Blog

22 sexy věcí, které rozhodně nejsou vždycky úplně sexy

Když dva dělají totéž, rozhodně to vždycky nemusí být totéž. Ono třeba tyhle dráždivý sexy serepetičky ani zdaleka nemusí být tak sexy, jak by se od nich očekávalo. Mrkejte a buďte soudní.
AddThis
  • autor: Sandra NaKnopp

1. Legíny. Jasně že se každý chlap otočí za kočkou v legínách. Ale za „kočkou”! Ruku na srdce, fakt si může úplně kterákoliv slečna dovolit, aby její zadek říkal na kilometr „ahoj”? A to ani nemluvíme o tělových legínách… 


2. Duckface. Špulení na selfíčkách je passé samo o sobě. A vůbec, v tomhle případě aby jeden vůbec pohledal variantu, která vlastně je sexy…


3. Nakreslené obočí. Komplet vytrhat a vytvořit umělecké dílo. Kreativitě se meze nekladou. Ale božíčku, nestačilo by obočí vytrhat decentně? Vážně je zapotřebí mít každý den jinou malůvku fixkou?


4. Tangáče. Jsou super. Jsou neuvěřitelně sexy. Alespoň dokud nejsou vytažené do půli zad, že by se z nich daly udělat epesní kšandy.


5. Neviditelný ramínka podprsenky. Holčičí šíje a odhalený ramena jsou neuvěřitelně sexy. Dokud je tedy nevylepšíte kusem plastu, o kterém si navíc myslíte, že není vidět. 


6. Umělé řasy. Každá holka by chtěla mrkat, až se chlapům tají dech. Akorát s těmi umělými smetáčky většinou vypadá jako umělohmotná rajda z japonskýho komiksu.


7. Pushupky. Ve spojení s hlubokým výstřihem, ze kterého leze úplně všechno. Nebo naopak u dívenek s malými, které pak vypadají jako transky.


8. Bokovky. Jasně, že sem tam vypadají i pěkně. Na obálce časáku, po photoshopovém zásahu nebo u velikosti XS. Těch zbývajících 95 % přetékájících pecnů sádla věru žádná velká bašta není.


9. Minisukně velikosti 44 a víc. Ono takhle, svoboda oblékání, „ať si každý nosí, co chce”, končí tam, kde začíná trpět estetika veřejného prostoru. Některé věci by se v určitých velikostech asi ani vyrábět neměly…


10. Nasrávačky. K ohavným gatím patří ohavný název. Jasně, může to být pohodlné pyžamko, ale nepatří to mezi lidi. Zvlášť, když jsou džínové. Ono, co jiného si myslet o kalhotách, které vypadají přesně, jako byste si nadělali do pytle?


11. Krátký vlasy. Holky, co vypadají trochu jako kluk, uuuu. Něco jako Winona Ryder. Nebo Annie Lennox. To je možnost. Takhle to může být. A pak tu taky máme možnost, že holka vypadá jako náš oblíbený vodojem. 


12. Peroxid. Blondýnky táhnou. Dokonce i ty umělohmotné. A překvapivě i v kombinaci s černým obočím. Jenom pěkný, natožpak sexy, to věru není, ani co by se za gelovej nehet vešlo. 


13. Botox. Je celkem jedno, jestli je ho hodně nebo málo. Vždycky tak trochu vypadáte, že máte alergii na kešu oříšky a otekla vám huba.


14. Bikini. Ono se to nezdá, vždyť bikinky jsou neuvěřitelně sexy, že jo. Jenže když nevíte, jestli si máte vzít malý nebo velký, k tomu šňůrečky zařízlé do bílého těsta… eh, alespoň se nemusíte bát žádných nečekaných erekcí.  


15. Nohy na šteklích. Předně, větší holky vypadají na podpatcích jako balonky z déemka nebo plameňáci. Ale upřímně, jelikož v podstatě žádná na nich neumí pořádně chodit, jsou všechny holky na šteklích spíš jako cirkusáci v zácviku.


16. Síťovaný punčošky. Každá noha prostě není pěkná. A čím je ta noha větší a širší, tím je to horší. 


17. Odhalený bříška. Kuk na vyvalenýho pupíka! Zvláštní, jak něco, co má tak obrovský rajcovní potenciál, může na druhé straně fungovat jako totální inhibitor. 


18. Solárko. Trochu šik opálení, zvlášť v létě, sluší skoro každé holce. Nicméně strojové přepálení do kakaově hnědé, k tomu stejně přepálené blonďato-bělostné vlasy, to je něco jiného. 


19. Prdelní kérky. Tetování sexy jsou, o tom žádná. Ale takové ty rozmáchlé parohy vystřižené podle katalogu, které se navíc s postupujícím věkem zvětšují a svrašťují, mají k dráždivosti rozhodně dost daleko.


20. Permanetní make-up. Jednak taková holka durch vypadá jako porcelánová panna. Navíc si musí tu pusu neustále natírat, jinak hrozí, že k tomu všemu bude ta huba jako spálená/zmrzlá/podrážděná. 


