Blog

21 důvodů, proč jsou ženy boží

Tlustá, tenká, taková nebo maková, ženy jsou báječné bytosti a zaslouží si oslavit. A i když se my chlapi tak možná netváříme, moc dobře si to uvědomujeme. Čtěte.
AddThis

Voníte

Chlap buďto smrdí už z fotky, nebo se naparfémuje tak, že to vhání slzy do nosu. Žena voní jako kvítí. Úžasně a přitom přirozeně. Máte vůbec potní žlázy?

Tančíte

Nemyslíme valčík, ale pohyby obecně. Tančíte, i když jdete s košem nebo zápasíte v bahně. To se nedá naučit, s tím se žena rodí. U chlapa to není ono.

Umíte být hezké

Měřítka módních mol jsou nám vlastně jedno. Můžete být sebevětší machna, ale když chcete, nemůžeme se na vás vynadívat. A vy většinou chcete.

Umíte být hebké

A měkké. Až je chlapovi kolikrát hloupé sahat na vás tou hnusnou, oschlou tlapou.

Míváte tulivou

Marná snaha, když se nám schoulíte do náruče, dělá to s náma věci. Voníte, jste hebké a měkké a vážíte sotva pár gramů. A fakt můžete být sebevětší machna.

Smějete se očima

A vůbec jste roztomilé. Třeba když se začnete uculovat těmi svými ďolíčky. Anebo když u nás máte průser.

Nechodíte do putyky

Zaplivané nálevny pro vás nejsou. Takže se před vámi máme kam schovat a vyprávět si o vás. Samozřejmě, jenom v dobrém.

Chováte se způsobně

Nekrkáte neprdíte a pokud přece jen, tak to umíte skrývat. Hamburger umíte jíst příborem a pivo pijete tak obřadně, jako by to byl čaj o páté. Nehrbíte se. Neposmrkujete. Dokonce sedíte během močení.

Líbáte se spolu

I když jste na kluky, klidně si dáte francouzáka s další holkou. A vypadá to hezky bez ohledu na to, kolik už jste měly panáků.

Jste zranitelné

Jste křehké, něžné a bojíte se pavouků, což nám dává příležitost být za hrdiny, kterým se rytířské srdce rozbuší pokaždé, když  chcete otevřít zavařeninu.

Jste odvážné

Troufnete si na věci, k nimž by se muž nikdy neodvážil. Třeba brečet na veřejnosti. Nebo si pustit Hříšný tanec. A u něj pak zase brečet.

Máte nás za děcka

Protože bychom si podle vás nedokázali uvařit, natožpak vyžehlit, děláte to za nás. Protože jsme nedospělí, projde nám každá klukovina. A ještě se o nás bojíte.

Předstíráte orgasmus

A vůbec, umíte nám podkuřovat tak rafinovaně, že si pak vážně myslíme, co jsme to za borce. A my vám kolikrát ani nepochválíme večeři. To jsme teda borci.

Je snadné se vám zavděčit

Stačí vám koupit růži (nebo pochválit tu večeři), a vznášíte se v oblacích. A přitom taková blbost. A možná právě proto, že to je blbost.

Umíte dělat víc věcí naráz

Vsadíme se, že zatímco čtete tento článek, lakujete si nehty a vymýšlíte, co bude k večeři. Nebo předstíráte orgasmus.

Umíte mluvit

Na mluvení máte zvláštní talent. Mluvíte rády, mluvíte dlouho, takže s vámi konečně můžeme mlčet. Dokonce máte vlastní řeč, v níž „ano“ je obvykle „ne“ a „nic“ znamená „něco“.

Máte intuici

Myslíte srdcem, takže hodně věcí prostě cítíte. Nebo předpokládáte, že to uděláme, aniž byste nám to řekly. A neřeknete nám to proto, že jsme se neptali. Sice s tím máme trochu problém, ale je to teda věc, mít intuici.

Máte paměť

Připomenete nám, když máme popřát k narozeninám vlastní mámě. Víte, kde jsme zaparkovali auto. A když jste rozněžnělé, vyprávíte nám o prvním rande, na kterém jsme s vámi byli. Výhoda, na kterou často zapomínáme.

