Blog

23 důvodů, proč jsou venkovský holky lepší než ty městský

Každý nám je závidí. Jsou hezčí, silnější, zdravější. Dívku s troškou hnoje za nehty by chtěl mít doma zkrátka každý. Čtěte proč.
AddThis
 • Katka Wackermannová
 1. Jsou krásný. Postavičky krev a mlíko, tvrzené motykou a ovarovou polívkou. A zkuste zpochybnit, že ty nejkrásnější měšťky nejsou z dovozu!
 2. Jsou sexy. Sedlají motorky, podojí bejka, umějí se nosit v teplákách nebo kroji a jelikož kašlou na módní trendy, občas si vezmou klidně i džínový kraťásky. Vrauuu!
 3. Jsou čistý. Duše mají nevinný, nezkažený smogem a nákupáky na Chodově. Zkazit se nechají až tím, kdo si je vezme pod křídla.
 4. Jsou pravý. Umělý prsa se u nich většinou nedělají, a jelikož nehty by se jim ulámaly, tak je nevedou. Zkrátka na co šáhnete, to je originál.
 5. Jsou odolný. Nesmrdí jim hnůj a v pase se nezlomí ani po litru hruškovice. A když si ulomí nehet o frisbíčko, tak se hned nerozbulí.
 6. Jsou se sebou spokojený. Žádné kilo navíc není hřích, alespoň není nějaká zdechlina a utáhne kýbl. A navíc je krásná (viz výše), takže jakýpak pláče před zrcadlem.
 7. Jsou šikovný. Umí řídit v divočině, střílet z flinty, položit dlažky nebo stáhnout zvíře z kůže. Všechno už někdy dělaly, protože musely. A která jiná to umí, aha?
 8. Jsou kreativní. Do nejbližšího krámu to měly daleko a stejně bylo věčně zavřeno. Jenže jíst se musí, takže musíte tvořit s tím, co dům dá. A to je pak fantazie.
 9. Jsou od rány. A nejdou pro ni daleko. Jinak to totiž chlapům na zábavě nevysvětlíte. A ženským, co vám dělají do chlapa, jakbysmet.
 10. Jsou šetrný. Pro pírko by přes plot skočily a jen kolik ušetří za holiče, když mají doma hergot křovinořez. Si to zkuste spočítat.
 11. Nejsou vybíravý. Ohrnovat rypák se tu nenosí. Ono kde nic není, není ani nad čím ohrnovat rypák. Proto čekáte na jedinýho chlapa, co na vás zbyl nebo jíte králíka neděli co neděli. Ber nebo nech bejt.
 12. Jsou statečný. Na cestách ze zábavy se potkaly s divočákem nebo místním volem, takže je jen tak něco nepřekvapí. Ani ten jejich vůl, kterého občas musí sebrat z podlahy.
 13. Jsou trpělivý. Život na vsi je o čekání. Na autobus, čerstvý rohlíky nebo až se rozejde jediný chlap z jejich věkový kategorie, který zatím nemá děti. Kdo si počká, ten se bude mít pěkně.
 14. Jsou zábavný. Pro sprosťárnu nejdou daleko, a pokud máte ještě navíc to štěstí, že občas spustí „po jejich“, je to hotová variace na Felixe Holzmanna.
 15. Vědí, co je dobrý. Eko-super-fair-bio mají přímo od zdroje a ve městě jim třeba takový kebab za třicet furt přijde jako luxusní jídlo.
 16. Nejsou alergický (ani časem). Takže nedělají drahoty a klidně si lehnou i do trávy nebo na seno a svoje chlapy mají rády napořád, tak je to zvykem, bez nějakých anafylaktických šoků.  
 17. Jsou do nepohody. Kdo je zvyklý, že voda teče spíš studená než teplá, a že když je potřeba uvařit, musí se nejdříve zatopit, ten si snadno zvykne i na miniaturní garsonku a záchod na pavlači. Hlavně když je láska.
 18. Nejsou mrchy. Slušně je vychovali, takže když už nachystají nějaké svinstvo, je to pěkně na rovinu.
 19. Nestydí se. Hadry můžete mít, jaký chcete, blbý můžete být jak troky, hlavně pokud jste šikovní. Pije tu každý, i do půl těla chodí kdekdo… hergot to by bylo, aby se žinýrovaly.
 20. Dostanou věno. Tam, kde se ctí tradice, je zvykem něco vyženit. A když budete mít štěstí, dostanete chalupu, koně, traktor a pár řádků brambor.
 21. Jsou věrnější. Ze zkušenosti totiž vědí, že každá nevěra se hned provalí, zvlášť pokud ji proháníte na návsi.
 22. Jsou z daleka. Což znamená, že je odtamtud i tchyně. Tečka.
 23. A konečně, umí tančit. Co by taky jinýho o víkendech dělaly.
AddThis
62 comments
MD KAne
MD KAne

