Blog

Chlapi, chovejte se jako chlapi

My holky sice samozřejmě 99 procent času vůbec nevíme, co chceme, ale přece jen existuje pár záchytných bodů, kterých se můžete v chování vůči nám držet, a nikdy to nebude špatně.
AddThis

Nevěřte lifestylovým článkům v lesklých časácích o tom, jak v žádném případě nesmíte zapomenout na výročí, nesmíte si doma přepnout v televizi fotbal a musíte občas dát najevo zájem o úklid bytu tím, že vynesete hnijící odpadky. V tom to totiž vůbec nespočívá.

Uznávám, že my holky dost klameme – oháníme se feminismem, rovnými příležitostmi, kvótami, genderovými stereotypy, odmítáme se jmenovat -ová a některé z nás vás chtějí posílat na mateřskou. Přesto ale potřebujeme, abyste se chovali jako chlapi.

Když nás vezmete na rande, zaplaťte za nás útratu. Dáte tím najevo zájem a to, že si pro kilo nenecháte vrtat koleno. My vám to třeba příště zase oplatíme. Tím, že nás po propitém večeru doprovodíte na tramvajovou zastávku, nás neušetříte desítek minut stresu a přemýšlení nad tím, jestli nás náhodou ten divně vyhlížející přiopilý týpek nezatáhne po výstupu z MHD do křoví. My sice můžeme frajeřit a tvrdit, jak se nebojíme, ale vy jste od toho, abyste nám to nekompromisně vymluvili.

Pokud o nás stojíte a máte přitom doma manželku, přítelkyni, děti nebo jakýkoliv typ závazků, vyložte to hned od začátku všechno na rovinu. Nepředstírejte, že manželka je spolubydlící a „že to tak prostě máte zařízený“. Jste chlapi, tak se musíte umět chlapsky rozhodnout, co vlastně chcete.

Nelžete. Nechovejte se jako srabi a alibisti a zkuste z každé situace odejít s čistým štítem. Ano, my holky sice máme rády „hajzlíky“, co s námi zametají, ale to se zhruba v 25 letech věku poměrně výrazně změní. Nikdo normální nechce žít roky v zápletce Beverly Hills. My se chceme s našima klukama ostatním chlubit. Potřebujeme vědět, že když nám někdo nabourá auto, neřeknete nám, „ty seš šikovná, ty si určitě poradíš sama“. Ne, nepotřebujeme, abyste z nás dělali neschopné krávy, ale chceme ve vás mít skutečnou oporu. Chceme, abyste měli rádi naše kamarádky, abyste uměli okouzlit naše rodiče a neksichtili se pokaždé, když k nim máte jet na oběd.

Zahoďte všechny svoje komplexy, protože ty z vás ve většině případů dělají děvkaře (musím si dokázat, že sbalim každou), sraby (nejsem dost dobrej a tak budu v tý otřesný práci do smrti a doma si budu vybíjet vztek) a ubožáky (nejsem se sebou spokojenej, tak jí budu připomínat špeky, aby se taky cejtila blbě).

Buďte vyrovnaní sami se sebou a dovolte si chovat se tak, jako že máte každou situaci naprosto pod kontrolou. My holky, co pořád nevíme, co chceme, si totiž pak uvědomíme, že chceme zrovna vás.

AddThis
7 comments
JosefPetr
JosefPetr

Dost by mě teda zajímalo, jestli tohle bylo napsané po rozchodu nebo ne.... Klidně takoví budeme, ale vy buďte ženy.

Buď budeme autority a "doprovodíme vás" proti vašemu nebo budeme respektovat váš názor. Kdo má vědět, jestli to, co říkáte, myslíte vážně nebo čekáte až muž pochopí co vlastně za tím vším chcete.

Přiznávám, ani my nejsme dokonalí-což ovšem po nás článek chce ať se děje co se děje :-)

A taky souhlasím všemi deseti s autorkou. "Mužů" ubývá.. (ale na tom mají podíl i ženy :-) )

mikro
mikro

@JosefPetr Me prijde,ze to musis proste risknout a snazit se ji doprovodit,cili bud o to stoji nebo ne..

Kolikrat si rikam,ze kdyby to s nima vsechno bylo tak jasny a jednoduchy,nebyla by to ani zabava:)..

Luděk Symerský
Luděk Symerský

V podstatě stačily tyhle tři věty, že :-D
Uznávám, že my holky dost klameme. Přesto ale potřebujeme, abyste se chovali jako chlapi. 
My holky, co pořád nevíme, co chceme, si totiž pak uvědomíme, že chceme zrovna vás.

karboxilas
karboxilas

"Ne, nepotřebujeme, abyste z nás dělali neschopné krávy, ale chceme ve vás mít skutečnou oporu"

OK, a teď malá otázečka: Copak si holky myslíte, že máte vy být pro nás? ;)

Podobné články: Blog

Google+