Blog

26 rad, jak být nejhustčí metalák široko daleko

Metal je nejhustší muzika vůbec. Hlavně samozřejmě death metal, protože jak píšeme níž, heavy metal ani není metal, ale uřvanější rock, a rock poslouchaji buzíci, co by jistě po pár pivech klidně poslouchali i folk. Fuj! Tohle je článek pro drsňáky, co se nebojí mít koule!
AddThis
metla

Heavy metal není metal, ale uřvanější rock, a rock poslouchaji buzíci, co by jistě po pár pivech klidně poslouchali i folk!

1. Je potřeba se strašně mračit, hlavně na fotkách. Kdo se na fotkách nemračí, je buzík. Jedinej metalák, kterej se na fotkách mračit nemusí, je Gaahl z norských Gorgoroth. Ten je buzík oficiálně.


2. Nosíme zásadně metalový trika. Čím hustčí kapela, tím líp. Nevadí, že Cryptopsy nesnesete dýl než jednu písničku, s jejich trikem budete hustší než buzík s Cannibal Corpse. Kdyby na něj Cryptopsy neudělali dojem, řekněte, že jste Cannibal Corpse poslouchali ve školce a že Barnes i Corpsegrinder jsou buzíci.


3. Triko Meshuggah nosí jenom pozéři, protože Meshuggah nikdo normální poslouchat nemůže.


4. Nikdy si nic nemalujeme na hubu! Na hubu si malujou jenom chudáci, co poslouchaji black metal nebo buzíci zastydlí u KISS. Jedinej deathmetalák, co může mít pomalovanou hubu, je Nergal z Behemoth. Ne proto, že je buzík, ale že je hustej a přežil leukémii.


5. Mámě zásadně odpovídáme fuck yeah! Když si troufneme, tak i tátovi. Kdo ale říká fuck yeah u War of Warcraft, je buzík.


6. Když potkáme hustýho týpka, zdravíme ho Hail Motherfucker. To mu vezme vítr z plachet, kdyby chtěl bejt hustčí než my. Když neumíme vyslovit Motherfucker, zdravíme česky čau píčo.


7. Na pozdrav zásadně hrozíme vidlákem. Kdo na pozdrav mává, je debil a buzík.


8. Jediná povolená barva je černá. Nebo musí tvořit aspoň 80 % viditelnýho oblečení. Kdo nechodí v černý, je buzík. Kdo si na sebe vezme něco reflexního, je buzík na druhou.


9. Když se nám nepodaří najít si holku mezi metalačkama, může bejt EMO. Ale když s váma někam jde, musí držet hubu a nesmí mít triko s Bullet for My Valentine nebo podobnýma buzíkama.


10. Heavy metal je buzická muzika– Helloween, Scorpions, Motley Crüe, Whitesnake, Iron Maiden, všecko buzíci. King Diamond je ženská.


11. Všecken melodickej metal je odpad. Když to má navíc v názvu, je ostuda o něm i vědět. Jedinou výjimkou jsou Opeth, ale ty už se brzo rozpadnou.


12. A možná ještě Hypocrisy. Musí se ale říkat, že nejlepší deska byla Osculum Obscenum a všechno novější je mnohem slabší. Cradle of Filth se smí poslouchat jenom do desky Midian, pak už to je odpad. Children of Bodom jsou jenom marketing a nikdy neexistovali.


13. Nu metal je odpad.


14. Už jenom zmínit nu metal mezi metalem je odpad.


15. Nu metal poslouchaji jenom lidi bez uší. Jedinej skutečně nu metal jsou System of a Down, a ty už nehrajou.  


16. Slipknot se poslouchat může, ale jedině, když je člověk nalitej, aby měl výmluvu. To samý platí o Fear Factory, který vlastně jenom přebůstrovali Machine Head, který ostatně jenom vykradli a zmrvili Panteru. Ministry posloucháme jenom s holkama, když chceme ukázat, že děláme do mezinárodních vztahů.


17. Doporučený nový kapely: Cattle Decapitated, Fleshgod Apocalypse, Hate, Hour of Penance, Iperyt, Misery Index nebo Spawn of Possession. Gojiru a všecken tenhle módní black metal poslouchají jenom buzíci, co nesnesou opravdovej metal, ale chtěji nosit metalový triko.  


18. Českej metal je světovej. Kdo si myslí něco jinýho, je buzík. Když ale dáváme prachy za triko nebo doplňky, koupíme samozřejmě radši Suffocation nebo Deicide.


19. Když jsme u těch Deicide, jedinej skutečnej mrtvolák je Glen Benton. Nikdo nemá lepší murmur. A koho teď napadnul John Tardy z Obituary je buzík, protože Tardy za A) nazpíval dvě desky úplně bez textů a za B) nemá na čele vypálenej obrácenej kříž.


20. O Ozzym se nemluví. Pošpinil metalový poselství v reality show. Kdo říká dokonce Ozínek, není snad už ani buzík. OK, starý Black Sabbath se poslouchat můžou, ale jenom doma. A mluví o tom jenom pozér, co chce machrovat. To samý starý Judas Priest, ale i Metallica od Master of Puppets dozadu.


21. Mortician není kapela, ale soubor muziky z béčkových hororů.


22. Triko se nosí přes mikinu. Výjimkou je případ, když je na mikině hustší kapela než na triku. Jenom buzík si schová mikinu Incantation pod triko Vader. Ostatně kdo by poslouchal Vader, ty už 4 desky nevymysleli nic novýho. No Incantation taky, obojí rituálně spalte a sežeňte si starý triko Carcass.


