Blog

25 důvodů, proč holky milují starší chlapy

Holky chtějí chlapy, a ne kluky, co sotva odrostli mámině cecíku. A moc dobře vědí proč. Čtěte, proč si holky vybírají starší pány.
AddThis
 1. především mají konečně partnera na stejné mentální úrovni.
 2. navíc mají záruku, že je neopustí kvůli žádné mladší, anžto to by už smrdělo basou.
 3. není vyndanej z každé hezčí kamarádky, která se mu představí. ženský byly a budou, že jo.
 4. máloplatné, šediny jsou podstatně víc sexy než kdejaká vyhoněná vlasová paráda.
 5. taky mají opravdický chlupy a vousy, co nevypadají jako křečci, co mu usnuli na obličeji.
 6. nejspíš už mu nerostou beďary, neokusuje si nehty a umí si vytrhat chlupy v nose.
 7. víceméně je jedno, co má takový chlap v kalhotách, podstatné je, že s tím umí zacházet.
 8. v posteli je navíc pečlivější, poctivější a má na to dost času. žádný králičí hopsání.
 9. co je vlastně nejdůležitější: má postel. velkou. i s prostěradlem, který umí dát vyprat.
 10. a když se holce nechce, nebude se v tom vrtat a válení bez hraní přijme s povděkem.
 11. starší chlap už zažil všechny stupně pms a výkyvy nálad. a přežil. a nic ho tedy nepřekvapí.
 12. nejspíš už taky třeba má nějaké děti a do dalších se jen tak hrnout nebude.
 13. a když ano, tak rozhodně bude vědět, jak se dělají. a alespoň přibližně i to, jak se o ně pak postarat.
 14. taky je dost pravděpodobné, že všechny jeho historky nebudou začínat “…ty vole, dneska ve škole…”
 15. ukáže jí všechny ty skvělý kapely a filmy z mládí, ze kterých jsou dneska legendy.
 16. a bude se s ní snažit držet krok. takže opráší kolo, tenisky, ortézu a vyrazí, kam se mu řekne.
 17. nehrozí, že by vydělával míň než ona a měl z toho komplexy.
 18. a určitě se nebude bát keců jejího otce. možná si s ním naopak bude rozumět.
 19. jít s ním na mejdan automaticky neznamená, že se zruší jako carskej důstojník.
 20. po něm vás ale každopádně odveze taxíkem. a hlavně ho zaplatí.
 21. když ho pošlete pro odlakovač a vatový tampony, nevrátí se s drátěnkou a octem.
 22. vůbec všechno podstatné o slušné a čisté domácnosti ho nejspíš naučila některá z předchozích holek.
 23. je ideální kombinace milence a táty: stará se, jestli je holka teple oblečená, aby měla co pít a aby byla spokojená.
 24. ženská je vedle něj pořád mladá. a to ženy milují jako máloco.
 25. a navíc, chlap z mladé kozy šílí, a to je na holčičí ego ještě o chlup lepší balzám.
AddThis
25 comments
Maiii
Maiii

:D pecka :D doplnila bych - když se vedle něj ráno probudíte, neuteče s křikem, už leccos viděl :)

Golkis
Golkis

Mám mladšího - většinu bodů splňuje stejně a ty co nesplňuje - šediny, pupek a ortézu, ty s láskou oželím :D :D Tátu mám skvělého, nepotřebuji druhého do postele ;-P

Jiri Nosek
Jiri Nosek

@Golkis  Tak si to ted poradne užívej! (do doby, nežli pro nej budes uz stara a zacne si hledat mladsi! :) to jsou bohužel statisticka fakta! ;)Dejvid364
Dejvid364

25 zlatych pravidel pro zlatokopku

Lukes Piskolinovej
Lukes Piskolinovej

Je to usmevne, jak tu vedete zabomysi valky .. Snad kdyby jen trosku nadhledu a usmevu do rtu .. vzdyt se to pise beztak jen pro pobaveni :)


Vikty
Vikty

26. Protože ošklivkám, se vrstevníci, v lepším případě, jen vysmějou.

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Vikty tak pokud je tohle tvůj žebříček hodnot... ale mám pro to pochopení, ono to tak funguje oboustranně. mladejm klukům připadaji nedokonalý holky hnusný a nedokonalejm holkám, který nestrávěji veškerej čas u zrcadla a věnují se důležitějším věcem, zase připadaji stejně starý kluci úplně blbí. proto je tam ten bod s tou mentální úrovní - některý ošklivý holky nejsou zoufalý z toho, že o ně pubertální ucha nestojej, protože o ně taky nestojej. radši budou se starším klukem, kterej si váží toho, jak jsou chytrý/fajn/do nepohody/...., než s mladým uchem, pro který je důležitější mít kvalitní módní doplněk, aby kucí záviděli :) (toto není zobecňování, to je konstatování osobních zkušeností oplácaný holky, která kdysi taky chodila do tanečních :) )

Daniel Tesar
Daniel Tesar

To jsou strašný sračky :D, pro zlatokobku ideální :DDD

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Daniel Tesar zkus mrknout, o čem jsme se tu bavili v předchozích komentářích ;) to, že je chlap starší, ještě rozhodně neznamená, že má vilu s bazénem a BMW ;) navíc, v tom článku jsou jen dva body, který souviseji s penězma - bod 17, se kterým se nedá úplně souhlasit, a bod 20, kterej taky neni samozřejmost - navíc tam nejde ani tak o skutečnost placení taxíka, jako spíš o zajištění bezpečné cesty dom, což úplně stejně řeší, když jí doprovodí tramvají ;) 

MysiKralovna
MysiKralovna

@Daniel Tesar Ty jsi taky kobka, evidentně nevíš, co holka potřebuje - a fakt není řeč o penězích.

