Blog

9 rad, jak se bezbolestně zbavit jakékoliv holky

Někdy se stane, že nějakou slečinku, co je do vás celá udělaná, prostě nemůžete vystát. Jenže zároveň nemáte koule na to ji poslat do háje, protože přece nechcete být za toho zlýho. Nezbývá, než se pustit do rafinovaného odrazování v naší režii.
AddThis

Není nad to vyjít z rozchodu jako vítěz. Hlavně, když vás holka, o kterou zas tak nestojíte, opouští s pocitem, že je to vlastně její vina. Ona se užírá, vy se radujete, volný jako ptáček.

Pan Pasiv

Randěte jak o život, jen si dávejte sakra pozor na fyzický kontakt. Žádná pusa, žádná ošahávačka, jste prostě slušňák a basta. A protože holčičí trpělivost není nekonečná, časem vás přenechá radši nějaké, co si počká. Ovšem s pocitem, že je zkažená sprosťačka a přichází o nevinné poupátko.


Pan Aktiv

Opak předchozího modelu. Na prvním rande jí vyznejte nehynoucí lásku, nabídněte sňatek, dítě, byt a dovču v Jugošce, a uvidíte, zůstane za ní jen žíznivá čára. Časem jí to ale začne vrtat v hlavě, jaký klenot to, trubka jedna, opustila.


Kámoš kámošek

Vyrážejte ven s jejíma kámoškama, volejte s nimi, pište, samozřejmě ve vší počestnosti. Vaše milá, přestože vás prosila, abyste na „její holky“ byl milý, to nevydejchá a v záchvatech žárlivosti vám dá vale. Ovšem plná výčitek, že si za to vlastně může sama, protože vy děláte jen to, o co vás prosila.


Mama`s Boy

Bacha, nemáme na mysli usmoleného maminčina mazánka. Naopak, samostatného muže, který se do úmoru stará o svoji nemohoucí matku vyžadující náročnou péči. Každá bude obdivovat vaši nekonečnou obětavost a se slzami v očích vás vychválí kámoškám. Jenže žádná soudná holka si nelajzne takovou tchyni.


Mrtvý holky

Po bytě rozvěste fotky nějakých tajemně krásných holek v černých rámečcích. Do každého pokoje aspoň jednu, do ložnice pro sichr dvě až tři. Pak mezi řečí zmiňte, že všechny holky, co s váma za poslední tři roky randily byly báječný až za hrob…


„Jsi v pohodě, zlato?“

Tuhle větu jí v nejrůznějších obměnách servírujte tak jednou do hodiny. Když se nad tím vaše holka pořádně zamyslí, vsugeruje si, že vlastně vůbec v pohodě není, a už začne koumat, jak by vzala kramle. A vás, takového pozorného mladíka, nechá na ocet. Hurá!


Gay

Že fandíte klukům, je neprůstřelný argument a zároveň potěší dívčí srdce, protože holky milujou gaye a svěřování. Navíc, jestli to nevíte, bejt na kluky je prostě super.


Přeláskováno

Vaši náklonnost dávejte non stop najevo, žmoulejte jí ruku, pusinkujte ji veřejně, zírejte na ni, když spí, a rozhodně jí tak pětkrát denně písněte, jak ji milujete a že na ni myslíte. Uvidíte, že za pár dnů vyklidí pole s výčitkami, že vám podupala srdce, a přitom si tak citlivého kluka přece vždycinky přála.


Holčičí věci

Shoppingy, romantické filmy, drbání známých, … To všechno jsou věci, na které si holky stěžují, že je s nimi jejich chlap nedělá. Vy začněte! Rázem ale budete míň a míň chlap, takže se holka začne poohlížet jinde. S výčitkama svědomí, že jste přece tak super kluk a trávíte čas přesně podle ní.

A jestli nezaberou naše návody, sjeďte tenhle. Třeba získáte i sebevražedný bonus.

AddThis
1 comments
MartinIrein
MartinIrein

Mně v jednom případě pomohla jistá tiskovina, jejíž název se zcela jistě nikoli náhodou rýmuje se souslovím Strašná lež.

Podobné články: Blog

Google+