Umíte plánovat

Muž je ve vztahu ten, co nosí kalhoty, a žena zase ta, co nosí diář. Na co by se měl chlap zabývat tím, kdy půjde k holiči nebo kam si vyjedete na dovolenou. Žena už to dávno naplánovala za něj.

Máte vždycky pravdu

Tady není o čem mluvit. Tak to prostě je.

Chceme být jako vy

Jak jinak si vysvětlit ten trend zženštilosti, ke kterému se kloní čím dál tím víc mladých, ehm, mužů. Takže zítra slavíme s vámi. Všechno nejlepší, baby!

AddThis
30 comments
Branko Kryze
Branko Kryze

Sem jedinej kdo to vidí jako směs cynismu a satiry? :-D


janiine
janiine

to je vtipné jak se ješitní muži hned ozývají aby náhodou nezůstali pozadu :D ale věřte mi, i vy, ačkoli jste třeba ješitní a úražliví, máte své přednosti , spousty, ale to že takhle reagujete je spíše vaší slabostí ;)

bellonie005
bellonie005

Mám chuť pana Antla za tenhle článek obejmout. :)

MiisJones
MiisJones

Krásný článek. Opravdu. Úplně mi to obrátilo den! 

Kdyby lidé přestali ve všem hledat ironii a mysogynii a dokázali ocenit ty krásná slova, které autor napsal o ženském pohlaví, nebylo by na světě zase o trochu lépe? :) 

Ale jak se říká haters gonna hate! Rozebírat a polemizovat na tím, jak nás vlastně skrytě autor uráží a kritizuje umí každý :P 

adrianan
adrianan

Konečně někdo napsal trefný, hezký článek o ženách, kde nevyzníváme jako ufňukané blbky a vy ho tady nazýváte homoboyem a tvrdíte, jaká to je blbost. Já autorovi moc děkuji, konečně jsem se o našem pohlaví dočetla po dlouhé době zase něco hezkého. Děkuji, moc mě to potěšilo! :)

Tom Eret
Tom Eret

proč mam pocit že to psal homoboy převlečenej za holku vystupující jako největší milovník žen, ale zároveň dostal kopačky od bejvalýho.

NikolKa1
NikolKa1

myslela jsem, že tuto stránku navštěvují lidé s mozkem :D asi ne .... 

IvaHavrankova
IvaHavrankova

To je ale pěkná blbost :D :D Jsem jediná, kdo v tom vidí ironii? :D

OgoronDub
OgoronDub

To jsou pomluvy, polopravdy nebo vůbec klamání. Můžu jich pár rozebrat:


