Blog

Hudební masakry – Hledá se flow

Český hip hop, to je kapitola sama pro sebe. Na jedné straně špičkoví interpreti, ale pod nimi bažina. Hluboká a nebezpečná bažina.
AddThis

Kdo do ní šlápne, toho spolkne. Normální kluci a holky se v té bažině ztratili, a když se zase našli, máchali kostrbatě prsty a pomateně cosi blábolili, že maj v p… a jebou hejtry. Prokletá bažina, do které vstoupí každý, kdo umí na počítači zapojit mikrofon na Skype a instalovat program na beaty. A nejhorší na tom je, že ta bažina dnes díky sociálním sítím a internetu 2.0 prosakuje do každého domova a kdo ví, třeba z monitoru kape i na vaše dítě!
Teď vážně, český internet před pár dny vyplivnul další dílek do skládačky tuzemského rapu. A je otázka, jestli lidé, kteří ten žánr mají rádi, chtějí vůbec takovou skládačku kompletovat, nebo se raději bez podobných dílků obejdou.

Prej „nemaj flow“. To znamená, že flow je někde ve hvězdách, protože tihle dva kluci flow rozhodně nemají taky. Poslouchat tuhle skladbu je jako klouzat se holýma půlkama po smirglpapíru. Nejde to. Nebo jde, ale stojí to hodně přemlouvání.
Máme tady všechno, co si kluci v Olomouci (soudě podle poznávačky) představují pod pojmem hip hop. Řetězy, fakáče, máchání rukama, zlaté zuby, starý bavorák a texty ve stylu „my hvězdy, vy nuly“. Ok. Doporučuju vydržet do konce, protože když začne rapovat Pxssy Hxnter, jde skutečně do tuhého. Stránka tohoto rapera na FB má jeden, opakuji jeden lajk. Už jsem viděl hodně digitálního zoufalství, ale být hudebník a nasbírat za rok jeden lajk, to je skutečně na poklonu a odchod do šatny.
Žijeme v době, kdy internet prozrazuje víc, než by si interpret přál. Každý negativní komentář, každý dislike pod videem má svou váhu, stejně tak ale svou váhu mají fanoušci na Bandzone nebo na Facebooku. Bohužel, u Pxssy Hxntera nikoliv převažuje, ale existuje jen ta první skupina. A přesto nám bude do kamery říkat, jakej je boss. Což je na tom všem nejkomičtější.

AddThis
3 comments
Troplords
Troplords

Pomlouvat neci snahu dovede kazdy pane Konasi , smutne je ze nekteri lide se tim zivi.. je jedno jak je to dobre nebo spatne, ale stoji to snahu namahu a nekdy i investice...

Zde mate take bazinu jak pisete ? 4k klip na originalnim beatu nahrany ve profi studiu.... Pekny den

Trop Lords Hudba za milenku

https://youtu.be/RKPFoKz2E44

PavelVenera
PavelVenera

Ti chlapci potrebuji prvni pomoc nebo ranu z milosti. Ale nic mezi tim...

KristynaPetrouskova
KristynaPetrouskova

To se ani nedá považovat za pokus o song. Frajer nám prostě přišel jen říct, že oni nemají flow.

Podobné články: Blog

Google+