Blog

14 pravd o holčičích kalhotkách

Každý chlap chce znát tajemství, který holky skrývají v kalhotkách. Tam tedy nikoho nepustíme, máme na to ostatně své předpisy, ale známe o nich spoustu důležitých podpultových informací. A to se taky hodí. Donchuani to znají, ostatní se jistě rádi poučí. Mrkejte na čísla v gaťkách.

AddThis
AddThis
17 comments
JayyPee
JayyPee

Jakej je rozdíl mezi každý den a denně? O.o


Hrosik
Hrosik

Žádný. Jde o ta procenta u zadaných a single.

R2D2
R2D2

To, že si prádlo měníme častěji, než kluci je pravda, když se nad tím zamyslím, tak za mě to je možná i méně, než 14.5 hodiny.

 Protože ... Spím v pohodlných kalhotkách, které ale málokdy splńují i estetickou funkci, ráno si do práce, nebo do školy vezmu takové, aby se v nich dalo dělat, co mám na ten den v plánu (např. už vím, že mi není příjemné sedět celý den na krajkách na tvrdé školní židli, a když vím, že se budu při práci často ohýbat, vezmu si takové, aby mi nemohly vykouknout z kalhot, nebo sukně. 

  A když potom přijdu domů, a chci svést manžela, přijdou na řadu jedny z těch méně pohodlných, zato však plnících svůj účel, a když je po akci, vezmu si zase nějaké pohodlné.

 Nevím, jak u ostatních, možná jsem na to úchylná, ale já bych s chlapem, kterej si po sprchování opět oblékne trenky, který nosil před sprchou v životě nebyla.

SimTrix
SimTrix

@R2D2 Děkujeme za sondu to Tvého osobního života. Byla prospěšná celé komunitě, která konečně může spát nerušeným spánkem. Děkujeme, dej si za odměnu sušenku. 

neviditelny
neviditelny

Singl holka mění prádlo každý den, žádná jsi mění prádlo denně ? :-D

JanKaspar
JanKaspar

34hodin je průměrná doba nošení trenýrek? Chcete mi říct že to mají někteří déle než 1 den?

karboxilas
karboxilas

@JanKaspar : Když se nepochcáváš a neposráváš, tak v tom nevidím problém ;)

limetka
limetka

@JanKaspar  Bohužel jsem poznala takové, co si je nemění třeba tři dny... eh.

AliaGavandy
AliaGavandy

Jo, ale at oklepava chlap jak chce, vzdycky mu neco skonci v textilu, takze je na miste aby si ty trenky menili denne.. A pohled zeny? Vazne po nas pak chcete aby jsme vam kourili neco, co mate ulozeny v 2 dny starych trenkach?

karboxilas
karboxilas

14,5 h u holek? To jako že si mění kalhotky 2 × denně? 

BaraB
BaraB

@karboxilas.....já bych řekla, že si je nemění 2x denně ale že si je ráno obleče a večer sundá, takže na spaní je nemá.

Podobné články: Blog

Google+