Blog

5 fází holčičího hubnutí

Kdekdo vám bude tvrdit, že nejhezčí jsou holky krev a mlíko. Jenže řeči neřeči, každá chce bejt jako ze žurnálu. Čtěte, čím si projde každá, která se rozhodla zbavit nadbytečnejch faldů.
AddThis

1. Prozření

Už delší dobu sledujete, že vám šponujou původně vytahaný džíny, a přitom lehce tušíte, že nesprávnou aviváží to nebude. Najednou stojíte před zrcadlem, nešťastně civíte na horu sádla a nechápete, kdy jste se doprčic stihla tak vyžrat. Vždyť ještě včera jste byla docela šlank.

2. Odhodlání

Jdete na věc. Tedy jdete… Kupujete permici do fitka, nový běžecký boty a zázračný stahovací gatě s výtažky aloe vera. V lednici se místo klobás krčí zvadlej salát a kafe si sladíte výhradně stévií. Váš profil na Pinterestu přetéká inspirativními reposty a vy si slavnostně slíbíte, že do toho tentokrát fakt jdete. Ale fest! A hlavně nepolevit! A pak začnete.

3. Stagnace

Do fitka chodíte už nějaký ten pátek, a že by to bylo vidět, to teda né. Navíc máte furt hlad, protože salát je z podstaty hladovej. Po večerech navíc neodoláte a slepě následujete světlo na konci lednice. Sem tam se za svou snahu odměníte čokoládkou nebo vypečenou slaninkou. Nebo rovnou obojím. V posilce se to přece vypotí, tak jakýpak copak.

4. Deprese

Tak nějak zjišťujete, že už to s tím životním stylem nejni, co to bejvalo. Permice leží netknutá na zaprášené poličce, v teniskách běžíte tak leda na tramvaj, když letíte za kámoši do hospody. Začínáte zase sladit cukrem, páč ze stévie vám trnou zuby. Nesnášíte se a návaly depresí řešíte nekontrolovatelným obžerstvím.

5. Smíření

Nakonec zamáčknete slzu a povíte si, že se sama sobě stejnak nejvíc líbíte taková, jaká jste. Nějaký přemrštěný společenský standardy máte vlastně na salámu. (Hmm, mňam, salám…) Ostatně, do Silvestra to nejni daleko – a po Novym roce se do toho fakt opřete. Ale fest! A hlavně nepolevit!

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+