Blog

23 holčičích komplexů, které kluci milují

Holky teď vážně, nikdo není dokonalý a není důvod proč zrovna vy byste měly být. Netrapte se, že máte velký zuby nebo plochý nohy, my vás máme rádi takový, jaký jste. A hlavně, všechny tyhle věci, kterým říkáte problémy, milujeme. Jsou super. Čtěte a nežerte se tím, co vás žere.
AddThis

1. že máte velký zadek

Ženská má mít oblou křivku. Navíc, když tančíte, krásně se to třepe a člověk si vás může úplně bezbolestně posadit na klín.


2. že jste rezatý

I když to většinou žádnej, zvlášť zadanej chlap, nepřizná, všichni by se po zrzkách utloukli. Rezatá je totiž nejlepší. Říká se.  


3. že jste moc vysoký

Vidíte na koncertech, dosáhnete kam potřebujete a hlavně, my vám můžeme dát pusu pěkně z očí do očí a bez hrbení. Takže nějaké přebytečné centimetry klidně berte z nadhledu.


4. že jste malý

Stará pravda říká, co je malý, to je roztomilý. V nás to budí ochranitelský sklony a vy můžete kdykoliv předstírat středoškolačku. Holky, věčná lolitka, to je archetyp, na který slyší skoro každej chlap.


5. že jste starý

A co? Každej není na mladý nevyhopsaný čičetky stavěnej, chceme ženský a taky, znáte tu o těch starých kolech, ne?


6. že jste k tomu furt svobodný

No tak paráda, alespoň jste furt k mání! Kdo by taky stál o zadanou holku, že jo?


7. že máte celulitidu

Nevypadáte, že jste umělá a kdo má rád pomeranče, ten se s vámi bude cítit jak v citrusovém háji. a tam je krásně. a hlavně, NEEXISTUJE. VYMYSLEL JI COSMOPOLITAN.


8. že máte vrásky

Dámy, věřte, že některý věci jsou komplet mimo naši rozlišovací schopnost a vidíme je jen zblízka. A když už se k těm rozkošným vráskám, který se vám dělají v koutcích dostaneme, tak to je proto, že vás milujeme a chceme se podívat zblízka.


9. že jste pihatý

Přesně pro tuhle drobnost, jakože vám na sluníčku naskáčou pihy kolem nosu, vás chlap bude milovat. A to ani nemluvíme o tom, že vám to dodá trochu rošťáckej šmrnc.


10. že máte tlustý stehna

Jestli vám někdy nějakej chap řekl, že je to ošklivý, tak to jste mu na nich zaručeně neuválely doutník, aha! Co?


11. že máte velký prsa

Božínku… máte to samozřejmě v mnoha ohledech těžký, ale chlapi milují prsa. 95% celého internetu je postavených na prsou. tak se z toho nehrbte.


12. že máte malý prsa

O těch malých a roztomilých věcech už řeč byla. To zaprvé. Zadruhé, některý chlapi se velkých věcí bojí. A zatřetí, chlapi mají věci rádi ve svých rukách. A tak velký ruce zase nemají…


13. že jste brejlatý

Jednak si můžete dát čočky, ale na druhou stranu, proč byste to vlastně dělaly? Kluci milujou brejlatý kočičky. Připomínají jim totiž jejich milovanou třídní ze základky. A tu fakt milovali.


14. že jste oplácaný

Většina normálních chlapů chce kus ženský a ne nějaký miniaturní kousíček. Musí být přeci na co šáhnout a taky mít jistotu, že se nerozsypete po druhém panáku vodky.


15. že máte divný vlasy

A jako který prosím vás? Jakože kudrnatý, v kterých jste trochu jako bejby z Hříšnýho tance? Nebo ty krátký, co připomínají Audrey Hepburn? Neblbněte…


16. že máte velký boky

A za co bychom vás potom jako chytali? Madla lásky, znáte ne? A navíc k velkým bokům patří velkej zadek viz výše. tak.


17. že jste trochu chlupatý

Podle posledních módních trendů jsou prý depilace komplet passé a na nějakém tom chlupu už tedy nesejde. A pokud jde o knírek, tak si dycinky vzpomeňte na Frídu. My to prostě máme tak nějak perverzně rádi.


18. že jste bílý jak sejra

Takže aby bylo jasno, my chlapi si, až tedy na pár výjimek, vážně nepotrpíme na kakaový krasavice s blonďatým melírem. Ono ne každý to totiž takhle v tom slovanským kontextu zrovna sluší. A to ani nemluvíme o barvičce made in solárko.


19. že vypadáte blbě v plavkách

No jo, a přesně kvůli tomu vás neustále okukujeme ať už zepředu nebo odzadu. Kvůli tomu jakej je to humus.