21. Gelový nehty. Navíc pěkně nazdobený. Přiznejte si, že tahle parádička stejně většinou vypadá, jako byste měly na nehtech přilepený gumový medvídky. Se třpytkama.


22. Twerking. Vrtět zadkem, fajn. Takhle na doma asi ano. Ale ne všechno, co se klepe do rytmu, je vážně pěkný. Vážně. Navíc je to smrtelně nebezpečné. že jo.

AddThis
5 comments
Adela P.
Adela P.

Když dva dělají totéž, tak to není vždycky totéž... zde slečna autorka uhodila hřebíček přímo na hlavičku a jak by řekl můj dědeček "nasrala si do vlastního hnízda". Ono totiž to, že někdo napíše hejtující článek, bohužel neznamená, že bude automaticky šarmantní, vtipný a okouzlující...


Dovolte mi, abych zde svojí myšlenku ještě rozvedla...slečna Sandra, která tento článek psala, bude podle urážlivého tónu šedá obtloustlá myš z vesnice o 5 domech kdesi na Vysočině. V tomto úsudku mě utvrzují fakta, že slečna se stále setkává s módními výstřelky a-lá vytékající zadek z bokových kalhot a neviditelnými ramínky (ne...u nás v Praze se s tím, milá Sandro, opravdu již řadu let nesetkáte....nicméně nezoufejte, za pár let jistě tyto trendy dorazí i k vám). Nejspíše jí manžu/příťu přebrala normálně vypadající, upravená, na sebe dbající (!!!) slečna, což autorka nevydýchala dodnes. A tak vznikl tento "hejtující článek", kde si autorka mimo jiné mezi řádky vylévá své zlomené srdíčko. Podle tónu článku je autorka obtloustlá čtyřicátnice, co se nemůže smířit se svým přicházejícím přechodem, a tak se mnoho dnes již normálních věcí (ženy s krátkými vlasy, upravenými nehty, obarvenými vlasy, ženy, které nosí podpatky, ženy s umělými řasami- ano, dnes se řasy profesionálně lepí a ženy jako rajdy opravdu nevypadají..., ženy s větším poprsím, ženy s vytetovanými linkami/konturkou.... a vůbec všechny ženy, které nejsou hnusné, tuctové a "přírodní" jako autorka sama...)dostává do autorčina zorného hejtovacího pole. 

Seriously ČiliChili? Měla jsem Váš blog fakt ráda, ale po tom, co jste za klávesnici pustili zdegenerované korespondentky mimibazaru žijící poblíž úložišť jaderného odpadu, jde to s kvalitou Vašich článků od deseti k pěti. 

Sincerely Vaše (již brzy budoucí bývalá) čtenářka...

P.S. očekávám zde rozohněné komentáře sympatizantek slečny Sandry, která bohužel neměla koule na to uveřejnit tento článek pod svým pravým jménem
P.S.2: doplňuji info o autorce (dala jsem si do google její články) : nenávist k blondýnám a vůbec hezky vypadajícím ženám( hejtující články na blondýnky a holky s velkejma prsama), slečna je single, a proto vymyslela "50 důvodů (ehm sebelží), proč je lepší nemít chlapa", slečna ve svých 35-40 letech ( článek "proč je super, že je vám 30") stále pracuje v call centru ("20 důvodů, proč je skvělé pracovat v call centru"), nosí brýle, je obtloustlá a má velké zuby (viz články, proč je skvělé nosit brýle,být obtloustlá a mít velké zuby), ve vztahu byla nedoceněná a nepochopená (viz články o chlapech, co neposlouchají a neocení partnerku). Slečna autorka je dramaqueen (viz článek o tom, jak jsou dramata mezi ženami populární) a zjevně si ujíždí na omladině ( viz článek o tom, jak je normální a cool milovat zajíčky). Dočkáme se brzy i článku "60 zaručených tipů, jak spáchat sebevraždu"? Asi bych se Slečně NaKnapp nedivila 

magikaf
magikaf

@Adela P. No.. Já pracuji u pokladny, takže mám čest vidět dívčí oko jak při přímém pohledu tak při tom, když sklopí oči aby se podívaly do peněženky stejně jako nehty, když hledají drobné.. Můžu teda říct, že jsem nikdy neviděla žádnou, která by měla řasy o kterých bych nevěděla, že jsou umělé. Spoje, vypadlé řasy, nebo dokonce kusy lepidla.. To je hnus... A to samé umělé nehty. Nějaké decentní a když jsou čerstvé vypadají docela hezky ale to ostatní je hnus.

Když jsem četla tento článek tak jsem žádný takový pocit jako vy neměla. Myslím, že problém spíše budete mít vy sama se sebou.

Adela P.
Adela P.

@magikaf @Adela P. v tom pripade doporucuji clanek autorky o zenach za pultem...myslim, ze se s ni perfektne ztotoznite...popripade doporucuji server mimibazar.cz

preji vam krasny a slunickovy den ♥

IcantEvenRightNow
IcantEvenRightNow

Jasne ze dalsi sovinisticky naladenej clanek, proc sakra nenechate holky oblikat se jak chtej a jak jim se to libi?? So sorry ze kazda nelichoti vasemu sexy vytribenymu ocku.

Podobné články: Blog

Google+