Blog

21 věcí, které pochopí jen lidi s kérkou

Tetování dneska není nic výjimečného. Má ho kdekdo. Někdo hezký, někdo hnusný. Ale všechny ty věci kolem kérek mají všichni stejný. Schválně. Čtěte, co zná každý potetovaný.
AddThis
 • autor: Sandra NaKnopp
 1. Předně, když máte jednu, vždycky vám to bude málo.

 2. A už furt budete chtít další. A lepší. A větší. A na stehno. A od strašně super tatéra. A…

 3. Takže neustále budete vymýšlet, kam by se hodilo, jaký motiv a hlavně kdy. Protože jednou určitě.

 4. Ono totiž tetování je trochu jako droga. Už jen ten rajc, když si ho vybíráte, je sám o sobě boží.

 5. A právě proto jste ochotní za ni dát mnohem víc, než byste si původně byli schopní přiznat. A než kolik by věřila vaše máma.

 6. Pro mámy je mimochodem taková kérka často dost nepřekonatelná věc. Čili je dost pravděpodobný, že ačkoliv ji máte klidně přes celá záda, máma se o ní nikdy nedozví.

 7. A pokud to ví, možná jste jí dokonce zkusili nakecat, že to je jen dočasný a že se to časem vymeje šamponem.

 8. To že kérky milujete, nicméně neznamená, že kérka nebolí. Bolí. Strašně. A bolí ženský i chlapy. Jen ty holky to o něco lépe snáší. Občas.

 9. A když slyšíte všechny ty hrdiny, co tvrdí, jaká to byla pohodička, máte pocit, že to mají vážně namalované anilinkama.

 10. Samozřejmě, že se vždycky najde nějaký idiot, který se zeptá, co budete dělat, když budete chtít třeba pracovat v bance.

 11. A těžko se vám bude vysvětlovat, že nic. Případně, že si vezmete dlouhý rukáv. Protože do banky stejně v tílku nemůžete.

 12. Ono málo platné, pro spoustu lidí pořád platí, co kérka, to kriminál, rajda nebo námořník.

 13. A málokdo pochopí, že ji máte jen proto, že se vám líbí, a ne abyste ukazovali, jak moc hustý jste.

 14. Ačkoliv, upřímně, s kérkou se člověk vážně cejtí o chlup hustší než byl kdy bez ní. 

 15. Jo a jasně že se na ni díváte. Minimálně ze začátku pořád. A pokud jste jinak vcelku hnusní, je to taková milá kompenzace, že jo.

 16. Na druhou stranu, postupně se vám ale stane, že na tu svoji vlastně zapomenete, a kdybyste ji viděli na fotce, možná ji ani nepoznáte.

 17. I když má dneska kérku kdekdo, vždycky taky potkáte někoho, kdo se vás zeptá, jestli nemáte strach, co s tím bude, až vám jednou bude šedesát.

 18. A vy si jen říkáte, že je to putna, protože až vám bude šedesát a vyvalíte se v Chorvatsku na kamení, budou mít kérku fakt všichni. Takže to bude putna.

 19. Ale ačkoliv tohle víte, stejně máte tak trochu hrůzu, aby se vám z toho ptáčka, co máte na zádech, jednou nestala obří labuť…

 20. Ono vůbec když máte kérku, tak to budí spoustu otázek. A proto máte vždycky po ruce připravenou jednu univerzální na všechny naráz: ano, mám kérku, neřešim to, není to smysl mého bytí. Často na ni úplně zapomenu. Jo, a je mi úplně ukradený, jaký kérky máte vy. Stejně jako neřešim vaše ponožky jenom proto, že taky nějaký nosim…

 21. Nakonec jde ale vážně jen o jedno: kdy budete mít další.

AddThis
2 comments
accept121
accept121

Nejenom, že je vědecky dokázáno, že žena snáší bolest lépe (bolí ji to víc, ale více vydrží), potvrdí to i několik tatérů viz. ten můj. A tetování např. na ruku oproti menstruačním křečím je pohádka :) 

karboxilas
karboxilas

BOLÍ ŽENSKÝ I CHLAPY. JEN TY HOLKY TO O NĚCO LÉPE SNÁŠÍ. OBČAS.


A na to jsi přišla jak? 

Podobné články: Blog

Google+