23. Carcass teda není death metal, ale grindcore, nicméně poslouchat se můžou. To samý Napalm Death.


24. Klávesy do metalu nepatří. Na druhou stranu je prima, když na koncertě aspoň jeden z kapely necamrá furt zleva doprava a člověk si ho může vyfotit, aby si to dal na FB a byl hustej. Kdo si ale fotí klávesáka místo kytaristů nebo aspoň bubeníka, je buzík. Nejdřív se fotí zpěvák, pak sólovky, pak basa… Klávesy prostě až nakonec.


25. Jedinej bubeník, kterej se může fotit jako první, je Dave Lombardo. Ale ten už ze Slayeru odešel.


26. Jo a pak kdyby byla bubenice holka. Třeba Meytal Cohen. Tu si najděte na YouTube. Komu se nebude líbit, je buzík!

AddThis
19 comments
JanaJiru
JanaJiru

mě by zajímalo proč se třeba nezmínil třeba o řezníkovi a de sadem :D grind core k tomu přece taky patří ... ale asi jsem šíleně velká lesba co si ujíždí na Haemorrhage a Brujerii a měla bych si nasadit na růžovýho plyšovýho medvěda vibrátor ..

DanVlcek
DanVlcek

Takže su asi oficiálně buzík, ale líběj se mi holky :) Kde je kurva ta chyba? :) Podle mě je odpad death metal, to není muzika, to je jenom něco neurčitýho, kde furt dokola řežou to stejný a blijou ;) To umí ale každej ;)

peliculiar
peliculiar

Mezi námi buzíky, je kapela Cattle Decapitation z USA a Decapitated z Polska, neplést dohromady! ;-) Množina modernějších kapel docela sedí. Mě osobně tam moc nezapadají Fleshgod Apocalypse a Misery Index, ale to je jen detail. Většina těchto "nových kapel" vydává skvělá alba déle než 10 let! :-D ... ale jo, pobavil jsem se. :-)

strazoman
strazoman

asi všetci okrem autora sú buzíci :D 

iveta88
iveta88

já si tohle připomenu, než pojedu v červenci do Vizovic na Master :D

Surnia
Surnia

autor si protiřečí, když přikládá bubnující děvenku oděnou celou v bílém :-P

MichalSalzman
MichalSalzman

udělam ze sebe ještě většího buzíka tim, že nic z toho, co je povolený, neposloucham a navíc tu budu mluvit o Skillet :D jsem buzík, protože ta Meytal Cohen se mi až tak krásná nezdá a třeba taková Jen od Skillet mi přijde mnohem hezčí :D

12tomb9
12tomb9

Když už teda ten rock, tak si frčím pustit Queeny a abych byl pořádnej buzík tak po nich hned Jarka Nohavicu... xD 

Pseudopatvar
Pseudopatvar

Podľa toho, čo dom sa dočítal, tak som tan najväčší buzík, skrížený s tým najhorším pozérskym typom najväčšieho metaláka.....

Mevedcz
Mevedcz

 Mezi metaláky určo není takových buzen a kurev jako mezi sportovními fanoušky co se těší na každý objímání z gólu, co jim hošové nabídnou.

Tý radosti, toho hluku a dalšího vzájemnýho osahávání...

My metaloví si jdeme do klubu kde se hraje a ostatní tím nesereme.
Naše vášeň, naše radost, čistě soukromě.
A neobjímáme se.

Naopak si nepřeju být rukojmím všech sportovně homo nadšensů, co to diktují celému národu jako povinnost.
Ještě se nestalo, že když "naši" něco vyhrajou, tak že by druhej den bylo levnější mléko, pečivo.
A už vůbec ne pívo a tvrdej alkáč, kuřivo.

Nepodepsanej článek bude budit vášně.
Nepodepsali jste Vy...
A ač naprostý heterák, bych za tohle rád stiskl.
Ale ne jednomu anonymnímu čurinovi vejce, ale celýmy zasranýmu Oskarfonu tržby.

Mimochodem, to víte, že celej Kuba Kénig je synem alkoholika, a člověka bez nohy, kterej, pokud ještě žije, je chovancem Novoborské LDNky s půlkou mozku činnou a se zbytkem ve hvězdách?
Budeme si z tohohle děsivýho osudu dělat prdel?

Tak pokračujte, na úkor metaláků...Kubo odpust, neznáme se, ale přes Janu ano.
Být mediálně známý je svinstvo a kopat za jednu stáj druhý.
Toho kdo tohle napsal si nakopej do obličeje sám. Tady se nepodepsal....Yurax
Yurax

@Mevedcz hele ironie neni to co pijes kdyz dojde Bozkov i zelena.

JohnyMalek
JohnyMalek

Jdu si pustit Manowar a najít chlapa.... :D

Renhule
Renhule

Prostě nejlepší, autor je nejtvrdší metalák široko daleko. Btw sem pozer s tričkem Meshuggah a nestydím se za to !!! :D 

JakubBernardBlack
JakubBernardBlack

Přijde mi, že autor článku si není jistej, jestli píše z recese nebo jestli tomu věří.

Ale jinak je to dobrý.

pa, buzík

PatrikChrastil
PatrikChrastil

War of Warcraft? Seriously? Autor článku je buzík.   

Podobné články: Blog

Google+