Blog

Hudební masakry – Martin Kocián

Na lidi žijící ze své minulosti je vpravdě smutný pohled. Dávno předávno se jim něco povedlo, natočili hit, měli skupinu, holky jim padaly k nohám, ale kde že loňské sněhy jsou.
AddThis

Martin Kocián zpíval ve skupině Lunetic. Roky utíkaly, comeback se jim moc nepovedl, možná ještě skalní fanynky si zavzpomínají, ale jinak? I tak ale Martin udržuje svou mediální slávu jakž takž naživu tím, že pro jistotu všude uvádí „Martin Kocián (LUNETIC)“. Viděli jsme to na plakátech, pojmenoval tak svůj nový Youtube kanál…Trochu to připomíná Jarka Filgase, který taky všude píše ex Argema, aby si ho vůbec s něčím mohli lidé spojit. První klip Martin nahrál před pár dny a opět se vracíme v čase.

Klobouk dolů, oprášit patnáct let starou písničku, do toho něco zarapovat, doplnit záběry o ničem a ven s tím, to chce seškrabávat z opravdu hodně prázdného kýble. Vzhledem k tomu, že Martin Kocián je stále aktivní hudebník, vystupuje na diskotékách a podobně, člověk by čekal trochu inovace, ta ale evidentně nepřichází. Marná je výmluva, že jde jen o přání ke dni matek. Od začátku je to špatně, ten kluk neumí rapovat (to myslim vážně, Martine, za tohle se vám bude smát i Beránek se svou krú), je to lacině nahraná skladba a zbytečně si tak pod sebou interpret řeže větev. Hlavně mít něco venku, že ano. Moc nechápu ten klip. Dítě, pneuservis, dítě, vlak, dítě, kouzelník, dítě, koleje, dítě, pneuservis, dítě. On Martin asi bude hodnej chlap, co vám sotva přezuje auto, už byste si s ním dali pivečko. Ale zbytečně se vracet k minulosti v domnění, že to ještě někoho zajímá? Ale no tak… 

AddThis
4 comments
liskaelis
liskaelis

Je to strašné .. ale jelikož nemám ve zvyku se vyjadřovat k něčemu, co jsem neviděla nebo neslyšela, dostala jsem se až na konec.. 

Akiko chan
Akiko chan

Já jsem to nezvládla dokoukat ani do půlky... Fakt strašný... :/

Podobné články: Blog

Google+