Blog

5 způsobů, kterými se vyšetřují vraždy ve světě

Zlí lidé jsou všude na světě. A všude na světě se dějí zlé věci. Ale všude se to řeší jinak.
AddThis

Americký způsob

Abyste se dopátrali vhraha americkým způsobem, musíte během vyšetřování vyprázdnit sedm zásobníků pistole, dva revolverové bubínky, tři zásobníky útočné pušky a jeden raketomet. Zásadní je taky divoká automobilová honička, při které narazíte na dvě cisterny s benzínem a jeden náklaďák, který veze jiná auta. Finální dopadení vraha pak obnáší alespoň jeden epický výbuch a nějakou cool hlášku. Vraha zásadně nikdy nepřivedeme živého. Můžeme mu sice udělit milost, ale on se nás pak nakonec stejně pokusí zabít skrytou zbraní a tím si podepíše ortel smrti.


Hong Kongský způsob

Dopadení vraha po hongkongsku od vás vyžaduje rychlé ruce a nohy. Především proto, že vás čeká celkově osm kung fu bitek. Většina z nich je proti ohromné přesile absolutních kung fu neumětelů, ale sám vrah je mistrem stylu tygra, takže se připravte na to, že budete dostávat hroznou nakládačku, než v sobě probudíte dostatek ohnivé zuřivosti, abyste během pár sekund ovládli styl draka a pomstili svého bratra. Protože vrah je vždycky nakonec nějak spojen s vaší pohnutou minulostí.


Anglický způsob

Strašně dlouho musíte chodit po městě a okolí, v poklidu si popovídat se všemi zúčastněnými, nechávat si všechna důležitá fakta případu pro sebe a nesdělovat je ani svému téměř retardovanému společníkovi, kterého s sebou pořád z nějakého důvodu musíte tahat. Nikdy se nestane nic zábavného a hodně se pije čaj. Nakonec si všechny lidi pozvete do jedné místnosti, kde jim celý ten případ odvykládáte ještě jednou a když nakonec usvědčíte vraha, ten se jen usměje, přikývne, poděkuje vám a nechá se odvést.


Švédský způsob

Jako detektiv musíte mít jméno, které buď nikdo nedokáže ani přečíst… a nebo ho všichni vyslovují blbě. Hodně musíte pít alkohol a hlavně hodně koukat do skandinávské krajiny, jak zasmušilý vítr zasmušile bere do zasmušilého vzduchu zasmušilé listy a zasmušile je rozmetává do zasmušilých planin. Šestnáctiletou prostitutku, která byla nalezená rozřezaná škrabkou na brambory a přibitá na stromy v širokém okolí, nakonec zabil její bratr, o kterém se předpokládalo, že je už patnáct let po smrti.


Český způsob

Pokud chcete vyšetřit vraždu česky, připravte se na to, že budete dělat od všeho trochu. Ale všechno daleko v menší míře, protože nic velkýho se do naší malé krásné zemičky nehodí. Důležité ale je, aby se to nebralo extra vážně, občas byl nějaký ten vtípek a vůbec, aby to byla taková… hořkosladká krimi komedie.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+