Blog

Kdo z nás to má v životě nejtěžší?

Někdo se umí narodit a někdo zase ne. Bohužel. Půjdeme od těch, co to mají nejhorší, až po ty, kteří to v životě vyhráli. Takže...
AddThis
  • Lajfkouč: Linda Pacourková

Na osmém místě je…
Chytrá, ošklivá holka!
Ta holka, která jednou zvládne dotáhnout Teorii všeho, ale nikdo ji nepozve na ples. Takže tráví všechen svůj čas zavřená ve své tajné laboratoři, kde tajně sní o Adamovi ze střední. A o tom, jak zkřížit ebolu s rýmou.


Na místě sedmém…
Chytrý, ošklivý, chudý kluk!
Proč jsme přidali chudý? No protože ten bohatý může holky aspoň zahrnout iPhony a Pandorou. Ale dobrá zpráva pro vás, pánové – díky své inteligenci pravděpodobně jednou bohatí budete. Už nebudete jen panicové… budete bohatí panicové. Je trapné brečet v Mercedesu, ale není to trapnější než brečet v tramvaji.


Na šestém místě…
Chytrá, hezká holka!
Že to mají hezké holky jednoduché? Možná… Ale ne ty, které mají mozek a ví, jak ho používat. Tahle holka svému šéfovi nedá, protože to je pod její úroveň. Fuj. A když, tak z toho aspoň něco vytěží. Nebo mu zničí život. #ĎábelskýSmích


Na místě pátém…
Chytrý, hezký, chudý kluk!
Ano, asi už jste pochopili, že každý, kdo je chytrý, to má těžké. Bingo. Ale tady vás ani hezká tvářička nezachrání od zatracení. I tak ale máte pořád lepší život než ti oškliví. To je super, ne? Můžete nad tím přemýšlet během své knihovnické praxe.


Bramborovou medaili získává…
Vypatlaný, ošklivý, bohatý kluk!
Absence inteligence nevadí, protože vy si to můžete dovolit, žejo. Ani to akné vám nikdo nevyčte. Ale nejspíš ani nevymačká.


Bronz patří…
Vypatlaná, ošklivá holka!
Člověk by řekl, že tenhle typ musí mít nejhorší život, ale opak je pravdou. Jste velmi žádaná u opačného pohlaví, které nemá dostatek sebevědomí k tomu, aby ulovilo „něco lepšího". Když dorazíte do baru ve tři ráno, vždycky někoho seženete. Nebo vás spíš vždycky někdo sežene.


Stříbro obsazuje…
Vypatlaný, hezký, bohatý kluk!
Míříme do finále. Jste atraktivní, máte atraktivní příjmy, atraktivní dům i atraktivní auto. Nevadí, že neznáte Umberta Eca ani barvy na semaforu… komu na tom dneska záleží. Vaší Miss blondie 2017 s umělými čtyřkami určitě ne.


A na prvním místě…
Vypatlaná, hezká holka!
Tak. A pokud jste tento typ, tak se musíte mít jak v bavlnce. A víte proč? Protože jste atraktivní žena, která svou krásu projeví na pláži, při sportu, v baru, v knihovně (ha ha ha) a hlavně na všech sociálních sítích… a tím si snadněji najdete obdivovatele. Ale vaše největší plus je, že vám nikdy nedojde, že jste prostě blbá… úplně blbá. A to je nejvíc.


Pozn. red.:
Vypatlaného, ošklivého, chudého kluka jsme ani nerozepisovali… to už je opravdu ztracená existence. Sorry, Ríšo.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+