Blog

Hudební masakry – Vrána k vráně opět sedá

Oceán českého laciného hip hopu je bezedný. A když se pak lůzrapeři spojí ke společnému tracku, je zaděláno na představení, které nikdy nebude mít vyprodáno.
AddThis

Před pár měsíci jsem na tomto místě popisoval track nazvaný Nemají flow, který patřil mezi ten nejhorší hip hop v historii Hudebních masakrů. Jeho poslech fyzicky bolel. Netušil jsem, že jeden z interpretů říkající si Pxssy Hxnter má na triku další pecku, na férovku fyzicky bolí i její sledování. Bez ironie, připravte se na kameru, která je splašená víc než mustang po klystýru. Nebo se snaží jen agresivně zamaskovat, že prostě nemá co točit.

Ono totiž natáčet několik postpubertálních machírků máchajících u zdi prsty musí být za trest. A to má skladba těžko uvěřitelných šest a půl minuty. Obsah je samozřejmě klasika všech raperů, o kterých nikdo nikdy předtím neslyšel – hatery mám v… a ty mi nesaháš po kolena. Kluci (a slečno), sláva nepřichází tak, že o sobě jako o slavných začnete mluvit. I ten Jára Cimrman si ve hře České nebe dělal lepší selfpromo, a to se mu za ně směje celé divadlo.
Neskutečná pokladnice klenotů je ovšem tato píseň z hlediska textového. Víceméně o každém se něco dozvíme, především že to neumí. V momentě, kdy dojde inspirace a rapuje se jenom dokola „Mercedes, Mercedes, Mercedes, Mercedes, Mercedes“, už jsou kluci zralí na ručník. Ale ouha, my jsme přitom sotva za půlkou! Takže klobouk dolů před každým, kdo to dá do konce, a navíc se u toho, s ohledem na tu šílenou kameru, nepoblinká.

AddThis
7 comments
MartinIrein
MartinIrein

U rapu a hip hopu se chytré texty čekat nedají, ovšem tady musím souhlasit s autorem, že bylo dosaženo maxima na stupnici autorské nemohoucnosti. Potřeba narvat všude nějaké to anglické slovo a celkově říkánky na úrovni druhé třídy zvláštní školy. Rodiče těchto chlapců a té prostorově výrazné a hlasově unylé slečny jsou na své potomky určitě právem hrdí!

JanElgrothTalvinen
JanElgrothTalvinen

@MartinIrein V tom zas nemáš pravdu. I já, jakožto nehiphoper znám několik interpretů, kteří ve svým rapu/hip-hopu myšlenku, inteligentní náplň i humor mají. Ne tady, ovšem. :D

JanElgrothTalvinen
JanElgrothTalvinen

Mam takovej pocit, že tady je docela možný, že si kluci uvědomili, že to můžou dělat leda tak z prdele, a udělali tu prdel... Jestli jo, tak cool. Jestli ne, tak OMGWTF :D

svejdaErased
svejdaErased

Hrůza to je taková, že mi mezi těma tragédama připadá Pxssy Hxnter jako docela slušnej rapper. Vážně

Nina_Sinmara
Nina_Sinmara

čechy nejsou atlanta. a tohle není rich gang.


nah, opak dissu to pěkně všechno shrnuli

OndraTuma
OndraTuma

Tohle není domácí video pro vlastní použití? Ty  texty......hmm to snad nejde ani okomentovat, to je tak hloupý až mi tady z toho bouchaj dveře. Ale ok, ti postižení silničáři se ještě dají jakžtakž vyignorovat (vydržel jsem jen dvě třetiny), ale ta velrybí náčelnice po obrně, z toho se mi dělalo na blinkání...... Fuj..

MartinScottaVotava
MartinScottaVotava

Máš recht..je mi z toho fakt zle..:-D Už jsem se bál, že to myslej vážne, hlavně po srdceryvnym projevu oné do zdi hledící slečny, ale po nástupu toho vzteklýho silničáře jsem změnil názor. Tohle snad dop**ele nemůžou myslet vážně ani tyhle zfetovaný děti?:-D

Podobné články: Blog

Google+