To jsou spíš rozdíly mezi pražačkama a tím zbytkem...ale vlastně pro pražáky jsme všichni neschopní dementní vesani :-D

ToxicPawo
ToxicPawo

Dojit bejky, to je jenom pro silný povahy :D

Drakengard
Drakengard

Ted uz to neni takovy ,dneska je kazda teda skoro kazda holka z vesnice zkazena.. Namysleny fifleny co nevezmou ani hrabe do ruky aby shrabaly listi na zahrade.. Ale souhlasim s panem redaktorem ze holky ale nejen ony ale i my muzi sme proste lepsi co se tyce kreativnosti.. Samozrejme myslim starsi rocniky tak od roku 1980...

Misa Albrechtova
Misa Albrechtova

No rozhodně bych šla na pole v modelu co máte jako úvodní fotku :-D

Na zasmání dobrý, ale postavit do řady holky z města a z vesnice, tak to dneska nerozeznáte

MartinRuzicka
MartinRuzicka

to zase další pražák píše pi*oviny ? jak nic není ?  jakže všude zavřeno ?   co to kur*a je ??? 

MartasN
MartasN

Tak to je ta nejdementnejsi prazacka sracka, co jsem kdy cetl. Hlavne ze vy jste stred vesmiru. Doporucuji transplantaci mozku.

Anna Horak
Anna Horak

No do píče co to je za žvást? =D Kurva to si fakt lidi myslej, že holky z města jsou neschopný blbky, co umí tak maximálně z řasenkou? Já jsem třeba úplně univerzální člověk. Umím se vším... =) A umím bejt i slušná, když chci. =D

AlzbetaJaneckova
AlzbetaJaneckova

@Anna Horak A umíš se i slušně chovat ? Podle toho jak píšeš si vážně spíš skočila přes plot pro pírko než přes ulici do školy.

yamako
yamako

@Anna Horak Ale Aničko, my víme že seš šikovná holka, článek je psaný s nadsázkou víš :-*

Honza Zemanek
Honza Zemanek

@Anna Horak Říct "umím se vším" může akorát ta blbá holka z města, která ještě ke všemu ani neumí česky ("z řasenkou") a ta plastová profilovka o něčem taky vypovídá... 

Jsi přesně ten typ z města který takhle blbě a stejně marně snaží obhájit městský buchty :D

EdaLinhart
EdaLinhart

Ne každýmu se líběj obtloustlý holky. 


Autor zas píše dle svého názoru, a dělá z toho názor většiny. 


Kdyby se všem líbily holky "krev a mlíko", modelky by nebyly hubené. :)

Noemi Jelinkova
Noemi Jelinkova

@EdaLinhart Krev a mlíko rozhodně není oteklá. A navíc postava je asi detail, protože lepší mít holku která zrovna není jak modelka, ale aspoń umí něco udělat a je fajn, než nějaká úplně vylízaná zlatokopka co je sice krásná a štíhlá, ale za to je fakt na jedno použití. 

EdaLinhart
EdaLinhart

@MartinRuzicka @EdaLinhart Vim jenom to, že občas vidim podobný debility, a přitom většina lidí co znám má radši štíhlé/vysportované holky, než oteklé. ;)

MartinRuzicka
MartinRuzicka

@EdaLinhart jn ... kdyz clovek ignoruje vsechno co ví o idealu krasy a jeho vyvoji tak je potom schopnej napsat to co ty 

EdaLinhart
EdaLinhart

@Noemi Jelinkova @EdaLinhart Vzhled a mozek jsou úplně odlišné věci. Každá žena může s trochou cvičení být krásná a hubená, a zároveň si zanechá inteligenci a svoje schopnosti. 

Samozřejmě že je snažší obhajovat, jak jsou obtloustlé holky hezké, než se zvednout a začít cvičit. ;)

TomasHluchnik
TomasHluchnik

Jinými slovy jsou přesnej opak toho, co se mi líbí xD Je to sice hezky a pravdivě napsaný, ale priority at si už každý sestaví sám. Ne každej chce výše popsanou .)

PetrKysela
PetrKysela

V podstatě je tam pěkně vysvětleno jak se dělí ženy očima autora. Samozřejmě že klíčem k rozdělení nesmíme brát vážně destinaci město a vesnice. To je nesmysl, ale že jsou ženy, se kterými neuděláte ani ň, protože jsou zvyklé na určitý životní styl a cokoliv z něho vybočuje je důvodem k nespokojenosti a naopak jsou ženy, které skutečně dokážou vnímat situaci a stav věci a aktuálně se podle toho chovat, tak to je holý fakt. Ovšem nemá to co dělat s krásou a povahou vzhledem k vesnici a městu. Naprosto lacině mi pak zní bod 22. A opravdu hodně směšný je bod 18. 

