Blog

9 pouťových atrakcí, které dokonale vystihují vztah

Říká se, že život je jako horská dráha. Jednou jste dole, jednou nahoře, vždycky ale nakonec skončíte nohama nebo držkou na zemi. Co teprve ale jednotlivé fáze vztahu? K tomu by byla potřeba rovnou celá Matějská. Čtěte.
AddThis

FÁZE 1:  Tahání losů

První rande je jak nekonečné tahání nevýherních losů. Proto nikdy nemáte jistotu, že toho plyšového bobra máte v kapse. Tam totiž po pár chodech máte jenom kulové. Vaše vyvolená naopak tahá úspěšně – vás za nos.

Fáze 2:  Labutě

Než se dostanete na úplný vrchol, div si tu šaltpáku neurvete. A když se konečně poštěstí, je po všem dřív, než se stačíte nahoře pokochat. Poprvé to vždycky stojí za vylízanou labuť…

Fáze 3: Houpací klece

Jednou ji u sebe necháte přespat, už ji tam máte skoro na doživotí. Pak vás už bude akorát tak houpat, a že jste měli jít s klukama na fotbal? Máte přece jet pro nové záclony… 

No jen si to ověřte. Tady.

Fáze 4: Volný pád

Prvotní zamilovanost je rozhodně slastná. Odpoutáte se od země a nadpozemskou silou se necháváte vynést až do oblak. Vždycky pak ale rychle spadnete k zemi. To když vás Maruška představí svým kamarádkám. 

Fáze 5: Strašidelný hrad

Když vás holka vezme mezi svoje kámošky, nechce se s vámi chlubit, chce si vás nechat odsouhlasit. Proto je takovej sedánek jako jízda mezi strašidly. Nikdy nevíte, která harpyje na vás zrovna vybafne.

Fáze 6: Střelnice

Přežít takovou návštěvu u rodičů své milé je jako střílet s ohnutou hlavní. Trefit se do vkusu rodičů je totiž umění. Když se konečně poštěstí, odnesete si domů akorát tak opičku (na gumě). A stojí to od čtyř do sedmi set.

Fáze 7: Řetízkáč

Vztah po více jak pěti letech jede jak na setrvačník. Točíte se pořád okolo jednoho bodu a vystoupit nemůžete. Nanejvýš se můžete odpoutat a vyletět. Bez naražených koulí se to rozhodně neobejde.

Fáze 8: Autodrom

Konečně si do společného vlastnictví pořídíte nemovitost, ze které se během prvních měsíců stává neovladatelné auto, které chcete oba řídit. A vlastně i neřídit, chcete-li se vzdát zodpovědnosti za jakýkoli karambol, kterých bývá jak malých motorových psů. 

Fáze 9: Centrifuga

Po všech těch atrakcích to často končívá rozchodem. Nejenže vás skrz naskrz vyždímá… A čím končívá centrifuga? Taková šavle spolehlivě rozetne jakýkoli vztah.

Fáze 1.2: Tahání losů

O rok později vám zas nějaká zamává vlasama před ksichtem a “Jé, přijela pouť! Půjdem tahat losy?”

 
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+