Blog

24 věcí, které pochopí jen lidi, co mají na nose brýle

Ano, brýle jsou sexy, cool a kdejaké pako je nosí, aniž by je potřebovalo. Ale brýle si musíte zasloužit a vybojovat. A že to není jednoduchý boj. Čtěte, jak válčí ti, co si bez brýlí nevidí na špičku nosu.
AddThis
 1. každé ráno, když je nemůžete najít, a pak panikaříte. z toho, že nevidíte, a že si je třeba rozšlápnete. bez brýlí se brýle špatně hledají…
 2. když si ve sprše zkusíte oholit nohy, je to jakobyste si na ně vzali sekačku na trávu.
 3. Ostatně sprcha naslepo je v podstatě jedna velká smrtící past. Bez brýlí nepoznáte šampon od lubrikantu, s nimi potřebujete stěrače.
 4. a co teprve se namalovat. vzít to malířskou štětku vyjde v podstatě nastejno.
 5. dáte si čaj, uvaříte, mlha před vámi. o sauně a přetopených tramvajích ani nemluvě.
 6. a následně musíte čistit. což ostatně děláte průběžně pořád, protože nic na světě není tak zahnojený jako brejle po dvaceti minutách na nose.
 7. pokaždé, když začne pršet, přestanete vidět a znovu si vzpomenete na stěrače.
 8. a utíkat se schovat znamená, že zvýšíte šanci na to, že srazíte klandr, o 99%.
 9. preventivně dobíháte v podstatě všechny tramvaje, protože co kdyby to nakonec byla ta vaše.
 10. u toho si je ale musíte hlavně hlídat a držet, aby nespadly. což děláte ale stejně furt. skutečně FURT.  
 11. a když hlídat, tak také bránit. není totiž větší zábava, než vám brýle brát, zkoušet, špinit, případně je omylem pouštět na zem…
 12. v létě kvůli sluníčku buď neuvidíte nic, nebo budete tisíckrát denně měnit jedny brýle za druhý v režimu dovnitř-ven.
 13. případně se musíte smířit s tím, že budete vypadat jako idiot nebo stevie wonder. protože vyprávějte někomu, že je máte na předpis, a že bez nich jste jako na drogách.
 14. a jakmile se vám začne potit nos, brýle nezadržitelně kloužou dolů. na pláži si ještě miliardakrát posunutá skla ani neuvědomíte, ale třeba v činkárně s oběma rukama na železech už je to kapku nepraktické…
 15. vyfotit se tak, abyste nevypadali jako pako, co háže prasátka, v podstatě nejde.
 16. a sami fotit tak není jednoduchý, anžto brejle musí dolů, jinak by se poškrábali a hledejte pak zlatý řez, že jo.
 17. a teď si představte, že se vzbudíte v noci. uprostřed temné noci. a potřebujete strašně ale strašně čůrat. a nemůžete najít brýle. a nemůžete běžet hned na záchod…
 18. ale pořád je to lepší, než když s nimi usnete, poněvadž to se s nimi můžete rovnou rozloučit.
 19. i když zrovna vidíte, všechno je vlastně nebezpečný, anžto odevšud může cokoliv přiletět a brejle rozflákat.
 20. a co teprve pokud dojde na rvačku. brýle musí samozřejmě dolů… tak že byste tu hranu, co vás chce vdechnout, poprosili, že by si zavázala oči, aby to bylo 50:50?
 21. v bazénu jste trochu jako kryštof kolumbus, protože s brýlemi nebo bez nich, v obou případech vás s každým tempem překvapí, že jste ještě “neobjevili” pevninu.
 22. báječný zážitek je i 3D kino. brýle na brýlích. hehe. děsná legrace.
 23. a nakonec sex. s brýlemi moc divočiny nenaděláte, bez nich reálně hrozí, že (si) vypíchnete voko.
 24. a nakonec každého musíte denodenně přesvědčovat, že nejste ani nerd, inteligent nebo hipster, ale úplně normální vůl. co má brýle, protože bez nich nevidí.
AddThis
16 comments
Juditha_Gladys
Juditha_Gladys

Nadhled lidi, to chce nadhled! ... ti co tady postují články si dělají imrvere prču.. :)

JanSalomon
JanSalomon

@Juditha_Gladys To jo, protože půlka toho platila tak před dvaceti lety. Teda hlavně to s odlesky když dnešní antiodleskový filtry docela slušně fugujou :-).

Juditha_Gladys
Juditha_Gladys

@JanSalomon Jo, já vím, sama mám brejle a většina těchto věcí pravda není :) ...ale tehle časopis překypuje humorem, a mě to baví!

ZlataMala
ZlataMala

Nu docela blbost, brejle mám ale takový problémy nemám, aby člověk nerozeznal, šampon, a neviděl je, tak by musel mít tak 6 a víš dioptrie....ale co už no, je třeba si příště něco zjistit než napíšu článek :D

MiaPokorna
MiaPokorna

@ZlataMala A možná je taky dobré si zjistit něco o gramatice, než napíšu komentář. :)

EmmaCorbeau
EmmaCorbeau

@ZlataMala Však říkají  "ti, co si bez brýlí nevidí na špičku nosu".A i takový lidi existujou.Třeba já :D Ale i kdyby ne, chce to nadhled!

rob24
rob24

Asi tak jako PatrikNekula ... většina co je tady napsáno jak je blbost, nebo to psal nějakej trouba co toho v hlavě moc nemá ... a hlavně bod 19. ba naopak, viděl jsem jak kamoš flexou řezal a celkem velká špona mu vlétla do brejlí, sklíčko bylo prasklý ikdyž bylo tvrzený, ale lepší rozbitý brejle než být bez oka.

OlivieVranska
OlivieVranska

mate-li trochu penez a stesti, ulehnete pod laserovy skrabadlo, abyste po tydnu zvirecich bolesti VIDELI BEZ BRYLI… … po mnoha letech konecne prestanete trpet…

janinach
janinach

@OlivieVranska já bych do toho šla, ale to se nejdřív nesmí tři roky změnit počet dioptrií a to se mi ještě nestalo...

PatrikNekula
PatrikNekula

hmm..brejle mám od mala a takovýhle problémy tvl fakt nemám :D na brejle přez brejle su zvyklej ze snowboardu a z lyží..při běhu mi fakt nekloužou..najdu je hned jak se probudím protože si snad tvl pamatuju kam si je dám a když su ríno eště vožralej tak je stejně hned najdu..to psal někdo kdo má brejle 2 tejdny a je z toho na prášky jinak nvm :D jediný co je fakt na hovno je sluníčko a zamlžování no..to je pravda..přijít v zimě na diskotéku a 10 minut tam běhat slepej než se brejle odmlží :D

JanSalomon
JanSalomon

@PatrikNekula Tak na zamlžování jsem ještě nic za ty leta nenašel, ale na sluníčko opravdu vřele doporučuji samozatmavovačky :-). Sice se mi stalo že při přechodu z prudkýho sluníčka do temna stavby jsem se málem přerazil, ale ono stačí minutku postát a už to jde, i když to odtemnění je delší než zatemnění.

Kveta
Kveta

@PatrikNekula 
Taky mam brejle a na zamlžování dělaj takovej sprej, to se s ním brejle nastříkaj a otřou, vydrží to tak dvě hoďky :D Žádná sláva, ale když potřebuješ v zimě chodit ven a dovnitř tak je to docela dobrý.

Podobné články: Blog

Google+