20. že vypadáte blbě nahý

Dvojnásobná blbost. Jistě, my vlastně nesníme o ničem jiném, než vás svléknout a říct si, ježkovy voči rychle pryč, v nejhorším případě zhasnout a ponořit… Určitě…


21. že bez mejkapu vypadáte jako dyliny

Skoro by se chtělo říct “a s ním taky”. Ale trochu odjinud: tušíte vůbec, že vlastně vůbec nejhezčí jste, když se ráno probudíte bez omítky?


22. že máte krátký nohy

Jasně, bejt dlouhonohá číča je sen z časáku. Děvčata, my si toho předně ani nevšimneme a není nic, co by nespravilo pár centimetrů podpatků, žejo?


23. že nejste modelky

A znáte vlastně někoho, kdo by chtěl mít doma rachitickou kozu, který se sype sníh z nosu? Jen na plakátu, děvčata. A někdy ani na něm.

 

AddThis
28 comments
syllmathar
syllmathar

Nesouhlasím: 2. že jste rezatý 

Muj muž mi je ještě ukazuje a předhazuje :-D 

GabrielaZvonkova
GabrielaZvonkova

Vazeny pane Pistulko!

Po precteni Vasi (fakt hezky) sumarizace a nekterych (fakt stupidnich) komentu od nekterych buranu musim napsat (at je to vyvazeny), ze jste me fakt dojal. Neco tak trapnyho, jako jsou zensky nedostatky (pise se o tom kazdej tejden), jste pasoval na neco dokonalyho. Myslim, ze mluvim za vic zenskych, kdyz reknu, ze je to mily pohlazeni po dusi (i velkym zadku). Pany, ktery tu zastihl slovni prujem, byste o zenskych mohl evidentne dost ucit, ale nemyslim, ze by k tomu kdy mohlo dojit, protoze ego. (Ta tecka je tam schvalne, ego je proste v nekterejch vecech vserikajici argument ci odpoved.) Chapu, ze jim vadi, ze se na tomhle silenym webu (mam ho fakt rada, stejne, jako jalapenos) projevil nekdo neurazlive (jindy mi to fakt neva, je to psina) a i me to tu zaskocilo. Ale je to moc hezky. Vazne. Takze diky za hezkej den a plnou vanu sebevedomi.

Mejte krasnej zivot :)

PetrJezek
PetrJezek

1. já mam taky velkou prdel tak proč né ty?
2.když je žhavej kotel, tak mi rezavá střecha nevadí :3

3.aspoň se dostanu líp ke kozám.

4.když ti koukám do očí mám ve výhledu i kozy

5.já už taky nemládnu ;)

6.ou jééééé <3

7.co to je???

8.co to je???

9.vrrrrrauuu :3

10.já taky...:P

11.mě ještě nikdy nevadilo hnětení chleba

12.ale tohle mě fakt rajcuje

13.brejle jsou sexy... a když ti je můžu sundat a ty pak roztomile mžouráš.... vrrrrauuuu

14.já taky nejsem žádnej drobeček

15.pokud to není zrovna metrový číro tak je mi to vlastně u prdele

16.větší než já asi těžko

17.to zas není tak hrozný... a navíc to dává skvělou možnost ti při tom všem holení trošku "pomoct"

18.já taky

19.já taky :D

20. viz výše

21.furt lepší než vypadat jako egyptská štětka nebo klaun transvestita

22.aspoň si nemusíš klekat :3

23.fuj tajbl... ještě to tak... kdo by to živil???

beruskalenka
beruskalenka

Takže vlastně veškerý ten obrovský kosmetický, módní, sportovní a zkrášlovací průmysl, který vydělává biliony dolarů ročně, byl omyl. Chlapi chtějí chlupaté tučné staré vrásčité pralesní ženy :-D. 

...já vím, že je to nadsázka, ale takhle to opravdu nefunguje...

MartinBorek
MartinBorek

Yeah! Není nic lepšího než 145 cm na 90 kg, stehna jako hroch a celulitida, že to vypadá jako měsíční krajina :-D :-D :-D :-D. Když se k tomu přidají pořádně chlupatý záda a cisterny až ke kolenům tak se prostě žádnej chlap neudrží :-D :-D

PetrZelenka
PetrZelenka

Tohle by si měla přečíst každá "obyč" holka ;-)

RichardAlexandr
RichardAlexandr

Kdy už se vy, hloupý pražáci, naučíte, že vaší hatmatilce se ostatní akorát smějí a nepatři do spisovné češtiny? (ptám se hloupých pražáků, neříkám, že pražáci jsou hloupý).
Po desátý bod jsem si myslel, že autor psal místo ženám pánům, po desátém bodě mě došlo, že autor je buď naprosto vypatlaný nebo naprosto vylitý. 

