Blog

Dietní tasemnice

Nepomohla vám novoroční předsevzetí, bába kořenářka ani jarní mediální masáž, a vy se teď kvůli kilům stydíte na pláž? Připravili jsme pro vás revoluční způsob rychlého hubnutí. Naše fantastická Dietní tasemnice tloustne, zatímco vy hubnete. S nově vyšlechtěným genem sundáte až kilo za den a stejně si můžete žrát jako paša!
AddThis

(zaváděcí cena: 298 Kč)

  • snadná aplikace
  • zaručený efekt
  • dlouhotrvající účinek
  • snadná na údržbu
  • občas krásně lechtá
  • vypěstovaná na našich farmách jen z toho nejkvalitnějšího zkaženého masa a hoven

Řekněte fitkům své NE

Diety? Hladovky? Posilovny? Zapomeňte. Aplikujte si naši unikátní geneticky modifikovanou Tasemnici. Vy žerete a ona tloustne za vás. S naším efektivním a nesmírně odolným parazitem sundáte i kilo denně. Bez jo-jo efektu a bez vedlejších efektů. Není to úžasné? Je to úžasné! Konečně parazit, kterého budete milovat!

Krásu jen krz tásu!

Hubnout ještě nikdy nebylo tak snadné! Dietní tasemnice se jednoduše aplikuje v komfortní antiseptické želatinové kapsli s příchutí maliny nebo máty. Několik málo hodin jí pak stačí, aby se aklimatizovala ve střevech, a následně už začíná ladit postavičku k dokonalosti. Vy můžete pohodlně ležet na otomanu a hubnout.

Je jednoduchá na údržbu, s dlouhotrvajícím účinkem a to všechno doplněné smyslným evakuačním efektem. Neváhejte a vyndejte si prst z krku, naše tasemnice se nemůže dočkat vašich útrob!

Lidé o ní říkají:


"Je to trochu, jako být v jináči, akorát hubnete." Agáta (celebrita)


"Co mám svoji "tásu", lépe se mi píše, vychází mi článek za článkem." BMX (novinář)


"Máte recht, kdo by se s tim s*al." Jarda (zednik)


 

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+