Blog

9 výhod každého introverta

Introverta by měl chtít každý. Snad proto na něj neběží reklamy v televizi. Kdyby na něj ty reklamy běžely, dozvíte se tohle. Hele.
AddThis

1. Skvěle šoupe nohama

Je jedno, co melete, ke slovu ho to stejně nepustí. Takže si skvěle pokecáte. Vaše problémy na jeho hlavu, ta ať si třeba praskne. On je rád, že mluvit nemusí, on to vydrží.

2. Je minimálně zaclánivý

Znáte ty, co vadí u přepážky zjišťovacími otázkami? Nevíme, co jsou zač, introuši to ale nejsou. Introuši hledají schovku, než se objeví. Na rautech hladoví, na koncertech u zdi. Introvertní flóra radši uschne, než plevelit.

3. Je hluboce milující

Stačí o něj štrejchnout a mozek se mu máchá v dopaminu, který je základní přísadou lektvaru lásky. A sex? Na co extrovert potřebuje přivázat k posteli, k tomu introvertům stačí pár pohybů rukou.

4. Je příjemně citlivý

Díky tomu, že ho dojme upoutávka na „Výměnu manželek“, se nemusíte stresovat, co k narozkám. A už vůbec se nemusíte bát, že vás nemá rád. To už byste museli být opravdu svině.

5. Je spolehlivě věrný

Na introuše zkrátka máte doživotní záruku. Ve vztahu i proto, že vrkat na baru je pro něj podobné potěšení jako hydromasážní whirlpool pro kočku domácí. A v přátelství třeba proto, že zas tolik kámošů nemá. Z podstaty.

6. Krásně kýve hlavou

Jestli náhodou ta svině jste, dělejte si s ním, co chcete. Není moc pravděpodobné, že řekne „ne“. Nevěříte-li si, mluvte dost nedostatečně na to, aby se musel doptat. To radši bude předstírat souhlas.

7. Dobře se prudí

A těch boudiček, co na něj můžete šít, aniž byste měli k ruce jehlu. Stačí prozvonit ho z cizího čísla. Poprosit o proslov. Nebo nechat svítit světlo v kabince veřejných toalet. Skrytá kamera se může zahrabat.

8. Snadno se ho zbavíte

Kdyby přeci jen vadil, prostě mu párkrát nezvedněte telefon. V případě vážnějšího vztahu možná budete muset říct něco tak moc zranitelného, jako „nebuď labuť“, ale nebojte, to spíš uteče, než aby vás uhodil.

9. Je exkluzivně nedostatkový

Než jím pohrdnete, dobře si to rozmyslete: Introverta aby pohledal. Odborníci hádají, že 3/4 populace tvoří extroverti. Takže i když je někdy stydlivější, záhadnější a vůbec divňák, z podstaty je to někdo výjimečný.

AddThis
6 comments
PavlaPlackova
PavlaPlackova

Musím tady se všemi jen souhlasit, tenhle článek je absolutně mimo a tím pádem na něm není nic moc k smíchu. Možná by se článek mohl přejmenovat na 9 výhod každého s úzkostnou poruchou osobnosti, to by sedělo lépe.

karboxilas
karboxilas

Nejsem ten, který by nechápal nadsázku v článcích na čili chilli. Ale v tomhle článku ani nadsázka není. Tenhle je prostě mimo, jelikož si opět plete introverzi se sociální fobií.

KatyGrassiRose
KatyGrassiRose

nie socialna fobia, toto je skor vyhybava porucha osobnosti alebo zavisla porucha osobnosti

MonsterKnode
MonsterKnode

Myslim, že nejsem jediný, kdo shledává tento blábol za nesmyslný, hloupý a naprosto nepřesný.


Vaši stránku mám jinak obyčejně velmi rád, články mne velmi baví, ale tohle se fakt nepovedlo.


Joohny_Loo5er
Joohny_Loo5er

Moc se nepovedlo. Ani se nedivím, že o introvertech existuje tak moc mylných předsudků. Chápu nadsázku a vaše články mám rád. Ale tohle už podle mě dost mimo mísu. Spíše se jedná o člověka se sociální poruchou.

Podobné články: Blog

Google+