Blog

21 důvodů, proč by měla bejt v práci výhoda, že máte tetování (nebo piercing)

Češi jsou obecně ke vzhledu poměrně tolerantní, ale firmy mají v tomhle ohledu často ještě rezervy. Jako by snad peníze nějak ztrácely cenu, když vám je v bance odpočítá někdo s kérkou na krku. V Praze je to sice lepší, ale ne o moc. Máte nějakej ten bodylifting? Tady jsou důvody, proč by vás náboráři naopak měli u pohovorů vítat s otevřenou náručí.
AddThis
 1. Na první pohled je vidět, že se nebojíte bolesti.

 2. Nebudete zbytečně crcat nemocenskou. Žádný vyhejbání se preventivní prohlídce, žádný zanedbávání chronických nemocí, protože když máte na zádech scénu z apokalypsy nebo v nosní přepážce šroub jak kráva, sestřička s jednou ubohou stříkačkou vás už může leda rozesmát.

 3. Na sichr nemáte problémy s hygienou, jinak by se vám žádná kérka natož piercing pořádně nezahojily.

 4. A rozhodně byste nešli do další, protože několikatýdenní hnisání není rajc ani pro největšího masochistu.

 5. Taky je evidentní, že musíte mít dost trpělivosti, protože domluvit si termín na tetování nebo piercing je často horší než se objednávat k zubaři.

 6. Nemluvě o tom, že u zubaře obyčejně termín vyjde na první dobrou. Tatéři jsou ale jak děti a desetkrát vám to změní, dvakrát zapomenou…

 7. A pak když konečně sedíte na křesle, samozřejmě nemůžou najít ten návrh, co vám přece jasněže připravili.

 8. Firma díky vám ušetří na propagaci interní kultury – stačí vás vyfotit do recepce a každej vidí.

 9. Vrchol kumštu je samozřejmě potetovanej tiskovej mluvčí.

 10. Nebo šéfredaktor firemního časáku.

 11. Stejně tak klesnou náklady na výzdobu kanclů a kuchyněk. Stačí, že se po baráku promenuje pár zkérovanců a hned je na co koukat.

 12. Na léto, když hrozí v kanclu okurka a nuda, množství výzdoby přirozeným způsobem stoupá, pač lidi choději nahatější.

 13. Otevíraji se úplně nový obzory v rámci firemních soutěží. Může se třeba vypsat odměna pro toho, kdo si nechá vytetovat firemní logo!

 14. Toho se pak teda nejspíš vyplatí zase rovnou vyhodit, protože blbeček, co udělá takovou věc pro peníze, stejně není žádnej loajální zaměstnanec. Někdo mu nabídne víc a brzy můžete mít v kanclu člověka s nápisem Chlastám první ligu na ksichtě.

 15. Může si pak z odstupnýho zaplatit laser. Loser.

 16. Kérka nebo piercing jsou teda vlastně i něco jako hodnotící kritérium personálních preferencí.

 17. A osobní background, kterej těžko někdo zapře.

 18. Kvalitně pokérovaný lidi zvedaji estetický cítění všech zaměstnanců. Nikomu neuškodí, když rozezná kvalitní tetování od garážovýho odpadu.

 19. Kvalitní kérka stojí spoustu tisíc. Přímo na těle tak máte důkaz, že umíte hospodařit s osobním nebo rodinným rozpočtem, protože jinak byste si to nemohli dovolit.

 20. Plus je nabeton, že takovej člověk určitě všecko neprochlastá.

 21. Sečteno a podtrženo, kvalitní kérky a dobře udělanej piercing značí, že personalista mluví s rozumným člověkem a ne nějakým asociálním individuem, co akorát na kalbě upadlo hubou na skleničku s inkoustem.

AddThis
2 comments
alenahrebickova1
alenahrebickova1

No až na to, že jsou Češi tolerantní ohledně vzhledu, ptž je to přesně naopak- palec hore.

Podobné články: Blog

Google+