1) Není pravda, že pouze muži se parfémujou kdovíjakejma chemickejma zbraněma. A vůbec; je to typickej příklad generalizace.
2) Co platí obecně, neplatí v každém konkrétním případě. Neplatí to pro všechny ženy a stejně tak i muži se mohou pohybovat ladně. Rozhodně pohyby šermíře, ninjy nebo lučištníka, případně mága (ale šermířky, kunoichi nebo lučištnice, příp.kouzelnice) mohou působit impozantně. Ale nejen v tomto případě. Druhej fakt též mohu nařknout z generalizace.
3) Ženy jsou přitažlivý, ale ne všechny. A pak; ať už jde o muže nebo o ženu, netřeba jít podle módy, abyste udělaly dojem. Naopak; já jako exot dokážu upoutat pozornost holek; když na sobě mívám obleky, co se běžně nenosí. MÓDA JE DOBROVOLNÝ OTROCTVÍ!
4) A proč nemůže bejt muž pro ženu příjemnej na dotek?
5) Problém je v tom, že když se chlap přiblíží k holce, tak ej hned úchylák. To je výsledek důmyslný propagany. Kdyby se propagovalo, že ženy jsou úchylačky, tak by chlapi taky měli odpor nechat ženu k sobě přiblížit.
6) Tohle je pravda, naprosto s tím souhlasím. Pokud se holka usmívá, jen tak její krása může pořádně vyniknout 
7) Ty kluby drben nebo vůbec ty vaše schůzky, to není o nic lepší než putyky.
8) Některý normy vhodnýho chování jsou vysloveně nepraktický. Jíst hamburger příborem je blbost. Pít pivo obřadně jako by to byl čaj o páté, proč ne? Ale copak na tom záleží? A pokud jde o sezení při močení, muž by tak moh činit též, ale vaše biologický uzpůsobení neumožňuje nic jinýho.
9) Tohle kritizovat nebudu. Kluk má k líbání s klukem odpor a jestli ne, tak je to gay. Když se líbaj holky, není to žádným znakem, že to jsou lesby. Ale nevím, nakolik v tom má podíl propaganda.
10) Zranitelnost a bojácnost je nepochybně nevýhodou. Bojí se pavouků a pokud jde po ulici sama a je napadena, většinou to pro ni skončí dost rychle. Proč má bejt žena ta zranitelnější? Podpořeno ještě tím aktem, že ženy jsou k bezbrannosti vedený. Proč nemůže žena mít na večerní procházku pro všechny případy u pasu meč?
11) Holky jsou odvážný, problém je však zmíněná propaganda udržovaná po tisíciletí. Stejně tak fakt, že chlapi nebrečí, je propagandou. Naproti tomu holky můžou, protože jsou vedený jako to slabší pohlaví.
12) Kluk může mít holku za děcko stejně tak jako holka může mít kluka za děcko. A rozhodně není pravda, že je špatný zůstat po duševní stránce dítětem. "To pravé umění je dospět, ale zůstat dítětem." (Lúmenn)
13) Předstírání orgasmu je blbost; to přiměje kluka k tomu, že příště se tolik snažit nemusí; navíc když to prokoukne je nepochybně zklamanej; a v neposlední řadě orgasmus není jediným cílem sexu, sex je sám o sobě krásnej a měli bysme si ho užívat a ne se prostě honit za orgasmem. To je směr, kterým se to vyvíjet nemá.
14) "Není na světě člověk ten, který se zavděčí lidem všem." (babička Němcová)
15) Holky to obecně zvládaj líp, ale tahle schopnost není klukům cizí. Každopdáně existuje důkaz, že kluci se dokážou soustředit minimálně na 2 věci najednou.
16) Diplomatem může být muž i žena. Muž i žena mohou být na slovo skoupí. Na pohlaví ani za mák nezáleží. A jako i muži maj svůj kryptojazyk (jdem na jedno).
17) Holky jsou na tom líp než kluci. Leváci jsou na tom líp než praváci. Obecně ale platí, že rozum by neměl vytlačovat cit. Racionalistům bych vytrhal srdce, aby poznali, že srdce není tak druhořadý, jak tvrdí.
18) Paměť taky není výsadou ženského pohlaví. Faktem je, že ženy si pamatujou jiný věci než muži.
19) Muži taky lecos plánujou. Ženy bych moh nařknout z toho, že často věci nechávaj jen u plánů. Ale stejně tak bych z toho moh nařknout muže.
20) "Pravda je pravdou, pokud si ji dokážete obhájit." (Slogan sofistů). Ženy často dokážou obhájit lež a učinit z ní tak pravdu. Ale ani muži v tom nezaostávaj.
21) Muž by měl zůstat mužem a žena ženou. Je ale třeba vědět, že "klučičí" věci nejsou jen pro kluky a "holčičí" věci nejsou jen pro holky. Proč nemůže žena šermovat nebo třeba kutit a proč nemůže muž vyšívat? A vůbec, když je kluk trochu zženštilej nebo naopak holka trochu "mužnější", vadí to? NE!

Tak to by bylo všechno. Bod po bodu. Žádný lepší pohlaví není. Každý pohlaví má svý plus a svý mínus.

