Blog

5 debilních fantazií, které nosí muži v hlavě

Málo co je tak jednoduché, stupidní a náchlyné na rozbití, jako mužský mozek. Nesmíte si totiž chlapy idealizovat, i ti nejlepší z nás dělají kreténské věci a mají palici plnou bludů a představ. Žádná mužská představa ale ve skutečnosti není tak skvělá, jak vypadá v soukromí lebky. Třeba...
AddThis

Nemůžeš mě vyhodit, já tady končím!

Jestli nás něco naučily osmdesátkový policejní filmy, je to fakt, že cíle se dosáhnout jedině na vlastní pěst. Od malička tedy nosíme ve škebli představu toho, jak jednou přerosteme kancl, ve kterým jsme pohodlně usazeni, a dáme šéfovi na stůl kvér a placku (identifikační kartu k baráku) a s krabicí hrdě odkráčíme z kanceláře. Realita je ale taková, že chvíli koktáte v šéfově kanceláři, potom ještě trapně dva měsíce pracujete, než se za vás najde náhrada a pak další půl rok sháníte jinou práci, která je ještě mizernější a hůř placená, než ta předchozí.


Trojka

Mít v posteli najednou dvě nádherné ženy je debilní sen každé osoby, která má penis. Nebo dva kluky, to je v podstatě jedno. Faktem ale je, že se vám většinou nepodaří sbalit na party ani jednu holku, natož dvě. Natož, aby do toho šly společně. A když do toho půjdete se svou přítelkyní, bude to téma dalšího roku a pak se rozejdete. A i kdyby se vám podařilo sbalit dvě poživačné divoženky, tak budete hotovej po sedmi minutách a zbytek noci strávíte hraním žolíků.


Rvačka

Kdo tvrdí, že se nad tím nezamyslel, ten nad tou představou onanuje dodnes. Každý totiž přemýšlel nad tím, že jde takhle večer s holkou po městě a najednou vyskočí frajer s nožem, co chce vaše peněženky. A ještě než stihnete svůj mozek zastavit, nabídne vám epický příběh o tom, jak vykroutíte chlapovi dranžírák z ruky a on se rozpláče před vaším majestátem. Pravdou ale je, že ztuhnete a budete rádi, když se vám podaří odevzdat peněženku a mobil bez incidentu.


První pomoc

Už jenom představa, že se může na rybníce v Kardašově Řečici topit nějaká neznámá krasavice, je k smíchu. Ale co je přímo k popukání, je vaše představa toho, jak se perfektní šipkou vrhnete do rozbouřených vln (na rybníce v Kardašově Řečici), vytáhnete krasavu na břeh, chvíli masírujete srdce v titěrných bikinách, nějaký to dýchání z úst do úst a pak ona, nějakým způsobem stále šarmantně, vykašle vodu a řasy, zatímco kolemstojící čumilové tleskají. Vzpomeňte si na tuhle svoji fantazii, až budete stát na stavidle a rozpačitě křičet: “Pomoc! Někdo se topí! Haló!”


Sex se sekretářkou

Je to takové klišé, že vás to láká. Ale ne nadarmo si všichni zasloužilí manažeři pořizují za sekretářky obtloustlé dámy nad padesát let. Zasloužilí manažeři vědí svoje. Představujete si totiž žhavou noc na stole, rajcovní skrývání se před kolegy… ale skutečnost je taková, že se to stane jednou, bude to divný a pak to bude divný tak dlouho, dokud sama chudinka nedá výpověď. Protože jste kretén.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+