Blog

Hudební masakry – Chlapi sobě

Šoubyznys má spoustu podob. Přesvědčujeme se o tom na masakrech zas a znova. Ale jen málokdo má takovou buldočí povahu jako Šimon Pečenka, který to zkoušel všelijak a všelikudy.
AddThis

Na masakrech už se objevil, a jakkoliv není pro mnohé fér se k tomu vracet, stejně nám ještě jeden dílek do skládačky chybí. Šimon je totiž majitelem umělecké agentury, pod kterou zastupuje i Jirku Fajta. Můžete si na firemní večírek objednat Šimona, Jirku nebo oba dohromady. To pak přijedou, zapnou šurky mikrofony a rozjedou tohle.

Skladbu Perhaps Love složil americký písničkář John Denver. Zdeněk Rytíř však kdysi napsal český text a vzniknul z toho duet Karla Černocha a Petera Dvorského. Uhlazená píseň tehdy ladila s estrádním programem Československé televize, a stala se díky tomu poměrně populární. Jenže zatímco duet Dvorského a Černocha působí přirozeně, jako když dva kamarádi z vojny vzpomínají, jak chodili za holkama, provedení diskanta Jirky Fajta s o generaci starším Švejkem v civilu Šimonem Pečenkou je jen bizarní duet ztrácející přirozenost i vyznění. Nejzajímavější na celém videu je však poznámka: „Natočeno ve studiu Štrbice.“ Asi taky vezmu externí zvukovku, píchnu doprostřed obýváku mikrofon, a začnu tomu říkat studio. Schválně jsem si studio Štrbice zadal do vyhledávače, a jak asi tušíte, vyjedou vám jen další klipy Šimona a jeho oveček. Pánové, takhle se ten šoubyznys prostě nedělá!

Nebo vlastně ano, u nás se takhle šoubyznys dělá.

AddThis
2 comments
JanTesarArtist
JanTesarArtist

Ta poslední věta je koncentrovaná děsivost reality.

OndrejBakan
OndrejBakan

Když může mít v obýváku studio Jarek Šimek... :D

Podobné články: Blog

Google+