Blog

24 módních peklíček, kterými chlap přivádí většinu holek k šílenství

Když se chlap až moc zajímá o módu, většinou se zase moc nezajímá o holky. Ale ani průměrný mužský by neměl tak úplně kašlat na to, do čeho se navleče. Protože pak z něj nikdo ty otřesný věci nechce sundavat. Čtěte, čím chlap spolehlivě odradí holku.
AddThis
 1. když má každou ponožku jinou, protože černá vypadá jako černá.
 2. když polo triko se zmuchlaným límečkem považuje za „vyfiknutí se”.
 3. když má límeček na stojáčka a hned si připadá jako leoš mareš.
 4. když nemám jinej oblek než ten, v kterým rajzoval ještě do tanečních.
 5. když si na ten oblek navleče goretexovou bundu, protože je přeci zima a na kabát není.
 6. když si ke slušnejm kalhotám vezme skejtový boty nebo conversky.
 7. když nosí moc krátkou kravatu, případně tak dlouhou, že si ji musí strkat do kalhot.
 8. když má košili tak uplou, že se mu rozlejzají knoflíčky.
 9. když nosí svetříky do véčka a pod nimi, voilá, nic.
 10. když nosí volný trika, co už něco pamatujou, do kterejch by se vlezla i máma s celou rodinou.
 11. když mu naopak triko jen tak tak pokryje bříško.
 12. když má vytahaný trencle.
 13. když jsou mu ty trenky vidět a nad nima se navíc skví kasička, jen vhodit drobák.
 14. když nosí bezva praktické sluneční brýle, které jinak sice patří na kolo, ale i ve městě v nich je za šviháka.
 15. když si navlíkne tílko. nebo hůř, síťovaný tílko. a jsou mu vidět bradavky.
 16. když je mu pod košilí vidět nátělník.
 17. když nosí kapsáče, ačkoliv není na treku.
 18. když má všechny krámy nacpaný do vyboulených kapes.
 19. když věčně nosí umolousanej batoh. a v camelbagu pochopitelně flašku s vodou.
 20. když nosí žabky. a k tomu má chlupatý palce.
 21. když má uprostřed hlavy ten pitomoučkej culíček staženej gumičkou, který vypadá, že je tam dočasně, ale přitom je to zřejmě účes.
 22. když má čelenku.
 23. když má culíka.
 24. když vypadá jako petr kolář.

 

AddThis
34 comments
Lucazz
Lucazz

Proč by chlap nemohl nosit culík nebo čelenku? Když mu ty vlasy prostě padají do očí nebo zavazí při práci, co s tím má dělat? Odpověď "Ostříhat" neberu.

beriking
beriking

@Lucazz ne každej vypadá s dlouhejma vlasama dobře, ale, víš... asi tak zhruba 10%...

EvaTlili
EvaTlili

Náhodou dlouhý čistý vlasy i žabky jsou sexy, naopak naprosto souhlasím s body 12,13 a 14  :-)

Alechandris
Alechandris

A pritom chlap s dlouhejma vlasama je tak hrozne sexy.

JanRichter
JanRichter

Já teda nevím, kolik má autorka článku vlasů :-D Já mám vlasy až na zadek a culík teda nosím, protože mít je rozpuštěný celej den je o nervy :D

Falkon Nightsdale
Falkon Nightsdale

@JanRichter Lepší je mít dlouhé vlasy "na mušketýra", tj. zapletené do copu...
Sice to je trochu komplikovanější, protože je nutné každé ráno vyčlenit tak 5 (a více :-D ) minut navíc na zapletení (a zapletené vlasy navíc mizerně schnou) a tak cca o 10 cm je to zkrátí, ale celkově to je pohodlnější...
P.S.: Mám cop až na zadek ;)

ChrisValentine1
ChrisValentine1

@ValentynaHassmannova Umasteni metalaci? :D Nevidela jsem nikdy dlouhovlasyho metalaka aby mel zmasteny vlasy :D docela vtipnej predsudek, kterej uz od 80's neplati....Jinak ve tride (jo, maturitni rocnik) mam holku, ktera si ty vlasy proste vubec nemeje, nebo si je neumi mejt a jeste se k tomu chova jak totalni asocial :D takze spis to zalezi fakt na jednotlivym cloveku :)

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@ValentynaHassmannova znám jich osobně docela hodně, jeden takovej je i můj přítel. většina z nich si na těch vlasech extrémně lpí, takže s nima podle toho zachází. to, že si někdo nemeje nebo nečeše vlasy, nijak nesouvisí ani s jejich délkou, ani s pohlavím.

Lucazz
Lucazz

@ValentynaHassmannova  Vážně mě baví ty předsudky o metalistech. Ještě nějaké novinky? Já mám ve svém okolí spoustu metalistů i spoustu kluků, kteří mají dlouhé vlasy, i když neposlouchají metal. Skoro všem dlouhé vlasy sluší a všichni chodí pravidelně upravení. Možná je to tím, že ti metalisti si svých vlasů váží víc než ostatní a starají se o ně líp, než spousta závistivých ženských.

