Blog

9 věcí, které o ženě řekne oblíbená barva oblečení

Především mužům je určen dnešní díl mého praktického módního seriálu. Podle oblíbené barvy oblečení totiž snadno odhadnete povahu a založení každé ženy. Stačí si všímat, a ulice se pro vás stane semaforem, který vás spolehlivě dovede k té pravé.
AddThis

Černá

U černé velmi záleží na množství a ostatních parametrech vzhledu. Emařku a gotičku poznáte na první pohled právě podle těch dodatečných parametrů a pak už záleží na vkusu každého soudruha, jestli se tasí s pozváním na rande, nebo ne. Prostou dívku v černém tričku či kabátu je snadné odsoudit jako osobu s nedostatkem invence, nebo jí naopak přiřknout praktičnost, kterou ve skutečnosti neoplývá, jinak by věděla, že na černém je nejvíc vidět prach, fleky od kaluží i kočičí chlupy. Kdepak, černou nosí ženy, které nemají čas na přemýšlení o hadrech, protože ten čas potřebují na práci/sport/dobré jídlo/sex. Zbývá jen zjistit, jestli se ten hlavní zájem kryje s tím vaším.

Červená

Skutečnou barvou nedostatku invence je červená. Červená je totiž druhá černá; kdo se chce vydělit z černého a denimového davu, ale nemá na to, aby to udělal doopravdy, vybere si červenou. Znáte takové ty řeči, že ženy v červené jsou vášnivé, seksi a cosi kdesi? To platí jedině v případě, že se k vám blíží žena v těsných rudých šatech s hlubokým výstřihem. Jestli má na sobě červenou sportovní bundu, berte roha, a jestli má ještě na hlavě Palette v odstínu „tizianová červeň“, utíkejte zvlášť rychle. Na takových jsou zajímavé akorát ty vlasy.

Tyrkysová

Vyskytuje se obvykle výhradně v kombinaci s bílou na ženách středního věku. Tyrkysová je duchovní barva a vysílá varování, abyste si dali pozor na její množství a nebezpečné doprovodné znaky jako nápadně vysoký výskyt šperků s tyrkysem, tygřím okem a růženínem, Meduňku vykukující z kabelky a vůni levandule. V takovém případě doporučuji přibližovat se jedině v případě, že vám nevadí projevy lásky v podobě kamínků pro štěstí, lapačů snů a aromatických lampiček. Na druhou stranu vám taková žena namíchá i čajík na nervy, až ho budete potřebovat.

Oranžová a žlutá

Potenciálně nebezpečné sluníčkové barvy. Na rozdíl od tyrkysové se ženy se zálibou v oranžovém a žlutém oblečení nespokojí s cetkami a čakrovými kamínky, ale potřebují také jógu, studium duchovní literatury, bezmasou stravu a pravidelné cesty do Indie. Na druhou stranu může být vztah spojený s takovými bonusy jako tantrické masáže a kámasútrové experimenty. Akorát se své oranžové vyvolené včas nenápadně podívejte do podpaží, jestli není až moc zapřisáhle přírodní. (Tip: Chodívá to ruku v ruce s oranžovožlutou batikou.)

Růžová

U růžové si nejdřív zjistěte, jestli nositelka není nezletilá. Potom jestli není až moc zletilá, tj. diblík. U věkově přiměřených pak proveďte verbální test. Když totiž růžovou doprovází měkkoučké výrazivo typu (máš) penízky, (jaké máš) autíčko, (jaké mi koupíš) botičky a (bude často) Itoška, nevypadá to moc slibně. Pokud ovšem nesháníte ozdobu do autíčka. V tom případě si poslužte dle libosti.

Béžová

Důchodkyně.

Hnědá

Téměř důchodkyně.

