Blog

Čeští hokejisté si stěžují na nekvalitní ruskou vodku. Motory se po ní zadrhávají.

Na nedostatek ethanolu v ruské vodce si stěžují čeští hokejisté. Sportovci prý jeli na mistrovství světa v Moskvě bez tradiční bagáže s alkoholem. Počítali s tím, že na místě bude dostatek rezerv jak pro konzumaci, tak pro technické využití.
AddThis

Praha/Moskva
„Vodka v Rusku už není to, co bývala,“ stěžuje si kapitán národního týmu Tomáš Plekanec. „Pamatuji si, že když jsme sem jezdili před lety, dokázali jsme na sedmičku dojet až k Petrohradu.“ Za pravdu mu dává i kondiční trenér našeho nároďáku Radek Tulipán, který se zaměřuje na stehna a hýždě. „V devadesátkách tady vodka makala tak, že se s ní dalo vyjet do kopce i na neutrál. A nemuseli jste ani vidět.“

Hokejisté tvrdí, že teď už se svým národním autobusem nedojedou na tradiční ruskou vodku ani na moskevské předměstí. „Už to netáhne ani na jedničku,“ nadává řidič Karel. „Musim si v půli kopce už i povolovat ručku,“ mává rezignovaně hnědým podšálkem.

Jak a jestli vůbec hodlají ruské úřady potravinářskou krizi řešit, se nám zatím nepodařilo zjistit. „Suka blať!“ vyjádřil se pouze náměstek Svazu národní identity.

-fit-

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+