Blog

20 důvodů, proč si aspoň jednou štrejchnout s tučnou holkou

Je jich plný internet a lidi je mají rádi. Jako opravdu. To, že vy byste si o macatou holku neopřeli ani kolo, natož něco jiného, je jen důkaz nevyzrálosti a nedostatku zkušeností. Nejdřív si to zkuste, pak suďte. Ale nejdřív čtěte.
AddThis
 • Text: Klára Hotová
 1. Ať si na sebe nasouká jakékoli prádlo, vždycky na vás nakonec vyšpulí tanga.
 2. Hlavně je s ní snadná manipulace. Její prsa si nahrnete, kdekoli a kamkoli chcete.
 3. Podporuje tvárnost a kreativitu. Můžete si ji oplácat k obrazu svému.
 4. Ve svém tréninkovém deníčku si můžete odfajfkovat hodinku workoutu. Tahle Fibingerka vás totiž hodí do latě.
 5. A navíc k tomu všemu nepotřebujete žádný roubík ani škrticí nádobíčko… Přidušení budete tak jako tak.
 6. Pokud veškerou iniciativu necháte na ní, např. polohu na koníčka, vždy dojde k dokonalému průniku vlastní vahou.
 7. Máte to dokonce i s mechanickými vibracemi – stačí jen maličko zatřást.
 8. Takže u hodinového sexu se nadřete jen prvních pár minut, zbytek je setrvačnost.
 9.  Hlavně tahleta slečna bývá vděčná a snaživá, takže vám určitě řekne, že se jí to líbilo.
 10.  Navíc po vás nebude vyžadovat žádné akrobatické kousky, ještě byste si přivodil kýlu nebo housera. A to by pak měla po ptákách.
 11. Pokud je to u ní doma, vždycky vás po parádním čísle čeká něco na zub… o šlehačce a  a pravidelném přídělu zmrzliny během čísla nemluvě.
 12. Když si dáte trojku s ní a ještě dalším mužem, při šikovné konstelaci jejího těla svého souputníka nemusíte spatřit.
 13.  Výraz „naše těla se propojila“ tady získavá úplně nový rozměr…
 14.  Bude to první žena, u které vás bude bavit předehra. Protože ta se bude odehrávat v restauraci…
 15.  Na rozdíl od jiných lidí, kteří mají na výběr Nuselák, prášky a provaz, jste na tom pořád skvěle.
 16.  Když skončíte, můžete na ní spokojeně usnout.
 17. Když budete mít kliku, ukáže vám nějakou parádičku. Třeba jak umí zatlouct hřebík loktem.
 18.  Po takovéhle zkušenosti máte jistotu, že příště až po pár pivkách přijde chuť, stačí téhle číče brnknout, a máte na zbytek noci vystaráno.
 19.  Rozhodně se pak nemusíte bát, že na takový večer zapomenete. Kamarádi vám to budou rádi připomínat.
 20.  A především, pokud se vám stane nehoda, máte krásných devět měsíců na úprk ze země… Než to zjistí.
AddThis
11 comments
Romana227
Romana227

Bože ľudia, seriózne idete byť takto dotknutí? Keď sa tu robí sranda z hocijakých skupín ľudí, tak ste ticho a bavíte sa a akonáhle sú to bacuľky, tak sa idete biť? Ja osobne som za svoj život čítala oveľa viac urážok na rôzne skupiny ľudí. Nepoviem, keby je toto nejaká seriózna stránka, ktorá si nikdy z nikoho nerobila prdel. Fakt, mali by ste si dať čokoládu a upokojiť sa :)

Kokinka
Kokinka

MIlá Klára, musím povedať, že na tému baculiek som už prečítala dosť veľa článkov. Vrátane diskusií. Musím povedať, že žiaden z nich nedosahoval takých rozmerov ako ten váš. Silnejší ľudia sú od detstva vystavení pohľadom a útokom so strany spoločnosti na ich vzhľad. Vy akoby ste zozbierali tie najodpudzujúcejšie výroky a dali ich na jedno miesto (v mojom vnímaní). Mňa ste týmto článkom rozhodne neurazili. Som si vedomá svojej hodnoty a krásy. Určite sa však dotkol žien, ktoré nemajú dosť silné sebavedomie a nemajú sa rady. A k tomu poviem iba jednu vec- každý sme zodpovedný za činy a energiu, ktorú vysielame. To, čo ste vyslali týmto článkom sa vám určite vráti. Energetická rovina funguje. Dostanete mnohonásobne späť dávku smiechu, ktorý ste vyvolali, ale i bolesti a smútku. Mnohých z nás ste však prinútili k zamysleniu. Mňa určite v tom, že je potrebné pracovať na sebaláske baculiek, aby vedeli odolávať takýmto vyjadreniam aké ste poskytli... Dovidenia

MelissandraRios
MelissandraRios

No Já bych řekla, že by slečně, neuškodila tabulka čokolády a pak hodina pořádného sexu. Neb očividně neví o čem píše. Ono je jedna věc objímat chladnou mísu a příjemné hebké měkké tělo.

pohodar Tom
pohodar Tom

Výtečný článek, doopravdy vynikající, jeho četbu jsem si nefalšovaně užil. Autorce patří velký dík za takovou názornou ukázku myšlenkové a inteligenční úrovně žen, jejichž jediným důvodem k hrdosti je panenkovská velikost jejich oblečení.

Vejmitsch
Vejmitsch

pokud je to o holkach jako je ta na fotce,  tak v tom pripade se autorce nedivím,  že je na broušená,  protože to je ženská jako řemen.  A z mé zkušenosti mohu říct, že holky s nějakým tím kilem navíc jsou v posteli rozhodně lepší než kočky,  co hlídají kalorie.  Možná jsem měl prostě jen kliku na holky,  co se nebrali přehnaně vážně a smůlu na ty,  co naopak ano,  ale sranda byla vždy hlavně s těma oplacanejma

pek76
pek76

áá, pozor, sraz moralizátorů :-D aby vám nerupla cévka :-D

ragnarfenris1
ragnarfenris1

Tohle je jeden z článků toho typu, který nám, čtenářům, víceméně umožňuje celý server včetně autorů zažalovat a dokonce i celkem snadno s žalobou uspět. :D 

Myslím, že až si na jaře odstátnicuju, tak se na to podívám lépe. :) 


A co se týče autora článku - no, tady je to bohužel už spíš práce pro kolegy z psychologie. Hlavně Klárko se přestaň snažit hubnout, přestaň zvracet a uvidíš, že do roka ti možná opět vyraší prsa a třeba i trochu zadek. Hlavně klid, rozvahu a sílu. Nezůstaneš napořád jako kulturista z Dachau, stačí si jen trochu věřit. 

NikolaMalkova
NikolaMalkova

Achjo, takhle urážet tlustý lidi... Autorka je zakomplexovaná zdechlina,ne? Bože lidi, vždyt váha není všechno


AnickaKulikova
AnickaKulikova

to jsem se div nepotrhala smíchy. skoro mám pocit, že autorce bacule přebrala chlapa... 

Podobné články: Blog

Google+