Petr Lencses
Petr Lencses

Větší sračku jsem jakživ nečetl, psala to nějaká zhrzená feministka kterou opustil mladší partner a teď se snaží udělat ze všech mladejch úplný blbečky...no co už...když jí to tady všichni žerou, budiž.


"PŘEDEVŠÍM MAJÍ KONEČNĚ PARTNERA NA STEJNÉ MENTÁLNÍ ÚROVNI"

a tohle mluví za vše, holky které tohle o sobě říkají často bývají na té nejmenší mentální úrovni, daleko za puberťáky a myslí si opak. Vzpamatujte se, jednou Vám do časopisu napsali že ženy jsou věkově/mentálně popředu oproti mužům a všechny tomu věří. Problém je že věkové rozdíly mezi muži a ženy jsou z jednoho důvodu 22 letá holka se nastěhuje k 30+ muži a tím spláchne hned několik problémů jako např. střechu nad hlavou, auto atd. s délkou vztahu příjde i láska, to pro dnešní ženy není problém. To že ženy chtějí staršího partner mě příjde spíš jako to že chtějí přijít k hotovému než si vše vypiplat od pronájmu bez auta k domu se zahradou, garáží, bazénem a autem. Toť vše k tomuhle nesmyslnému článku.

Petr Lencses
Petr Lencses

@AnickaKulikova @Petr Lencses Vypadáš jako rozumná holka, můj první komentář je o holkách, kterým se vyloženě líbí a souhlasí s článkem zde psaným. Pokud Ti aspoň z větší části příjde jako nesmyslný, sračka, hloupý, tak se Tě netýká...abys věděla proč mám na článek názor takový, jaký mám, tak žiju trochu opak Tebe ve 22 jsem si našel 25 letou svobodnou maminu s 4 ročním prckem a jsme spolu dodnes (: no, před týdnem to byly 3 roky...

WaldemarKoziar
WaldemarKoziar

@Petr Lencses nedokážeš si představit, kolik je volných samiček mezi 30 a 45. Kolik je mezi nimi opravdu chytrých ženských, kolik z nich dokáže v pelechu dívy, kolik z nich má vlastní kvartýr, BMW a zdroj příjmů, kolik z nich Tě bude milovat jen když se k nim budeš chovat hezky a pořádně je ojedeš. Spousta z nich vypadá v 35 mnohem lépe než ve 20.Pro nás starší jsou to naše bývalky, takže v těchto vodách už nelovíme, protože o iluze jsme přišli, ale každému chlapcí 17 až 30 lov v těchto vodách vřele doporučuji. Tak přenech mladá, rozežraná a nezralá kotata nám, výkonným staříkům a jdi do prověřené kvality

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Petr Lencses @AnickaKulikova mně nepřipadá že by ten článek byl o zlatokopkách. z celýho článku - můj chlap akorát nemá děti a nevozí mě taxíkem, ale vždycky mě všude doprovodí MHD :) což je podstata toho bodu - zajistí mi pohodlí a bezpečí. jinak mi na tom článku nepřipadá nic špatného, všechny ty body jsou v podstatě pravda a celej ten článek mi přijde, že prostě vyzdvihuje výhody staršího chlapa, víceméně bez ohledu na majetek. 

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Petr Lencses zjevně taky mluvíš o něčem, cos nezažil. co se týče té mentální úrovně - například v tanečních by holka neodmítla tancovat s klukem, jen proto, že nesplňuje její estetické nároky - přece si ho nebere. se mnou naproti tomu kluci tancovat odmítali. to je vyloženě známkou vyspělosti. většina mých vrstevníků ve volném čase vymetá večírky, chlastá, spí s různejma holkama a netuší, co jednou chtějí dělat. to mě prostě neba. 
je mi 22, mám o deset let staršího chlapa, jsme spolu delší dobu, nicméně u něj zatím trvale nebydlím. když jsme se dali dohromady, neměl ani byt, ani auto, ani práci, ani peníze. teď má garsonku v paneláku a nějakou práci. bohatství ani auto se nekoná, co se týče lásky, dostavila se "nečekaně" jako první po letech dobrého kamarádství. připadám ti jako zlatokopka? 

karboxilas
karboxilas

"PŘEDEVŠÍM MAJÍ KONEČNĚ PARTNERA NA STEJNÉ MENTÁLNÍ ÚROVNI"


Mno nevím, z vlastní zkušenosti jakožto 32 letého můžu říct, že holky pod 25 většinou ještě  o životě  nic moc neví a nedá se s nimi o ničem pořádně do hloubky povídat. 

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@karboxilas no vidíš, mě je 22, partnerovi 32 a je to naprosto ideální vztah. on o sobě tvrdí, že je mentálně podstatně mladší, já si občas připadám na 35. perfektně se doplňujeme. mimochodem, fráze "nic o životě neví" je neskutečně zobecňující, vágní, povrchní a spadající do kategorie "jak tohle můžeš vypustit z úst"... (to neber jako útok, spíš jako upozornění. osobně znám spoustu lidí, co v patnácti zažili věci, který jiný nezažili do padesáti, a spoustu takovejch, co jsou v pětatřiceti životními teoretiky).

TerezaMarkova
TerezaMarkova

Holky chtějí chlapi??? To už snad nemyslíte vážně s tím pravopisem... Nechte si příště článek raději od šéfa zkontrolovat, než ho zveřejníte.

Zuzu111
Zuzu111

Tak já nevím, mě to příjde mimo realitu, tedy aspoň tu mou..Já nikdy na výrazně starší tatíky nebyla, a šediny včetně pupku, mě taky moc neberou..To jsou ty iluze, že muži nestárnou..bla bla bla.. Ale není to pravda..:-)

Podobné články: Blog

Google+