LubinekPupilekMuminek
LubinekPupilekMuminek

Jo to je svatá pravda, zlatý holky s vesnice, měský holky si tě furt měří a myslej že jsou nejlepší přitom uměj prt.

matheus one
matheus one

Akorát, když jdeš s ní večer do tamní hospody, rozhlídneš se a vidíš co všechno jí před tebou mezi patnáctym až dvacátym rokem vojelo . Na vesnici není co dělat a pěknejch holek je tam většinou jedna až dvě, na tucet frajerů

jakfisar
jakfisar

@matheus one ty kokote  a co jsou ty lacinky ve meste ty pises mezi 15 az 12 rokem ale s mestackama picha treba 5 chlapu za vecer tak se zase uklidni
matheus one
matheus one

@jakfisar @matheus one

Čti lépe tupý člověče, a nauč se, ještě k tomu, psát a bude to dobré. 

Napsal jsem mezi patnáctým a dvacátým rokem. Je to logické, protože, kdybych chtěl napsat tak, jak jsi to ubohý nevědomí člověče pochopil, musel bych napsat mezi dvanáctým a patnáctým, ne obráceně, protože lidé stárnou od nuly, ne do nuly jako Benjamin Button (to byl ale jen film, i když jsi si možná myslel, že to byla realita).
A  tvá představa, že holky ve větších městech stihnou za noc pět frajerů, je jen tvůj mokrý sen, co se ti v noci zdá.

Takže se radši uklidni ty, nebo budeš mít zase mokré prostěradlo.

Tekkna
Tekkna

Tak určite pichame každej vecer s x chlapama. By me zajímalo kde bych na ne mela vzít energii a cas když jsem od rana do vecera v práci ;)

HanaPavlickova
HanaPavlickova

Některé důvod jsou vážně až moc přes čáru a úvodní fotka k článku to samé ...Nikdy bych nešla na pole v džínách :D ..a i přes to, že bydlím na vesnici skoro celý život, nestahovala jsem králíka z kůže. To u nás dělají chlapy.

MatesVincatkovic
MatesVincatkovic

Mě nejvíc zajímá jak se dojí bejk viz důvod 2. konzultoval jsem to s našima selkama a žádná to neumí ale prý to umí pan inseminátor vyptám se a podám další info :-D

MartinPetr
MartinPetr

Nic pravdivějšího jsem nečetl!!! Vyrůstal jsem na vesnici, přestěhoval na město a nyní žiji ve velkoměstě... Pod vše, co je tu napsáno bych se podepsal!!! Palec hore pro autora! (y)

HobrBroschinski
HobrBroschinski

1. Přišel jsem.

2. přečetl jsem.

3. Zasmál se.

4. Nebral to vážně.

5. Přečetl jsem komentáře těch co to vážně braly.

6. Zasmál se znovu.

MetalusSlayerus
MetalusSlayerus

Všechny tyto články, který házejí všechny a všechno "do jedno pytle" jsou holé nesmysly. Hezké holky můžou být jak na vesnici, tak ve městě. Kdo aspoň trochu používá mozek, je mu jasné, že čím větší město, tím víc hezkých holek, stačí se na jaře projít Prahou(nemyslím tím Václavák nebo Karlův Most) nebo Brnem a je jich tam tolik, že je nedokážete spočítat. Na Vesnici jsou taktéž krásné ženský, ale taky pěkné obludy. A když vezmu na vědomí genetiku, tak větší pravděpodobnost výskytu hezkých, zdravých žen je prostě pravděpodobnější ve větších aglomeracích, kde je menší pravděpodobnost míchání příbuzné krve, což na vesnici je dosti běžné(vzdálení bratranci, sestřenice z druhého kolene atd.). Taktéž je v tomto státě migrace a mnoho lidí jezdí za prací, hlavně ty "inteligentní, zdraví a krásní" mají větší možnosti a tudíž jdou za lepším do měst, tudíž ty vesničany potkáváte i v Praze nebo v Brně a naopak městské baby zase potkáváte o víkendu na vesnicích, kam ony jezdí na chaty či chalupy. Samozřejmě bodré, pracovité a krásné selky z Moravy jsou snem každého, ale ono už není devatenácté století. Taktéž znám případy, kde při absolutnímu odlivu lidí z vesnic přibývá postižených a degenerovaných, nebo ošklivých dětí díky špatnému genofondu. To jestli je ta daná žena fiflena nebo ne, to už je něco jiného. Samozřejmě, v Praze jsou někdy pěkný mrchy, ale znám i některé "Moravandy", který se přestěhovaly do Prahy a ty jsou schopni pro prachy udělat cokoliv. Záleží hlavně na charakteru, výchově od malička a ne na tom, kde se daná osoba narodí. K tomu obrázku, nevím co tam ta slečna dělá na tom poli, které je zorané a uvláčené(nejspíš je to na jaře kdy je čerstvě zaseto), a s tou "hřbitovní" motyčkou toho tam moc nevytrhne. Taky tento pracovní oděv se na pole jaksi nehodí, takto by se zajisté členka zemědělského družstva těžko oblékla...

