Blog

22 důvodů, proč jsou učitelky lepší než normální holky

Upřímně, kantorky nemají mezi chlapy úplně nejlepší pověst. Ale byla by chyba nad nimi lámat ukazovátko. Taková úča je hotový poklad. Hele, čtěte, proč je skvělé si nějakou pořídit.
AddThis
 1. Je krásná. Jakmile se postaví za katedru, málokdo jí odolá. Puberťáci, tátové puberťáků, abonenti pornhubu, nikdo. 
 2. Je přirozená. Žádná umělohmotná cuchta z diskotéky od zlatého stromu. Učitelka je půvabná i po sedmi hodinách na učňáku.
 3. Je sexy. Už jen kvůli tomu, že má ukazovátko a katedru, na kterou si umí sednout a dát nohu přes nohu. 
 4. Umí dávat otázky. Jasně a srozumitelně, bez nějakých dvojsmyslů. Schválně, zkuste ukázat na jinou, která tohle umí.
 5. Je didaktická. Dokáže vám všechno hezky pěkně vysvětlit jako úplnému dementovi, a co je lepší, nebudete si tak připadat.
 6. Je přísná. Chlap potřebuje ordnung jako prase drbání, jinak zdivočí. A ona má navíc ukazovátko…
 7. Je tolerantní. Když budete mít řádně podepsanou omluvenku, bude držet pusu a žádná neomluvená hodina vám nehrozí.
 8. Je zvyklá. Na kretény, sprosťárny, černý humor nebo nevkusný očumování. I to nejhorší, co ze sebe dokážete dostat, už někdy viděla nebo slyšela. 
 9. Má zdroje a přístup ke spoustě zabaveného kontrabandu. A že se časy změnily a už dávno se děckám neberou jen Rodokapsy.
 10. Umí známkovat, takže jako jediná ženská dovede upřímně ohodnotit, jakej byl chlap v posteli. A to chce přeci vědět každej!
 11. Umí nadržovat. Což se hodí, pokud by to tedy v té posteli čistě náhodou nebyla žádná velká sláva.
 12. Je zvyklá na přestávky. Takže to po vás v posteli rozhodně nebude nic vyžadovat, aniž byste si dali chvilku fotbálek nebo malou svačinu.
 13. Vydrží stát, což je prima třeba takhle na koncertech, páč si nebude stěžovat, že ji bolí nohy a tak.
 14. Vydrží nečůrat. Močový měchýř má trénovaný jako žádná jiná, čili bez obav jako ideální žena vydrží i cestu Praha-Brno bez zastávek.
 15. Umí se držet plánu. Jakmile jí dáte jasnou osnovu, bude ji respektovat. Žádné změny a nesmyslné nároky, bude to, jak má být.
 16. Umí si chlapa vážit. Konečně, ve sborovně potká dva na dvacet ženských, a takové je nutné vyvažovat zlatem. Kdo by jí kruci jinak opravil meotar, že jo?
 17. Umí pít. Nebo by tedy umět měla, protože jak jinak by to všechno školský peklo mohla zvládnout.
 18. Nebude chtít děti. Alespoň ne hned. A určitě ne krátce poté, co nastoupila do práce. Všechno má prostě svůj čas. 
 19. Je nadšená. O iluze už přišla a všechno, co jí můžete nabídnout a bude to o chlup lepší než školní marast, bude milovat o sto šest.
 20. Je něco jako matka. Stará se, hlídá, jestli máte umyté ruce, pochválí vás, umí být hodná a nakonec ještě něco naučí. Zkrátka jako maminka. A maminku musí každý milovat.
 21. Je hvězda. Pochopitelně že je. Jak jinak, když je také den co den ve středu pozornosti. A taková v tom umí chodit, i když vyleze z ústavu.
 22. Je to fantazie. Jen si přiznejte, který chlap někdy nesnil o tom, že zůstane sám v kabinetu s paní učitelkou. A ukazovátkem.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+