Blog

21 věcí, které zvládáte mnohem líp s pár promile pod kůží

Alkohol rozvazuje jazyky a rozepíná knoflíky. A jsou ještě další věci, které v opilosti fungují podstatně lépe, než když se o ně pokoušíte za střízliva. Čtěte.
AddThis

1. balení

Nic není tak snadné jako flirty v opilosti. Navíc, je to jako jít nakupovat hladovej – berete všechno, co vám přijde pod ruku, a všechno vám udělá dobře. Alespoň v té první chvíli.

2. filosofování

Po pár sklenkách červenýho si připadáte jako mladý Kant. kráčíte po Ockhamových břitvách, rozumíte lásce i polohám duše, dokonce i ten světový mír… jůůů, brambůrky!

3. léčit se

Na co nepomohla antibiotika, to zvládne jeden nebo pět panáků slivovice. Si pište, že takhle fajnově jste se necejtili celý roky.

4. vypadat skvěle v kovbojským klobouku

Za střízliva byste si s takovou parádou připadali jako debilové. A měli byste recht. Ale po sedmi pivech si připadáte sexy jako kovboj z reklamy na Máčka. A to sebevědomí přesvědčí i okolí.

5. dělat důležitá životní rozhodnutí

„Otevřu si hospodu”! „Jedu do Austrálie!” „Koupím si hausbót!” Okolo čtvrtý ráno se konečně dokopete, že se svým životem něco uděláte.

6. Podporovat kamarády

„Ty si otevřeš hospodu? Super nápad!” „Ty jedeš do Austrálie? Božííí!” Přece nebudete svýmu kamarádovi kazit radost z nově nalezlého smyslu života.

7. tancování

Po pár drincích jsou vaše boky rozvlněné a zadkem twerkujete líp než Nicki Minaj. A co je ještě lepší, s každým dalším drinkem vám to tancování jde líp a líp. Jééé, tyč!

8. postovat na Facebook

Pořádná pařba v Crossu. #sypej #shlavouvhajzlu #kalimeeee

To se líbí vašemu šéfovi.

9. mít sílu

Sice jindy i dvoulitrovku koly zvedáte oběma rukama, ale pod vlivem si klidně dáte na páce i toho nařachanýho maníka. Nebo to alespoň zkusíte. A vykloubený rameno se ozve stejně až ráno.

10. zvládat bolest

Že si při trojitý otočce na tyči rozbijete hlavu, nevadí. To vydezinfikujete trochou vodky na kůži a hodně vodkou zevnitř.

11. mluvit cizí řečí

Cizinsky se jindy stydíte i popsat cestu zmatenýmu turistovi. Postupem noci ale klidně balíte holky z Erasmu plynulou francouzštinou. „Vu le vu kušér avek mua?”

12. zpívat

Najednou vám přijde, že znáte všechny slova vašeho oblíbenýho songu. Zpíváte fakt dobře, a především hlasitě. A klidně si střihnete i sóličko na kytaru.

13. přežívat rodinný sešlosti

Než furt dokola vysvětlovat, co z vás teda bude, až dostudujete tu hydro-andragogiku, je snazší se lehce vyndat se svojí prasestřenicí z levýho kolene. Tak se utužujou rodinný vztahy.

14. spát

Ustelete si kdekoliv a kdykoliv.

15. dělat humor

Všechna pozornost je obrácená na vás. Aby ne, jste přece rozený komik. A co, že se smějou ještě před pointou. 

16. psát smsky

Ideálně bejvalce, že je to čůza, a že se vám vůbec nestýská a vlastně na ni vůbec nemyslíte. A pak ty nový holce, že je to čůza a jestli nechce dorazit na supr rozjetou párty.

17. utrácet

Máte to za pár stovek, ale jako správnej pekelník chcete platit přesně 666. A kdyby love došly, za rohem je bankomat, to je klika. 

18. být upřímnej

Už dlouho vás štve něco na vašem partnerovi nebo na šéfovi. A konečně máte odvahu si to s ním vyříkat. Samozřejmě zcela konstruktivně a bez emocí. A když tam ten člověk zrovna není, nevadí.

19. sexovat

To zná snad každý chlap. I ženská. Když už se vám v ožralosti vůbec postaví, tak jedete jako šicí stroj. Dokud vyčerpáním a bez uspokojení prostě odpadnete. 

20. zabydlovat

Začíná to panákama, pak půllitrama a ráno si pak říkáte, jak se sakra dostala ta dopravní značka k vám do bytu.

21. svlíkat se

Jste přeci krásní a nádherní, vlastně polobohové. Proč o ten zážitek z vašeho nahého těla připravit ostatní?

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+