Blog

9 tipů, jak si pořídit fajnové tetování

Pokud chcete mít suverénní odpověď, až se léto zeptá, čím chcete letos oslnit na pláži, pořiďte si tetování. Věřte, že jak s kérkou poprvé vyrazíte v bikinách na špacír nebo si zařádíte do půl těla na diskošce, budete jistojistě diktovat. A nevěřte na kecy, že kérku mají jenom kriminálníci nebo námořníci. Tetování je pořád sexy.
AddThis

Než se pustíte do rukou tatéra, věnujte velkou pozornost volbě motivu. Motiv je král. Tetování má kdekdo a právě motiv odlišuje cool týpky od ubožáků. Čínské klikyháky a ostnatý dráty už se nenosí, proto vám přinášíme něco málo aktuálních tipů, jak vybrat ten správný.

Vtípky a parádičky

Čím originálnější, tím lepší. Čím bizarnější, tím větší ohlas. Pokud nemáte fantazii, vystříhněte si nějaký fórek z Dikobrazu, zkušenější tatér zvládne jehlou cokoliv. Humoru není nikdy dost.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-kokotiny

 

Nápisy

Jasné a výstižné. Textem řeknete úplně nejvíc. Neschovávejte se za nesmyslné vizuální metafory, kterým rozumíte jen vy sami. Kérka musí mluvit sama za sebe  A s nápisem bude každý hned vědět na čem ve vašem případě je.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-napis

 

Idol

Místo složitých ornamentů, robotických paží a dalších debilit si na tělo napíchejte svůj idol. Třeba rovnou celou kapelu. Nebo želvy ninja. Konečně není důvod se za své vzory stydět.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-idol

 

Miláčci

Zahrajte na emotivní strunu a vykérujte si na prsa mámu, svojí budoucí bývalou holku nebo novorozeného prcka. Jen si představte, jak vám třeba zrovna vaše dcerka bude vděčná, až si společně budete lebedit někde u moře v Bibione. 

mazlici-1-kopie
9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-mazlici

 

Nadčasovost

Když hezký nápad, tak něco, co drží prst na tepu doby. Každá kérka se jednou okouká, ale jen s opravdu moderním motivem si užijete skutečných deset minut absolutní slávy.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-nadcasovost

 

Dvojsmysly

A což teprve tajemství. Respektive důvtipný dvojsmysl. Třebas nezáměrný. I sním lze v kolektivu vzbudit žádoucí zájem.

dvojsmysly

 

Sprosťárny

A ještě pár nápadů pro vyložené überkádry. Garantujeme, že budete šokovat.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-prasarny_kopie

 

Obličejovka

Vůbec nejmasivnější zásah u publika docílíme tím, když tatérův zásah nasměrujeme rovnou na to nejviditelnější místo – obličej. Pohrajte si s tváří, že vás ani vlastní mamina nepozná. Ale bude mlaskat, uvidíte.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-obliceje

 

Pupek

Případně si můžete pohrát s jinou netradiční částí těla. Možností je spousta – zvířata, lidé, pohádkové postavičky…všechno na dva prsty pootevřené.

9_tipu_jak_si_poridit_fajnove_tetovani-pupek_komple
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+