szblanka
szblanka

@MetalusSlayerus Přece je to sranda, vtipný článek, ne studie na téma genetiky na vesnici a ve městě :) A podle mě docela pravdivý, ikdyž samozřejmě s nadsázkou. Odvažte se a zasmějte se, tež sú z dědiny :)


LilyMcGray
LilyMcGray

Myslím že tohle psal chlap!!! Je to jeden z nejdebilnějších článků, co jsem od vás četla!!!

AjaT
AjaT

@LilyMcGray Jsi nafoukaná a líná makat, proto tě to urazilo, co?

IvushkaPetrikova
IvushkaPetrikova

Neměli by jste to tak hrotit myslím že je to celé brané s nadsázkou a mělo by vás to pobavit možná i zlepšit náladu ;)

StancekSnowNowak
StancekSnowNowak

Kdyby jste viděli ty pipky od nás z dědiny. To je samý Louis Vuitton, Vodka party, Lady Gaga, nákupy with bitches, uvařit neumí skoro žádná a vyspávají do 11. :D Maximálně jsou od rány. To je tak jediné. :D


HellVlad
HellVlad

Už jen ta úvodní fotka dokazuje, že slečna (selka) je 100% pipka, protože: 
1. Selka by si k této práci neklekla!
2. Selka by si na tuto práci nevzala takovou vidličku!
3. Selka by si na takový lán objednala mechanizaci!

HellVlad
HellVlad

@BendrBendingRodriguez'
Takhle uvažuje měšťák co viděl pole z rychlíku. Pisálek si mohl vybrat malý úhor a ne hektarový lán :D :D :D

BendrBendingRodriguez
BendrBendingRodriguez

@HellVlad  smejete se vlastní blbosti ? kvuli nevýdělečnému článku fakt nebde nikdo behat kolem polí a honit traktor aby vychytal jemu vyhovujici fotku, a už vubec nebude nekomu platit za to aby ten stroj vzal, prijel s nim a naaranzoval ho tak aby to na fotce vypadalo dobře..... a věřte že jsem pole neviděl jen z rychlíku.... ale vy máte MOŽNÁ foták v telefonu a příjdete si jako odborník.víte označení VIDLE se nepřiřazuje podle bydliště ale podle stupně idiocie v mozku tudíž na vás plně sednea to by jste klidně mohl bydlet v centru New Yorku. Dál si odpovídejte co chcete já už to ani číst nebudu. S pitomcema co si myslí že ví všechno přitom mají rozhled asi jako vycpanej leguán nediskutuji. 

HellVlad
HellVlad

@BendrBendingRodriguez 

Ha, ha, ha :D tak nyní jsem se opravdu velice zasmál :D

Víte já na rozdíl od Vás vím jak vypadá práce na poli a meningitid co nerozezná vidle na seno od vidlí na brambory a plodiny pozná jen podle názvů v obchoďáku mě nemůže urazit. :D 

Mimochodem jsem rád, že nediskutujete s pitomci, neboť ti mají alespoň vyšší IQ než-li Vy, 

jenž ho máte na úrovni houpacího koně. :D

BendrBendingRodriguez
BendrBendingRodriguez

@HellVlad ja si v obchodáku fakt plodiny nekupuju ani nemusim :D :D :D o tom že se to nedá žrát ani nemluvím. Tupounku, co je práce nap oli vim, dokonce uz jako malej svist jsem ridil kombajn (ano za pomoci toho komu jsem sedel na klině) ale vy soudíte cosi o obchodáku :D :D :D :D To je známka IQ vysokého asi jako má ten kombajn. Končím, s vidlema se nebavím (a znovu říkám že vidle není o tom kde člověk bydlí a co dělá, ale o tom jak to má v hlavě vyoraný). sbohem snad jste zvládnul alespoň SOU a víte co je to sbohem :D  

HellVlad
HellVlad

@BendrBendingRodriguez

Ten kombajn musel být ještě šlapací :D co?

a vysypaný jako tvoje golozna :D 

A Co čerta? Na čerta Vás neposadili? :D


HellVlad
HellVlad

@HobrBroschinski ale to bych rád ale zrovna tyto partije nejsou dost patřičně zabrány :) Ale slečna je opravdu pěkná.

Podobné články: Blog

Google+