Šedá

Moderní, praktická, dobře kombinovatelná a na údržbu nenáročná barva. „Šedá myš“ je ta, kterou chcete, jestli hledáte moderní, praktickou a chytrou ženu, jen s tou údržbou to nebude tak jednoduché jako u toho oblečení. Ne že by byla náročná na peníze, ty si vydělá sama, ale jestli jí nebudete stačit intelektuálně a vkusem, nemáte šanci. Balicím otvírákem je věta: „Máte krásný šedý svetřík z kašmíru, prozradíte mi, ze kterého obchodu z New Yorku jste si ho přivezla?“

Modrá

V modré – džínová modrá se nepočítá! – chodí umělecky založené estétky. Některé si libují také v odstínech, jako je azurová, mořská, indigová a jadeitová, ale s tím si nelamte hlavu, kdybyste rozeznávali takovéhle barvy, nehledali byste ženu. Na ženy v modré musíte přes city, také pomůže být rozervaným umělcem nebo to aspoň předstírat. Mluvte o hvězdách, hlubokých studánkách a krásných očích. A nekoukejte jí na kozy.

AddThis
21 comments
MittyKoolson
MittyKoolson

U těch komentářů se člověk opravdu zasměje víc, než u článku samotného. #nohate

taranka
taranka

kde mám bílou? :-DDDDDD

PetrIrion
PetrIrion

pane bože... čtenáři Blesku jsou uraženi, že jim někdo zkritizoval barvičku a budou tvrdit že to neni pavda. normální člověk se nad takovoule blbostí pousměje a čte další články protože četl novinky.cz a potřebuje odfrknout... :-D

LumennkaVavrouchova
LumennkaVavrouchova

Miluji pitomce co nechápu nadsázku:) A autorce děkuji za pobavení:D

zofiekrizkova
zofiekrizkova

Nehorázná kravina, články čilichili jsou VĚTŠINOU vtipné, nebo se o to aspoň snaží, ale pokud to bylo myšleno vážně, tak doufám že se toho nikdo nebude držet, protože přece nemůžete házet všechny lidi, co se jim líbí určitá barva, do jednoho pytle :D

PetrIrion
PetrIrion

@zofiekrizkova a můžeme... všichni co nosí béžovou jsou důchodci at je jim 15 nebo 115... všichni v hnědý to mají za pár a všechny v šedivý budeme balit!!! panebože lidi zamyslete se nad sebou než něco komentujete...

zofiekrizkova
zofiekrizkova

Pak se teda nabízí otázka proč vznikají články tohoto typu.. Člověk si z toho nic neodnese, ani se u toho nezasměje a ani neodpočine akorát si mozek zaplácá blbostma.. Ale čtěte si to klidně dál ;)

KarolinaKawojinaHruba
KarolinaKawojinaHruba

Autor/ka článku by měl/a vyndat hlavu z řitního otvoru protože podle něj/ní jsem důchodkyně pokud nosím béžový kabát 

Rosevald
Rosevald

@KarolinaKawojinaHruba Autor/ka tohoto komentáře by měl vydělat hlavu z řitního otvoru, pokud si myslí, že toto jsou vážně myšlené "informace"

PetrIrion
PetrIrion

@KarolinaKawojinaHruba Autor/ka tohoto komentáře by měl vydělat hlavu z řitního otvoru, protože podle mě tohle nemohla myslet vážně!!!!!!!!

ZuzanaMala
ZuzanaMala

Já jsem skoro důchodce a o hadrech nepřemýšlím (podle článku)! Ale tyhle články mě baví! Čtu to s jistou dávkou sarkasmu a velkou dávkou ironie.. :D LIKE jak HOVEDO!!!

PetraHajkova
PetraHajkova

Z tohoto debilního článku se člověk dozví jen to, že by měl asi chodit nahej,  protože veškeré barvy na oblečení jsou špatně. Takže jsme asi všichni debilové. To by mě zajímalo, v čem chodí autorka...

PetrIrion
PetrIrion

@PetraHajkova Autorka chodí v zelené... protože to je barva pro lidi, kteří neberou vážně každou kravinu, kterou najdou na netu...

Podobné články: Blog

Google+