Blog

5 fází holčičího šetření

Pokud holka nemá zrovna zazobanýho nabíječe nebo prachatýho fotříka, nedá se svítit: musí si holt našetřit. Čtěte, jak vypadá hon za vysněnou kabelkou.
AddThis

1. Vytyčení objektu touhy

Viděla kabelku. A děsně krásnou! Je úplně jedno, že je ta brašna nemlich to samý jako ta za tři kilča z vedlejšího obchoďáku. Tu ona v žádným případě nechce, páč to není ono. Tahle má ten krásnej zlatej plíšek se jménem slavnýho designéra, decentnější prošívání, luxusnější podšívku a především cenovku, která dalece přesahuje výši minimální mzdy. A vůbec, je prostě dokonaláááá…

2. Odhodlání

Je to ještě větší trága než její první nešťastná láska: myslí na ni, kudy chodí. Nemůže spát. Představuje si, co by s ní všecko dělala, a má pocit, že se k sobě nejvíc hodí. No, holt osudovka! Jenže touha pořád narůstá a nedokáže ji ukojit zhola nic. Natož nějaká hnusná levná neznačková obluda. A tak se rozhodne, že si ji prostě MUSÍ koupit, páč kdo má sakra žít v takový agónii, žejo.

3. Škudlení

Neexistuje nic, co by pro ni neudělala. Nesnídá, obědvá čínský polívky, šaškuje za pár šupů na brigádách a porcelánové prasátko se pomaličku začíná plnit. Jenže do potřebné částky je furt tak nesmírně daleko a z čínskejch polívek se jednomu brzo začne dělat šoufl…

4. Utrácení

Už má docela slušnou zásobu chechtáků, za který si může koupit spoustu věcí. Samosebou kromě tý kabelky, na kterou to ještě nestačí. Ale třebas na takový džíny ve slevě jo. A na ten krásnej svetr, co viděla za výlohou. A na manikúru. A na kadeřnici. A vůbec – co by si neudělala radost, když celou dobu tak trpí!

5. Happyend

Peníze i kabelka jsou v nedohlednu. Holka by možná byla i zklamaná, jenže pro samé nadšení z novejch džín, svetrů a účesu na to nějak není čas. A ona ta napodobenina za tři kila vlastně není zas taková hrůza, takže jakýpak copak – než si nastřádá na tu pořádnou, bude jí bohatě stačit tahle… a ještě teďka ve finále ušetří. Ha!

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+