Blog

21 důvodů, proč jsou chlapi boží

S brejlema nebo bez, s uhrovatým nosem nebo pihama, muži jsou páni tvorstva a na jejich náručí jsme závislé. Ať už jsme machny, nebo ne. Zkrátka vás zbožňujeme.
AddThis
  • text: Ivana Koudelková

Brouku, čti, takhle tě vidím…

SMRDÍTE

Ne jako převoněná patnáctka v tramvaji nebo konzerva zkaženejch párků, smrdíte tak nějak po chlapsku. I přes kolínskou vane lehkej odér z podpaží a hned vidíme tu hromadu nasekanýho dříví za barákem.


VYZÝVÁTE K TANCI

Je kouzelný vidět vaše rozpaky, když se odhodláváte a když pak konečně přijde vyfiknutý princ v obleku a poprosí o jedno číslo na parketu, je to jako light verze bez prstýnku. Nemluvě o tom, když místo šlapání po našich špičkách raději držíte ramena dozadu a vedete nás jako princezny.


UMÍTE BÝT HEZCÍ

Asi nemusíte mít ten novej kousek z výlohy a náušnice nekupujete po desítkách, ale víte moc dobře, co vám sluší. Že ne? A co ty pečlivě zastřižený fousy, z každý strany pěkně na centimetr přesně? Hm?


UMÍTE BÝT DRSNÍ

Když vedle vás ležíme a po naší hebký pleti přejede vaše drsná a poškrábaná dlaň, tajeme jako sníh pod kolama. Je to totiž jasný znamení, že vedle nás ležíte zrovna vy, a ne naše kámoška. A přesně to chceme vědět.


MÍVÁTE TULIVOU

A tu a tam vidět takovýho drsňáka, ochočenýho a ležícího v našem klíně, to je jako ulovit bájný zvíře nebo ochočit mustanga.


MLUVÍTE OČIMA

Někdy se vám stačí podívat do očí a slyšíme tisíc vět.


CHODÍTE DO PUTYKY

Asi to někoho překvapí, ale někdy musíme stíhat všechny ty naše masky a olejíčky a zábaly. A lítat před váma po obýváku s mávajícíma ruka a schnoucíma nehtama nebo zakempit na gauči s okurkou na očích, zatímco stojíte ve dveřích a nestíháte chápat, to není nic příjemnýho. A navíc, ta čokoláda se u Deníku Bridget Jonesový taky nesní sama. Aspoň si tam o nás můžete povídat. Jenom v dobrém, samozřejmě.


CHOVÁTE SE JAKO GENTLEMANI

Možná někdo tvrdí, že doba se změnila a lidi jakbysmet, to ale není pravda a my to víme. Protože nás vždy dokážete překvapit květinou, otevřením dveří od auta nebo propůjčením kabátu, když nás zebou ramena.


DOKÁŽETE NÁS ODZBROJIT JEDNÍM POLIBKEM

Ať už je to ten první, co se nezapomíná, nebo jen pusa na dobrou noc, vždycky to umíte udělat tak, že se nám rozbuší srdce. Nebo pro jistotu úplně zastaví.


JSTE NEOHROŽENÍ

Jste za každou cenu klidní a hlavu máte v chladu. Stojíte si vedle nás, při svojí strašlivý výšce, čelíte děsivýmu úkolu a tváříte se jako… jako se tváříte furt. To my už dávno panikaříme schovaný na záchodě. S kámoškou.


JSTE ODVÁŽNÍ

Plameny v domě nebo pavouk nad skříní. Jak jde o život, berete nás do náručí a vynášíte do bezpečí.


MÁTE NÁS ZA BOHYNĚ

A neustále byste nás nosili na rukou, darovali nám květiny a obdivovali naši krásu. Koho jinýho potřebujeme než právě vás a vaši náklonnost?


NEPŘEDSTÍRÁTE ORGASMUS

Já vím, ono to tak dobře nejde, když máte tu funkci, ehm… Ale stejně, když se tak snažíme, oblíkáme, fintíme a necháme se lovit a pak si jednoho ochočíme, není lepší odměna než důkaz lásky. A pořádnej. A všude.


NENÍ SNADNÉ SE VÁM ZAVDĚČIT

Nojo, ono to zní blbě, ale jak to jinak říct. Potřebujete vyprat, vyžehlit, navařit a vypravit do práce. A kdo jinej to má udělat než matky tvorstva. My vlastně potřebujeme, abyste nás potřebovali…


UMÍTE DĚLAT VĚCI POŘÁDNĚ

Sednete k tomu a nenecháte to bejt, dokavaď to není hotový. Když už, tak pořádně. A když od toho odcházíte, zas to hezky šlape. A to celý bez pauzy na víno. No jak vy to děláte??


UMÍTE MLČET

My holky toho máme moc co říct, jak zdrbnout kámošky nový oblečení, tak se vyzpovídat z nejnovějších PMS pocitů. A vy mlčíte a mlčíte. A ono je to vlastně hrozně fajn. Je to jako pořád si vést ten deníček ve třinácti. Ale v mnohem hezčím vydání.


MÁTE ROZUM

Jsme citovky a všechno bychom řešily „co nejlogičtěji“. Proto se nám někdy moooc hodí váš chladný rozum a střízlivý názor. Někdy máme totiž dost přebarvený skla a vůbec netušíme, která bije.


MÁTE PAMĚŤ

Protože jsme na procházce jen tak utrousily, jak se nám ten přívěsek z výlohy líbí, a pak na něj samy zapomněly. A vy nám ho koupíte k narozeninám!


UMÍTE NEPLÁNOVAT

Už od zazvonění budíku si jedeme hezky to svoje, koupelna, šatník, kuchyně, pekárna, vaření… Je to fajn vzít si od toho na chvíli dovolenou, vykašlat se na nádobí a nechat se překecat k ulítlý dovolený. Nebo prostě sednout k hokeji a vypít jedno pivo.


MÁME VŽDYCKY PRAVDU

Tady není o čem mluvit. Děkujeme.


CHCEME BÝT JAKO VY

Protože každá máme aspoň jednu vytahanou košili, občas nás nachytáte s kladivem nebo se zalígrujem u Playstationu a na posezení sníme celou krabici pizzy. I s krknutím.

Tak vidíte.


Odpověď na 21 důvodů, proč jsou ženy boží, napsaný opravdovou holkou z Plzně. Fakt. 

AddThis
3 comments
karboxilas
karboxilas

Tak teď nevím, jestli je to ironie, nebo jestli je to míněno aspoň trochu vážně. 

zettt
zettt

@karboxilas mně připadá, že slečna, co to psala, je těžce zamilovaná, to je sladký.

Podobné články: Blog

Google+