Blog

25 traumat z dětství

Máme je všichni už od malinka. Jednak pohlavní orgány a jednak traumata. Ta nám v raném věku přivodily nej(h)různější zážitky. A jaké že jsou ty nejstrašnější strašlivosti, kterých se už nikdy nikdy nikdy nezbavíte? A to ani s tím nejdražším terapeutem a nonstop nadopovaní super psychopráškama? Čtěte.
AddThis
 1. Když Artex zemře v bažinách.

 2. Když přes zeď zaslechnete, jak si to vaši rozdávaj.

 3. Když si babička vyndá zuby.

 4. Když poprvé vidíte nebo slyšíte Děvčátko se sirkami.

 5. Když vám čtou vlastně jakýkoliv pohádky bratří Grimmů.

 6. Když musíte dojíst gulášovou polívku nebo měkkou kůži z kuřete a pak se z toho pozvracíte.

 7. Jurský park. Celej ten film!

 8. Když kvůli sportu posunou Večerníček, ale vy musíte jít spát už teď. Nespravedlnost!

 9. Když dostanete nabančíno od rodičů, přestože za to fakt můžu sourozenci.

 10. Když vám řeknou, že si v bazéně nesmíte ani učůrnout, jinak se kolem vás udělá obrovská barevná skvrna.

 11. Když vám někdo poprvý dá na budku a vám dojde, že pravda a láska nevítězí úplně vždycky.

 12. Když vám dojde, že i vy budete jednou menstruovat. (Pokud jste holka.)

 13. Když vám dojde, že i vaše holka bude jednou menstruovat. (Pokud jste kluk.)

 14. Když vám dojde, že nejspíš nikdy nebudete kosmonaut.

 15. Když vám řeknou, jak se dělají děti. A že tak udělali i vás.

 16. Když se zpívá Osiřelo dítě.

 17. Když vám někdo řekne, že neumíte zpívat, ať nezpíváte.

 18. Když vám dojde, že vlk nemohl tu Karkulku jen tak sežrat a pak ji zase v celku vyplivnout.

 19. Když vám umře první domácí zvířátko. Vaší vinou navíc.

 20. Když vám řeknou, že Ježíšek neexistuje.

 21. Když dostanete první pětku.

 22. Když vám řeknou, že jste na kolotoč už moc velký, ale vy tam přesto strašně strašně strašně chcete. A nakonec nejdete.

 23. Když zjistíte, že maso jsou mrtvá zvířátka.

 24. Když se počůráte, protože vás někdo fakt strašně lechtá.

 25. Když musíte vzdát pro strach bobříka odvahy.

AddThis
14 comments
Aala
Aala

ja neznam Holčičku se sirkami...  !!! jdu doplnit vzdelani :-D

SimonHlinovsky
SimonHlinovsky

Nikdy se mi nestalo, že by byl večerníček posunutý o tolik, že bych se na něj nemohl dívat.....to spíš ho zrušili úplně. Ale trauma bylo, když jsem byl na nějaké akci mimo domov, kde byla jedna společná televize a ostatní se chtěli dívat na zprávy, nebo měli jiný "závažný" důvod, proč mi to nemohli na 10 minut pustit.


patricie007
patricie007

@SimonHlinovsky : Já hovořím za dceru,dnes jí je 21,ale když byla malá,tak se veeelmi často stalo,že NEBYL VEČERNÍČEK KVŮLI NĚJAKÉMU BLBÉMU FOTBALU,NEBO HOKEJI!!!!! NIKDY!!! TO TĚM CHLAPUM NEODPUSTÍM!!! jak jsou strašně SOBEČTÍ!!! Večerníček je pro malé dítě POSVÁTNÝ!!! A zkuste 4-6 letému dítěti vysvětlit,že zrovna dnes není!!! Nechápu,že to dopustilo vedení televize!!! Asi tam jsou samí chlapi... Bohužel,video a televizi mi ukradli,když byl dceři asi rok a půl,a já se pak už na jiné video nezmohla,takže: VY ZLODĚJI!!! CO STE UKRADLI MÉ DCEŘI MOŽNOST PODÍVAT SE NA POHÁDKU KDYŽ BY CHTĚLA,SMAŽTE SE V PEKLE!!!!(nikoho nechytili a nenašli zloděje,pojištění tehdy žádné):(...A VEDENÍ TELEVIZE: Měli by ste myslet ne jen na dospělé diváky,ale i na děti a nepřipravovat je o nejcenější pohádku dne,VEČERNÍČKA!!! Děkuji.

