Blog

22 věcí, které byste měli stihnout, než vám bude 26

Některé věci můžete dělat jen dokud na ně máte. Jak se vám totiž život překlopí, pak už je to v kopru. A budete leda za trapáky, co se snaží dohnat zastydlou pubertu. Čtěte, co dělat, dokud je čas.
AddThis
 1. Pařit. Na starý kolena už totiž nic nevydržíte, budete spěchat za rodinou a šetřit se do práce. Žádnej mejdan nebude takovej, jako když jste mladý jura.
 2. Flinkat se, protože na práci je vždycky dost času až dojdou prachy od rodičů. Až jednou budete makat jako mourovatý, ještě budete rádi, že máte na co vzpomínat.
 3. Utrácet. Vždycky na dřeň i když to vypadá, že máte málo. A nemyslete si, že jednou budete mít víc. Všechno vám seberou. Hypotéky, děti a složenky nenažraný.
 4. Cestovat. Vyrazte se vyčůrat do všech oceánů světa. A jeďte stopem, nebo na blind. Jakmile jednou budete počítat každý den dovolené, podíváte se tak akorát do Chorvatska a do moře bude čůrat vaše děcko.
 5. Sportovat. Půjde vám to hravě a bude vás to bavit. Až budete o dvacet kilo starší, jistě už ten šplh nebude žádná sláva. Ani ty přírazy.
 6. Dělat do módy. Dokud na to máte figuru. Až vám budou pnout koflíky u sukně nebo u košile kvůlivá teřichu, bude na módní výstřelky pozdě.
 7. Trsat jako o život. Dokud vám drží kolena, protože na ty starý už to tak dobře nepůjde, navrch u toho budete vypadat pitomě.
 8. Pouštět si muziku na plné koule. Ať se barák třese. Za čas uslyšíte leda kulový, tak si alespoň zvyknete.
 9. Fotit se nahatý a vyšpulený a rovnou s tím na Facebook. Jednou ještě budete vzpomínat, jak snadný bylo vyfotit se a vypadat u toho když ne sexy, tak aspoň normálně.
 10. Vybírat a klidně přebírat. Jako popelka. Proč mít vrabce v hrsti, když kolem vás poletují spousta krásných holoubat. Lepší si užít, však on na vás někdo nakonec zbyde.
 11. Naučit se. Co nestihnete hned, to žádný e-learningem nezachráníte. Jak vám začnou odumírat mozkový buňky, nenaděláte nic. Inu, co se v mládí naučíš…
 12. Dodělat školu. Páč pak budete cálovat. A ne málo, víme? Zkrátka čím dřív, tím líp. Navíc po nějaké době je to študýrování spíš trapný.
 13. Bydlet na hromádce. S klukem nebo holkou. Lepší zjistit, že se s nikým nesnesete teď, než s hypotékou na krku.
 14. Ponocovat a vítat východy slunce. Později vám bude hlava padat už tak kolem desátý a sluníčko budete nenávidět, protože ho uvidíte až pojedete do háku.
 15. Jíst jako čuně. Jen se všech těch prasáren nebojte a s chutí do mekáče. Dietou se můžete cpát, až vás bude brát žlučník kdykoliv u Vietnamce projdete kolem čínský polívky.
 16. Rvěte se. Každá pořádná bitka je zkušenost, kterou v kanclu jako když najdete. Po třicítce sice v boji muž proti muži někoho hravě zavalíte pupkem, ale zase se už nezvednete.
 17. Koupat se nahatý. Málo platné, jak se vám pupek převalí přes spodek a prsa podlehnou gravitaci, není moc na co koukat. Budete jen zbytečně dělat traumata sobě a ostatním.
 18. Spát. Co nenaspíte za mlada, to už se vám nikdy nepovede. Pak přijdou děti, prostata a doživotní strašák z hypotéky.
 19. Být nejlepší. Najdete si něco v čem budete za hvězdu. Aspoň chvilku. Pak přijdou mladý a převálcujou vás. A pište si, že vždycky nějaký mladý přijdou.
 20. Zmizet mimo signál někam do hor a klidně na celé léto. Pak už vás manželky a haranti nikam nepustí. Natožpak na dva měsíce. Zapomeňte.
 21. Snít a vůbec mít nápady. Ztráta iluzí vás samozřejmě nemine, ale do jistého věku se optimismus cení, co by ne.
 22. jít do Vpohybu. Protože když už tedy máte super nápady, byla by škoda, nechat ho jen tak plavat. A po 26 už to nepůjde.
AddThis
1 comments

Podobné články: Blog

Google+