Blog

Hudební masakry – Hřbitov jede disko

Když vloni českým internetem proletělo video kluka, který si řáká Mr. Cemetery, kde se zpívalo, že mrtví vstávají z hrobu v půlnoční dobu, schválně jsem to do masakrů nezařadil. Byla to taková roztomilá neškodná zábava kluka, u kterého jeden nevěděl, jestli to myslí vážně, nebo ne. To, co se ale teď dostalo na net, dává jeho tvorbě úplně jiný rozměr.
AddThis

Začalo to pozváním do prapodivné talk show, kde jsme se dozvěděli, že má venku desku i dvd, že mu chodí nabídky na koncerty a tak dál. Doteď z toho nejde poznat, jestli ten moderátor trolluje nebo prostě v Klatovech nemá zajímavější muzikanty, nicméně Mr. Cemetery dodržel slovo a přichází s diskotékou.

Tu hudbu nemá cenu komentovat, názor jste si jistě udělali sami. Důležitá je ale jiná věc. Podle reakcí se zdá, že Mr. Cemetery opravdu půjde cestou Metrixe, tedy z roztomilého virálu atrakcí diskoték. Doom metalovou kapelu si moc pozvat nejde, ale kluka s klávesama na diskotéku, to jde skoro samo. Dnes na diskoškách vystupuje kdekdo (zdravím Elma), dovedu si reálně představit, že tohodle kluka si pozvou kamkoliv. Váhal jsem dlouho, jestli Mr. Cemetery do masakrů dát, dnešním dílem se do archivu sice řadí, na druhou stranu tento příběh může teprve začínat – pozorně sledujme, jak se bude klukovi dařit. O českým posluchači a majitelích diskoték to totiž může vypovědět mnohem víc než všechny masakry dohromady. Aj sver.

AddThis
1 comments
JanElgrothTalvinen
JanElgrothTalvinen

Ááááááááááááááááááááááááááááá!!! Jak to může mít 7 MINUT???

Podobné články: Blog

Google+