Blog

9 základních pravidel, který by měly holky dodržovat na dámských záchodech

Zažila to každá z nás. Obsazený kabinky, všude odpornej bordel a naše urgentní potřeba na malou. Kdyby se tak dodržovalo následující devatero, bylo by na světě a na záchodcích mnohem líp.
AddThis

1) Když je kabinka zavřená, je lepší nejdřív zaklepat a zjistit, jestli uvnitř někdo neni, než začít zuřivě rvát za kliku jak dement. Ono to totiž občas nejde zamknout.


2) Když se zevnitř ozve, že je obsazeno, případně zarvete za kliku a zjistíte, že tam někdo sedí, pravděpodobně tomu tak bude i za minutu, za předpokladu, že mezitím z kabinky nikdo nevyšel. Nemá cenu to zkoušet každejch deset vteřin znova. Jinudy se z toho záchoda nedá odejít. Fakt.


3) Když záchod opouštíte, mrkněte se, jestli vám na zem náhodou neupadla nějaká použitá toaletní potřeba. Vono je fakt lepší nešlapat do cizích použitejch tampónů než do nich šlapat, tak zkuste nebejt debilní odporný prase a hoďte to do koše.


4) Když pak stojíte u zrcadla a okolo vás je fronta holek, co by si rády umyly ruce, zkuste si tu rtěnku na pusu malovat někde jinde.


5) Selfíčka se daj fotit na mnohem hezčích místech, než jsou zrcadla na záchodě. Zkuste to jinde a nezabírejte prostor.


6) Když v kabince dojde papír, řekněte to holce, co jde po vás. Ženská soudržnost sakra, ne?!


7) Pokud záchod ucpete, třeba tak, že tam nedopatřením odhodíte nedojedenej oběd, zkuste to vyřešit. Když pak na akci pro 200 lidí funguje jeden záchod, neni to fajn.


8) Je-li vám špatně, běžte zvracet radši ven. Nelezte do kabinky, nezamykejte se tam, neberte si tam kámošku.


9) Jo, všechno je slyšet. Úplně všechno. I šňupání, i pomlouvání kámošky, i hovory v opilosti s přítelem. Dělejte to jinde. Nám se chce čůrat.

 

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+