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@JankaBenes tak zjevně podle autorky jsou chlapi jen ti, co řeší ponožky sladěný s tričkem a ideální délku patky. to je o názoru. já třeba víc ocenim chlapa s vlasama, co má tu goretexovou bundu a trekový sandály, protože v polobotkách bychom spolu daleko nedošli, a tam, kde se občas vyskytuju, to neni dostatečně vyvoňánkovaný pro nastrojenýho vyvoněnýho panáka :) (a ne, nejsem lesana)

JankaBenes
JankaBenes

Ja teda netuším co má na hlavě, ale v hlavě má nasráno

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@ValentynaHassmannova proč? dlouhý, pěstěný, čistý vlasy spoustě chlapů vyloženě seknou. a umaštěný jsou hnusný i krátký, i na holkách. 

ValentynaHassmannova
ValentynaHassmannova

Neznám jediného chlapa, kterému by slušely vlasy dlouhé po pás, i kdyby si je myl 6x denně. Navíc většina z nich jsou umaštění metaláci, co nikdy neviděli hřeben a šampon. Ale asi je to otázka (ne)vkusu. :)

JanRichter
JanRichter

@ValentynaHassmannova Zrovna jsem se chtěl zeptat, jak souvisí délka vlasů s produkcí mazu nebo dokonce s pohlavím :-D Máte jen předsudky, nic víc.

JanRichter
JanRichter

@ValentynaHassmannova Mimochodem s tím, jak jsou vlasy mastné, nesouvisí četnost mytí, ale hlavně to, čím ty vlasy myjeme. Pomalu se mi zdá, že o vlasech nevíte nic :)

JanRichter
JanRichter

@Falkon Nightsdale Ha! Spřízněná dlouhovlasá duše. Pravda s tím copem :) Lenost je ale příšerná věc a já, který jsem schopný posouvat klidně hodinu budík po pěti minutách... no, škoda slov :-D

beriking
beriking

@AnickaKulikova zníš nemožně diblíkovitě, hipísácky, etnicky a nevim co ještě a je mi z toho opravdu nepříjemě... ten článek má bavit a ne rozohňovat diskuze o tom, jak má vypadat chlap- to je přece otázka vkusu ne, tak se z toho nepokákni prosimtě

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@beriking @AnickaKulikova to beru skoro jako kompliment. těší mě, že z jedný podzimní fotky v profilovce toho vyčteš tolik. bohužel, jakožto ateista, cynik, skeptik a evoluční biolog mám k etno-bio-eko-ezopičám celkem odpor. nevím, co je diblík, ale vždycky jsem si představovala, že nějaká nemožně rádoby vystajlovaná baba, co na to nemá věk. vzhledem k tomu, kolik mi je, se obávám, že diblíkem být nemůžu proto, že na to ještě nemám věk. po chlapovi prostě požaduju použitelnost pro život, schopnost přežít nějakou dobu mimo civilizaci, a v ideálním případě háro co vlaje ve větru. je mi úplně jedno, jaký má ponožky. 

_Betty_
_Betty_

Já třeba s dost věcmi nesouhlasím :D Například tílko... Bílé tílko a k tomu rifle, nejlepší věc na světě! Žabky? Klidně, pokud to nejsou nějaký gumový za stovku, ale kožené s látkovými popruhy, - ty jsou dost super (outdoorové sandále musí sedět na styl člověka :) ). Ke slušným kalhotám jsou navíc nejlepší conversky, když nejde teda zrovna na ples, ale jen tak do města :) A mít v batohu flašku s vodou? V létě? K nezaplacení věc! Já ji tahám taky všude, protože pitný režim je potřeba doplňovat... A dlouhé vlasy jsou fajn, pokud nejsou mastné a nemají čelenku...

AnickaKulikova
AnickaKulikova

... takže jinými slovy je průser, pokud má chlap dlouhý vlasy? "když má čelenku, když má culíka, když vypadá jako Petr Kolář".... a proč by chlap nemoh mít culíka, když má dlouhý vlasy? a pokud nemůže mít culíka, jak jinak zabrání tomu, aby vypadal jako Petr Kolář? :D

TerezaTrnkova
TerezaTrnkova

co je hroznýho na žabkách? lepší než outdoorový sandály.

lolinka1414
lolinka1414

@TerezaTrnkova Pro mě osobně jsou třeba žabky největší zlo z výše popsaných bodů =D vážně, přijdou mi hrozný =D 


SuePixie
SuePixie

@lolinka1414 tvg možná zlatý žabky hele, do těch se jim aspoň blbě rvou fusekle :D

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@HonzaDolejs no, tak to bych na svým chlapovi asi vidět nechtěla :D to je hrozně metroušský :D a stejně, když je fakt vedro, tak jakákoli uzavřená bota je peklo... 

Podobné články: Blog

Google+