AnnyNy
AnnyNy

@OgoronDub  , liskni si, prosímtě :D a pak si liskni ještě jednou a v mezidobí najdi smysl pro humor :D

AndreaBartova
AndreaBartova

@OgoronDub @AnnyNy  Bohužel to ale nikoho nezajímá :-) Lidi si čtou takovýhle zábavný články aby se pobavili a nemuseli pro změnu nad ničím přemýšlet. Ale jestli sis chtěl tímhle pohonit ego tak to jo, to co jsi napsal jsou opravdu "revoluční" názory a díky Tobě to teď všechno vím - Díky! :-D

Mers Rotterova
Mers Rotterova

@OgoronDub  Slovo "propaganda" krát tisíc.. a to jen v těchto pár řádcích, ale o to tady nejde. Dobrý, tak jestli chceš slyšet, že chlapi jsou stejně dobrý, jak ženské, tak jo, máš pravdu, to nikomu nevyvracím. Meč u pasu rozhodně nosit nebudu, to asi ne. 

Někdo napíše krásnej článek pro ženský na MDŽ, aby se jednou za rok cítily líp. Ale druhej to zas musí zkritizovat až na půdu. Klasika. Dopřejte to těm ženskejm, houby víte, jak se k nim jejich vlastní chlapi doma chovají...

OgoronDub
OgoronDub

Jako já ač jsem muž, nestojím na žádný straně barikády. Bejt to článek propagující chlapy, moh bych to zkritizovat stejně tvrdě jako tenhle proženskej. To bych možná zvlád líp. Vůbec na mejch kresbách a v mejch příbězích se objevujou mimořádně schopný hrdinky (i když jako hrdinové stejně tak). Kámoš mi řek, že tím, že kreslím holky s mečema, dávám najevo, že propaguju emancipaci. Nic nemohlo bejt pravdě blíž :)

Tom Eret
Tom Eret

@OgoronDub  konečně propojení inteligence, vedění a intuitivy v jedné osobě. Kdyby byli všichni jako ty, tak už máme všichni Jetpacky užívající na vzduch jako pohonou hmotu. Big Up pro Tebe.

karboxilas
karboxilas

@Mers Rotterova Myslím, že ženský se všeobecně vůbec nemusí cítit špatně proto, že jsou ženský. Např. Já jsem jejich velký obdivovatel a už jsem si několikrát říkal, že v příštím´životě se chci narodit jako ženská ;)

OgoronDub
OgoronDub

@AnnyNy @OgoronDub  Já věděl, že je to jako vtip. Přesto jsem se to pokusil zkritizovat :D Ale pochopil jsem a smysl pro humor mám dobrej :)

JurajGabris
JurajGabris

@OgoronDub samozrejme si napisal pravdu. ale... zeny a muzi su jednoducho inak geneticky a povahovo prisposobeny (mozno propaganda? vies ako dlho trva? nie je to nahodou pravda?) v zivote by ma nenapadlo vravet svojej priatelke ked nieco nevie, alebo jej to nie je prirodzene, ze to musi. preto som rad ze tam je spomenute slovo rytier :) ano, som tu pre nu a ona pre mna. aj ked ma svojimi "zenskymi recami" sere. tak isto aj ja ju. je to jasne. 

zhrniem to, nech nezachadzam do zvastov. je to dievcatko. a ja chlapec. a je to presne tak ako to ma byt, kazdy mame to svoje. sme vymysleny jeden pre druheho. preto to funguje. 

(btw.. ja ju zachranujem pred pavukmi a ona mna pred dazdovkami)


karboxilas
karboxilas

"Chceme být jako vy".  No a pak se ženský diví, kde že jsou ti pravý muži, přitom si za to můžou sami ;)

zita_goliasova
zita_goliasova

Radek Antl autorem obou článků, které mi přišli na čilichili trochu sladké a ne tak trpké jak bývá zvykem. Milé zpestření vaší sarkasticko-ironické redakce, která mě vždy pobaví! :)) 

martlin2
martlin2

Proč nabývám dojmu, že autor je čerstvě po rozchodu s právě nějakou takto skvělou ženou? ;-)

frufruJ
frufruJ

@martlin2 Já spíš nabývám dojmu, že autor konečně skvělou ženu potkal :-)

Podobné články: Blog

Google+