Blog

8 způsobů jak se v Česku stát slavným

Celebritou snadno a rychle. Bulvár vás bude milovat a Pavel Novotný si vás dá na rychlý vytáčení. Co víc si přát?!
AddThis

1. Milenka

Klasika, která zachránila už desítky tuctových a ošklivých prodavaček z učňáku před smrtí hladem. Udělejte ze sebe milenku slavnýho chlapa. Pokud je ženatej, tím líp. Nevadí, že jste se v životě neviděli, bude se o tom psát tak dlouho, dokud to nebude pravda. Pokud se znáte, stačí jen pár slov: Dodávka v poli za Prahou.

2. Reality show

Neumíte nic? Jste tlustí, oškliví, hloupí a váš největší úspěch v životě je, že jste se zúčastnili soutěže Fešák roku v kulturním domě ve Všenorech? Nevadí. Běžte do reality show, tvrďte, že jste byli v léčebně, jste gay, rodiče vás mlátili a strejda vám snědl psa, buďte hysteričtí a hypersexuální a máte to v kapse.

3. Hledání talentů

Běžte do televize a zazpívejte tak strašně, až se Daře Rolins urve nová lícní kost. Řečové vady ve větším množství, umaštěný culík a suverénní vystupování bez sebereflexe jsou body navíc. Po vítězství v Hvězdné pěchotě natočte album. Produkovat ho může Domenico Martucci, ten udělá všechno.

4. Buďte loseři

Pokud jste úspěšný producent, zkrachujte. Dávejte rozhovory o tom, jak jste na dně, nemáte peníze, exekutoři vám zabavili i záchod a přicházejte s novými a novými nesmyslnými byznysplány a životními rozhodnutími. Váhové výkyvy výhodou.

5. Choďte na večírky

Zjistěte si, kde se schází VIP elita, kam chodí čumět Sagvan Tofu a pod kterým stolem spolehlivě nahmátnete část hokejový reprezentace. Do takových míst choďte často. Občas vykukujte na fotkách za Agátou Hanychovou, časem se vás někdo zeptá, co jste zač. Lžete a pózujte.

6. Natočte něco otřesnýho

Natočte klip mobilem bez jakýkoliv postprodukce. Buďte obscéní, olizujte hospodářská zvířata a roztahujte nohy, pokud se stydíte, složte píseň o banálních věcech každodenosti, jako je třeba jízda autobusem. Tvařte se mimořádně debilně až oligofreničky.

7. Přijďte někam skoro nebo úplně nazí

Počkejte si, až se bude konat nějaká velká akce, kam zaručeně přijdou celebrity. Oblečte si na sebe síťku, bublinkovou fólii, igelit, záclonu anebo nic a stoupněte si před fotografy. Napíše se o vás jako o bizarnosti večera. Pak už stačí jen včas vydat cédéčko nebo praštit Josefa Rychtáře.

8. Buďte příbuzný

Buďte příbuzný kohokoliv z výše jmenovaných případů. Nemusíte být ani rodič nebo sourozenec, stačí třeba bratranec nebo švagr. Jakmile jste příbuzní NĚKOHO SLAVNÉHO, jste taky slavní.

AddThis

Podobné články: Blog

Google+