Blog

Brno je krásná a vzrušující věc

Zlého humoru o tom, že největší moravské město je jen poslední obydlenou dírou před Vídní, máme tak akorát dost. Brno je krásné vzrušující město nabité událostmi. Konečně, mají tam největší vibrátor na světě a titulky z místního deníku mluví za vše.
AddThis

Tímto se tedy omlouváme všem brněnským, že jsme si o nich mysleli, že jsou buráci. Rozhodně stojí za to, víc se zajímat o dění v moravské metropoli. Jinak se třeba nedozvíte, že je Líšeň tak nebezpečná čtvrť… A tady malý výtěr z tisku.

V KOHOUTOVICÍCH HOŘEL PAŘEZ

http://brnensky.denik.cz/kratce/1115590-v-kohoutovicich-horel-parez.html

V úterý krátce před jednou hodinou odpoledne vyjeli hasiči do ulice Libušina třída v brněnských Kohoutovicích. Hořel tam pařez. Uhasili ho a vrátili se zpátky na základnu. (zn)

KOUŘ VYSTRAŠIL OBYVATELE LÍŠNĚ

http://brnensky.denik.cz/kratce/1119204-kour-vystrasil-obyvatele-lisne.html

Z okna v brněnské Elplově ulici se valil dým. Lidé proto do Líšně přivolali hasiče. Ti zjistili, že se na sporáku pálilo jídlo. V bytě vyvětrali. (fol)

V LÍŠNI HOŘELY KEŘE

http://brnensky.denik.cz/kratce/1135171-v-lisni-horely-kere.html

K požáru keřů v Šimáčkově ulici v brněnské městské části Líšeň vyjížděli v neděli kolem půl jedenácté dopoledne hasiči. Oheň se jim podařilo lokalizovat za zhruba čtvrt hodiny. Za dalších deset minut ho zlikvidovali úplně. (mal)

MUŽ SI CHTĚL NA CIZÍ ZAHRADĚ POSTAVIT STAN

http://brnensky.denik.cz/kratce/1133060-muz-si-chtel-na-cizi-zahrade-postavit-stan.html

Na cizí zahradě si chtěl postavit stan jedenašedesátiletý muž. V pondělí večer si ho při stavbě všiml jeden z nájemníků domu se zahradou v brněnském Králově Poli. Zavolal strážníky. "Hlídka muže se stanem upozornila, že si ho tam postavit nemůže a přiměla ho, aby ho odklidil," uvedl mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba. Za přestupek mu uložili pokutu tisíc korun. (zpl)

MAJITEL NEUHLÍDAL KOZU

http://brnensky.denik.cz/kratce/1144040-majitel-neuhlidal-kozu.html

Nikým nehlídané kozy na Moravském náměstí si včera dopoledne všimli brněnští strážníci. „Vytrvale utíkala k Lidické ulici,“ popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Strážníci kozu následovali a starali se o to, aby neomezila dopravu. „Zvíře se pak vydalo k ulici Koliště, kde běželo vstříc svému čtyřicetiletému majiteli,“ dodal Ghanem. Majitel nyní musí zajistit, aby se podobná událost neopakovala.  (von)

 

A zbytek klíčových událostí z poslední doby už jen telegraficky.

ŽENA TANČILA PŘÍMO VE VCHODU DO PRODEJNY

http://brnensky.denik.cz/kratce/1135249-zena-tancila-primo-ve-vchodu-do-prodejny.html

 

Podrobná mapa Brna (měřítko 2:1)Podrobná mapa Brna (měřítko 2:1)
AddThis
1 comments
navitheripper
navitheripper

Jak je vidět, tak úroveň tohoto plátku je nenávratně pryč. Byl jsem s Vámi od Vašich začátků. Úroveň tohoto článku bych čekal, tak od nějakého narušeného a týraného dítěte na ZŠ. Neustálé narážky na Prahu a Brno jsou OUT už 20 let..  a tento článek je trochu přes příliš.. Zruším i předplatné, protože píšete už jen sračky.. jak Blesk, Aha a podobné bulváry..

Podobné články: Blog

Google+