Blog

30 věcí, který my iPhonisti na iPhonech nesnášíme, ale nechcem to přiznat

iPhone je samozřejmě nejlepší telefon ze všech, Samsungy a Huawei socky, ať se jdou bodnout. I když, občas, někde úplně v koutku, potichoučku, na toho svýho milovanýho kámoše za dvacet litrů dost nadáváme. Z mnoha důvodů. Nikomu to neříkejte, jo?
AddThis
 1. Proč to doprdele musí bejt tak strašně drahý?
 2. Ne, vážně. Mobil stojí raketu, ok. Ale nová nabíječka za litr?!
 3. To debilní sklo se dřív nebo pozdějc rozbije. Dycky.
 4. A jeho výměna stojí minimálně trojku. Dobře, dvojku, ale to vám to musí udělat známej známýho vašeho kámoše, co maká v garáži za Vysočanama.
 5. K čemu jsou dobrý iTunes? Použil to už někdy někdo?
 6. Použil už někdy někdo těch dalších dvacet aplikací, který se z toho telefonu nedaj smazat, jako třeba Domácnost nebo Wallet? Člověk je pak musí přemístit do složky Bordel a nechat si to na ploše.
 7. Je super, že celej telefon se furt zálohuje na iCloudu. Ačkoliv ty celebrity, kterejm někdo hacknul účty s nahejma fotkama, asi úplně nesouhlasej.
 8. A když jsme u iCloudu, ta super záloha má jeden háček – nahrát ji do novýho telefonu trvá asi půl dne.
 9. Pustíte video a chcete ho ztišit. Objeví se ta debilní ikona se ztišováním hlasitosti. Video přes ni nevidíte.
 10. Vždycky, když chcete iPhone co nejrychlejc odemknout otiskem, tak to prostě zrovna nejde, protože ten prst máte vlhkej nebo špinavej, a tak to pětkrát zkusíte a pak vyťukáte kód a zabere to pět minut.
 11. Proč si v tom telefonu doprdele nemůžu dát libovolnou písničku jako vyzvánění? Jo vlastně, můžu. Když si koupim drahej nelegální software.
 12. iPhony 7 maj jen jednu díru na nabíječku. Žádnou na jack od sluchátek. Nevadí, máte přece redukci. A co dělat, když chci zároveň nabíjet a zároveň mít zapojený sluchátka?!
 13. iPhone sedmička je úplně stejně velkej jako šestka. Ale stejnej obal na něj nedáte, protože má posunutej objektiv kamerky. Chytrý, žejo!
 14. Když chcete úplně co nejrychlejc udělat screenshot obrazovky, nejde to. Mobil se zhasíná nebo zamyká.
 15. Siri se občas ozve jen tak, třeba když sledujete seriál a tam se ozve: Hey, seriously!
 16. Ve vašem okolí má iPhone každej. Když se ale ocitnete v situaci, že potřebujete půjčit nabíječku, nikdo nemá iPhone. A když jo, tak iPhone 4 s jiným konektorem.
 17. Apple ID. Víc netřeba dodávat.
 18. Je skvělý, že existujou iMessages, takže si s majitelama iPhonů píšete zadara. Ale pak se ta zpráva má někomu jinýmu odeslat jako klasická textovka, a nestane se tak. A všimnete si toho třeba až po půl dni.
 19. Co si budem vykládat, ta baterka taky neni zrovna maratonec.
 20. Ale stejně ho milujem nejvíc na světě a všechny ostatní značky smrdí!
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+