Blog

21 průpovídek mužů, který holky spolehlivě vytočí

Jasně, holky jsou místama trochu přecitlivělá stvoření, zatímco chlapi jsou citliví jako balvan. A protože ten balvan má navíc dar říct vždycky to nejméně vhodné, vznikají situace, kdy holka jde do vrtule. Čtěte, čím neúmyslně vytočíte vaši dívku.
AddThis

1. „protože já jsem chlap”

Krkat, prdět a drbat se v rozkroku na veřejnosti je přece oukej, protože vy jste alfy a takhle se samec prostě chová. Ale běda, jak by si krkla vaše milá, to by bylo přece hrozně nechutný.

2. „na holku jsi docela dobrá”

Když svoji holku pochválíte, je to supr, milý a správný. Jen kdybyste to hned další větou úplně neshodili. „Řídíš náhodou moc šikovně… Na holku.”

3. „se bez kámošky ani nevyčůráš”

No a co, že každou i bezvýznamnou událost musí sdělit kámošce. Buďte rádi, že tím nezahlcuje vás. A radši nechtějte vědět, co povídá svým kámoškám o vás.

4. „já vím přesně, kde jsem”

Na cestu se nezeptáte, dokud se vám nevybije smartphone a nedojde benzín v nádrži. A i pak se benzínku s kanystrem v ruce vydáte hledat na blind.

5. „to by tě nebavilo”

Fakt znáte svoji holku tak dobře, že můžete za ni rozhodnout, jakej koncert by se jí líbil? Nebo jaká párty by ji bavila? A holku samozřejmě hned napadne, že ji s sebou prostě nechcete.

6. „mně je to jedno, rozhodni to sama”

To není zrovna mužný, když chlap nedokáže rozhodnout, ani kam se půjde na večeři. A nedejbože, když pak mektá nad rozhodnutím ženy.

7. „ty jsi přece organizátorka mýho času”

Takže je to zase na holce, aby naplánovala dovolenou. Ale že to tu holku taky vlastně nebaví a dělá to z nutnosti, vás ani nenapadne. 

8. „já se ani ptát nemusím, vždyť mi to řekneš sama”

Že se nikdy neptáte, jak se holka měla v práci/u maminky/s holkama? Kdyby vám to neřekla sama od sebe, tak totiž mluvíte jen o sobě.

9. „návod číst nepotřebuju”

A že vám po sestavení tý skříně zbyde hrst šroubů a dvě desky, a dveře se otvírají dovnitř, to je asi výrobní vada, žejo.

10. „buď trochu spontánní!”

Holka potřebuje trochu tý životní jistoty. Takže když chcete na dovolenou vyrazit prostě prvním vlakem, který jede z hlaváku, mimochodem zrovna do Žatce, nebude skákat nadšením.

11. „v tomhle chceš jít ven?”

Můžete to myslet z obavy, že slečně bude zima. Ale sami se odsuzujete k hodinovému čekání, než se dotyčná převlíkne. A k večeru nasraného mlčení.

12. „ty toho sníš víc než já”

Rovnou jí můžete říct, že je nenažraná. A pak že se vám líbí holky, co zvládnou pořádnej steak

13. „moje máma tu svíčkovou dělá teda jinak”

Tak ať si jde k mamince! A rovnou tam i zůstane.

14. „platit budeme zvlášť”

Když holku někam vytáhnete, tak se tak nějak očekává, že to i zacálujete. Můžete se samozřejmě ohánět genderovou vyvážeností, ale to by se vás nesměl týkat žádný z předchozích bodů.

15. „sorry, dneska to musím zrušit”

A holka už si vytrhala obočí, oholila nohy a kdovícoještě a vůbec strávila přípravami na večer s vámi dvě hodiny. A k čemu? K ničemu!

16. „já si dám steak a tadyhle slečna …”

Jen málokterá holka ocení, když za ni chlap objednává. Jednak se cítí jako malé děcko a taky vám třeba ještě nestihla říct o nějaké smrtelné alergii.

17. „dyť se jen koukám”

Když se na ulici otáčíte za každým prsem a zadkem, působíte jako úchyláci a nevychovaní ještě k tomu. To si dělejte, až půjdete po ulici sami. 

18. „já myslel, že právě gerbery máš ráda”

Ano, o gerberách vám říkala, ale to, že ji z nich slzí oči a teče z nosu. Takže víte, co znamená myslet?

19. „promiň”

To se stane, že skončíte o trochu dřív než ona. Ale neexistuje, že se omluvíte a usnete. Ne ne, jsou také jiné způsoby, jak se zavděčit i děvčeti.

20. „uklidni se”

Ať už je vytočená z jakýhokoli důvodu, těmahle slovama ji rozhodně neuklidníte. Naopak riskujete, že se její vztak obrátí na vás. 

21. „tys to dostala?”

Totální smrtelná věta. Kdyby vás na místě zapíchla rezavým pohrabáčem a u soudu zopakovala, co jste právě řekl, nejen že by nebyla odsouzená, ale ještě by dostala čekuládu na útěchu.

AddThis
7 comments
JirriSvoboda
JirriSvoboda

Jak já jsem šťastnej, že jsem teplej :D

VitaR
VitaR

Bože to je mrdka tenhle článek...  


OndraK
OndraK

... a co z toho plyne? To sice nevíme, ale víme, že tohle napsala poněkud ukřivděná ženská.... a taky víme, že vlaky do Žatce nejezdí z hlaváku :)

Halooo
Halooo

@OndraK Ono je těch ,,hlaváků víc". On totiž existuje ještě ten lem okolo Prahy, který se občas nazývá Česká republika. Se zbytkem by se však dalo souhlasit.

karboxilas
karboxilas

TYS TO DOSTALA? 

Nějak nechápu, co je na té větě špatně.

JanZelman
JanZelman

@karboxilas autorka asi myslela v kontextu :) kdyz je zenska protivna jak prdel, tahle veta ji zarucene vytoci do ruda, a to to treba mohla dostat :) ale tam jde spis o to ze jde o nekonstruktivni diskuzi a tu nesnasej ani chlapy :)

Podobné články: Blog

Google+