SimonHlinovsky
SimonHlinovsky

@patricie007 @SimonHlinovsky Samozřejmě, jsem sice o 3 roky starší, ale večerníčky jsem tehdy sledoval pravidelně, takže si vzpomínám na to, když občas nebyl, nebo byl přesunutý na druhý program. Každopádně když nebyl jeden den, tak jsem to ještě přežil. Horší to bylo, když v době povodní v roce 2002 nebyl večerníček 4 DNY vůbec. Nebo když 11.září 2001 měl začít Tuláček, na kterého jsem se hrozně těšil už od jeho předchozích dvou uvedení, a kvůli teroristickým útokům nebyl večerníček ten den vůbec. Chápu, že jsou to závažné události, ale proč by nemohli aspoň na 10 minut zpravodajství přerušit, když jde o tak tradiční dětský pořad? Teď už se to naštěstí nestane, protože na povodně a další zprávy je ČT24, na sport ČT4 a na pořady pro děti je déčko. Ale vzhledem k nárůstu nových programů je bohužel pravda, že večerníček už ani u dětí nemá takovou sledovanost, jako dříve. Někteří sledují jiný program, jiní pohádky na DVD, nebo si hrají na internetu. Na TV Barrandov navíc nějakou dobu běželo v tomto čase pásmo pro děti Animáček, což loni zrušili a tím se této divácké skupiny dobrovolně vzdali. A ČT zase přesunula večerníčka z tradiční ČT1, protože právě už neměl takovou sledovanost.

AjaAjusekSlaba
AjaAjusekSlaba

podle mě bratři Grymove nejsou tak strašní jako Andersen, hlavně když jste viděli malou mořskou vílu jako dysneovku a poté si poslechli Andersena 

BaruskaVybiralova
BaruskaVybiralova

@AjaAjusekSlaba no, hlavně ona Holčička se sirkami je taky od Andersena a ne od Grimmů. Tyto dvě traumata působí tak, že na sebe navazují, takže si kdekdo může myslet, že Holčička se sirkami je od Grimmů. Prdlajs, za hororama se musí na sever! :D Andersen jede. ^_^ 

VeronikaPolyakova
VeronikaPolyakova

proc tam neni skraloup? To byl nejhorsi zazitek ze skolky... skraloup na mliku. Od ty doby dobrejch 20 let jsem nemohla horky mliko :) 

danielSIDkousal
danielSIDkousal

To s tou skvrnou. :D Je to pravda ale jen v některých bazénech. Do většiny se ten roztok nedává.. :D 

LukasH
LukasH

Neni to pravda, zadny takovy roztok neexistuje a i kdyby jo, byl by to vetsi sajrajt nez bazen plny moci...

BlaniHamouzova
BlaniHamouzova

Sakra to s tou skvrnou v bazénu - já si dodnes myslela že je to pravda!!! Ona tam snad není pak skvrna??? :D :O :D 

mimomisu
mimomisu

Podle nadpisu si rikam, jestlipak tam bude Nekonecny pribeh...a hele, hned na prvnim miste. To se muselo fakt podepsat na vsech :)

VeronikaHa1
VeronikaHa1

@mimomisu  on ten kůň při tom natáčení té scény opravdu umřel... ten herec z toho měl takové trauma, že ani pak nechtěl pokračovat v natáčení....

Podobné články: Blog

Google+