Blog

Milion a půl balónků nad městem

Znáte tu písničku 99 Luftbalons? Tak tady jich je patnáct tisíckrát víc! Vzali jsme si na to kalkulačku. V roce `86 se uspořádal v Clevelandu, stát Ohio, takzvaný Balloonfest a dopadlo to skvěle. Čučte.

AddThis
AddThis
8 comments
LandiD
LandiD

Člověk by si pomalu už myslel z ekologickych keců, ze nejekologictejsi je sedět doma na prdeli a nic neorganizovat, protože je ocividne všechno špatně... Aspoň podle ekoblbů....

LandiD
LandiD

Páni, co bude dál narážka typu: Tvoje máma je tak tlustá že...?

OndrejSperl
OndrejSperl

@LandiD Nejsem žádnej ekoblb,je jasný že je snazší být ve městě,a nafukovat heliem balonky,zadělávat přírodu dalším bordelem,než třeba uspořádat pětikilometrový běh na podporu něčeho duležitějšího.Mimochodem,ten běh bych po shlédnutí vaších fotografií doporučil i vám.

ShadeSwobik
ShadeSwobik

@OndrejSperl No podle toho co si napsal tak jsi ekoblb a ještě k tomu o tom nevíš. Co si vymyslel ty za akci pro lidi, že hned odsuzuješ ostatní .... ostatně ty tvé akce na tvém profilu zanechávají mnohonásobně více znečištění než tyhle balónky kdy zanechají. Ale podle tebe by asi mnohem ekologičtější bylo žádné akce co se tobě nelíbí nepořádat, nesmyslným electro kraválem omezovat ostatní a nevinné balónky zakázat. Fakt ekoblb. 

Podobné články: Blog

Google+