JustLoveArt
JustLoveArt

Dude, are you ok?! Not insane or drunk or sth like that?

misafk
misafk


@RichardAlexandr Nenapadlo Tě někdy, drahý čtenáři, že ten hloupý jsi ty, anžto nám ostatním se to, žejo, líbí? A taky že nás není málo? :))
A že se nevyznáš v češtině, to nelze vyčítat autorům, prosímpěkně, to je tvé nedovzdělání, případně necit pro jazyk ;)
Snad můj jazyk pochopíš...

Skunkless
Skunkless

@RichardAlexandr Já bych tedy jen ráda podotkla, že když už je tu řeč o spisovné češtině, tak "hloupí pražáci" a "pražáci jsou hloupí" (tj. měkké i, nikoli tvrdé), dále "nepatří" (namísto nepatři). Zdraví Tě chytrá a pohodová holka z Prahy ;-)

TerezaChilli
TerezaChilli

@RichardAlexandr Tak vážený kolego,  který si tak rád potrpíte na našem nádherném jazyce - píše se hloupí Pražané - nikoliv hloupý a pražáci. Dále bych se býti Vámi naučila psát mě/ mně, jelikož ve Vaší rádoby větě by mělo být správně "po desátém bodě mi (dá se použít také "mně" samozřejmě, neboť Komu? Čemu? - 3. pád). O nedovednosti používání čárek ani nemluvě.


Češtině zdar!


P.S. Vy jste tedy dle Vaší teorie vypatlaný nebo vylitý?

LucieBurgerova
LucieBurgerova

@TerezaChilli Teď jsem tady pána už chtěla upozornit, ovšem Váš komentář shrnul vše, co jsem mu chtěla sdělit, včetně mírně ironického podtónu, máte to skvěle napsané. 

Lubino
Lubino

@LucieBurgerova @TerezaChilli :D vy mě dostáváte :D jedna si hraje na profesorku češtiny a sama tam píše ohledně češtiny blbosti a druhá jí ještě pochválí tu ironii a vyká jí, aby dala najevo, jaký jsou obě fajnovky :D dámy, pobavily jste mě :D Zkuste sex, to na tuhle povahu pomáhá :D

Pollyana
Pollyana

To jsou všechno jen řeči, psala to nějaká zakomplexovaná holka, která chtěla uklidnit ty ostatní!!! Že chlap nekouká na dlouhý nohy? Neotočí se za pěkným výstřihem? Vidí pěkný zadek, musi omrknout jaký je to zepředu... Dámy, muži jsou povrchní, stejne tak jako my ženy!!! Z toho, co je tu napsáno, platí maximálně půlka!

karboxilas
karboxilas

@Pollyana Muži se od žen v podstatě nijak neliší. A stejně jako je hodně povrchních  mužů a žen, jsou muži i ženy, kteří se nedívají jen na dokonalé pozadí ;)

Pollyana
Pollyana

Ano, to je sice pravda, ale vezmi si "klasickou situaci" jsi na diskotéce, chces oslovit slečnu...kterou si vyberes? Celkem hezkou holku, s upravenymi vlasy, s pěkným zadkem nebo pujdes za průměrnou holkou s neupravenymi vlasy a větším zadeckem se slovy ,,ona bude určitě hodná"?

EvelinJ
EvelinJ

@Pollyana nebrala bych to celý tak doslovně.. jakože tohle všechno se chlapům musí líbit :D
Spíš, že některý holky jsou k sobě přehnaně kritický a přitom jejich vadu nikdo jinej než ony nevidí.. Každej chlap si pak samozřejmě vybere jesi mu je milejší holka s pihama nebo malýma prsama (atd. atd.) nebo jestli potřebuje tu dlouhonohou, prsatou.. :D ;)

karboxilas
karboxilas

@Pollyana : Sice na diskotéky nechodím (jednak je mi 30 a jednak to nikdy nebyl můj žánr, takže v těchhle vodách nelovím ;), ale dejme tomu, že prostě chci třeba někde v klubu oslovit holku. OK. Jistě se budu jako každý chlap dívat na její vzhled, nicméně primárně bude pro mě důležité, jak na mě celkově jako osobnost vyznívá. V ten moment  mi opravdu nevadí, jestli má trochu větší zadek nebo menší prsa. Jestli celkově bude vyznívat upraveně, zdravě, vyrovnaně a sympaticky, tak má u mě stokrát větší šanci, než nějaká slečinka sice s dokonalým pozadím a výstřihem, ale jinak slepicoidní na sto honů. Tak to prostě mám já ;)

ajsinka
ajsinka

Chci chlapa, kterej to psal!! :)))

TeriFishing
TeriFishing

A co komplex, že jsme moc hubený? :D

TeriFishing
TeriFishing

Když tak koukám na svojí mámu, mě to moc nepřejde :D

Podobné články: Blog

Google+