Blog

6 typů lidí s kocovinou

Po různých alkoholech mají různí lidé různé kocoviny. Základních typů je šest. A kterej jste vy?
AddThis

Utopenec
V jeden jediný okamžik přejde z absolutního komatu do absolutní bdělosti, vytřeští oči, lapá po dechu a vůbec vypadá jako Jon Snow, kterého právě přivedli zpět k životu. Potácí se po pokoji, snaží se vybavit si, co se stalo během té nicoty, kterou má v hlavě mezi sedmou večerní a třetí ranní. Sice to nevyjde, ale aspoň je rád, že žije.


Otesánek
Vyplazí se z postele a sliní jako Pavlovův pes, když zazvoní telefon. Místo žaludku má centrifugu a jediné, co mu v tuto chvíli může pomoci, je něco příšerně mastného a  nechutného. Třeba bramborák z nádražního bufetu. Nebo vousy Františka Ringo Čecha.


Držák
Rozlepí oči a protože cítí, že má ještě v žíle a kocoviny se bojí jako čert kříže, nechá si namíchat Bloody Mary (případně dojede zvětralé pivo od večera) a vesele pokračuje, protože přestat se má v nejlepším a ráno rozhodně nejlepší není.


Duch minulosti
Od okamžiku probuzení mu přicházejí flashbacky a snaží se odklidit do ústraní, aby ho nikdo nekonfrontoval s detaily té letmé vzpomínky, která obsahuje houkající majáčky, lahev tuzemáku a hlasitý zpěv Lucie Bílé.


Hibernovaný
Ovládá schopnost probudit se, ale neotevřít oči… a vydržet v tomto stavu několik hodin až dní. Dokud jedna z potřeb (pít/jíst/čůrat) není silnější než potřeba ležet. Je to nejvhodnější parťák na kocovinu, protože je ticho.


Šmejd
Vstane s čistou hlavou a hned v sedm ráno běží sbírat Pokémony. A tyhle lidi nemá nikdo rád, takže pokud jste tenhle člověk, tak radši simulujte hibernaci.

AddThis
1 comments
martlin2
martlin2

Hibernovaný? Že prý je ticho?! Zkuste si být vedle takovýho. První, co po svém probuzení uděllá bude, že začne křičet o pomoc. Tedy o vodu. :-D

Podobné články: Blog

Google+