Blog

22 důvodů, proč byste si tohohle chlapce měla nechat

Ženy si už po staletí barvitě představují, jak by měl vypadat jejich princ na bílém koni. Ale my víme, že není třeba, aby váš ideální partner disponoval šlechtickým titulem či chrabrým ořem. Protože často to, na čem záleží, jsou úplný maličkosti, jako třeba…
AddThis
 • Hater for hire: Anna Kruchňová
 1. Už na prvním rande je ochotnej s váma strávit doslova celou noc povídáním o všem a o ničem, načež vás doprovodí na metro a hrdě vyrazí rovnou do práce.
 2. Směje se vašim vtipům. Protože chce, ne proto, že musí.
 3. Můžete si na něm občas vybít vztek. Protože víte, že on to ustojí. A že vy na něj stejně nedokážete bejt pořádně hnusná.
 4. A v ideálním případě do sebe nechá i mlátit. Jednak proto, že ví, že se vám uleví, a taky proto, že ho to nebolí. Anebo se tak aspoň tváří.
 5. A když je vám jó ouzko, obejme vás, dá vám pusu na čelo a položí před vás pizzu, protože ví, že máte nejspíš zase jenom hlad.
 6. Namísto toho, aby se po příchodu z práce vyvalil na gauč a žádal po vás pivo, vždycky se vás pozorně zeptá, jakej jste měla den.
 7. A i když víte, že vás nejspíš přestal vnímat po “Dneska jsem byla s Léňou na kafi a…”, stejně jste mu svým způsobem vděčná.
 8. Vždycky vám pochválí jídlo. Protože si umí vážit veškerýho vašeho úsilí, který jste vložila i do toho nejpitomějšího avotoastu.
 9. A když si ve tři ráno vzpomenete, že byste si dala bagetu nebo smaženej květák, on to prostě nějakým zázrakem vykouzlí.
 10. Můžete se před ním promenádovat bez make-upu a v teplácích. A třeba vám říká, že jste roztomilá, ale nikdy vám neřekne, že “jste bez make-upu krásnější”.
 11. Protože moc dobře ví, kolik času vám zabere to na sebe všechno napatlat. A kolik všechna ta sranda stojí.
 12. Můžete se s ním donekonečna bavit otevřeně a o všem. Od alkoholismu vaší pratety přes ceny tampónů až po videa s panďátkama.
 13. Zabije toho pavouka, co vás přepadl v koupelně, i když se ho bojí úplně stejně jako vy.
 14. Zvládá s váma nákupy, i když mu v jádru drásají nervy. Čímž nemyslíme pomoc při výběru spodního prádla, ale třeba nákupy v IKEA. Nebo v supermarketu.
 15. Dobrovolně a rád vás pustí k videohře. A trpělivě vám pomáhá a radí, i když moc dobře ví, že mu ji kazíte.
 16. Nikdy se na vás nezlobí, když mu v noci kradete peřinu.
 17. Stejně jako se nikdy nezlobí, že ho systematicky obíráte o cigarety, a prostě rovnou kupuje dvě krabičky.
 18. Když ví, že s vámi tenhle týden nic nebude, není naštvaný a rozmrzelý. Namísto toho vás k sobě pozve na film, čaj a ibalgin.
 19. Nikdy vás nenutí, abyste se s ním dívala na hokej nebo na fotbal, pokud nechcete, natožpak abyste ho doprovázela na zápasy.
 20. A ideálně nic z toho ani nehraje, ani nesleduje.
 21. A i když se říká, že protiklady se přitahují, máte spoustu společnýho. Třeba to, že milujete jídlo a roztomilý zvířátka, ač jste v jádru oba stejný cynický bestie. <3
 22. A nakonec se třeba i rozhodne, že přestane být imaginární.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+