Blog

Moderní bobříci pro dnešní děti

Rychlé šípy a Foglar už dneska netáhnou. Tam, kde si Jestřáb kdysi vystačil s Bobříkem květin nebo Bobříkem ušlechtilosti, tam je dneska třeba tvrdě inovovat. Připravili jsme pár zajímavých návrhů reflektujících moderní dynamickou dobu.
AddThis

Bobřík bez mobilu

Týden bez mobilu. Prověrka jen pro ty nejodolnější. Bez SMS, bez volání. A všechno hezky po staru. Místo prozvánění budete muset cinkat na domovní zvonek a optat se jestli kámoš půjde ven.

Bobřík pohlavní zdrženlivosti

Nevztáhneš celý týden ruku na nikoho jiného. A samohana se počítá taky!

Bobřík mikrovln

Bobr vám v mikrovlnce chcípne. Tak si od neděle do neděle všechno pěkně ohřívejte v kastrůlku nebo to baštěte studené.

Přírodní bobřík

Měsíc bez depilace, holení a vytrhávání. A bobříka vám navíc uzná až váš přítel či přítelkyně. Tedy pokud se vám je podaří přesvědčit, že ta depilační mánie je jenom uměle vyvolaná lobby výrobců žiletek. A pokud se vám podaří zaskórovat i s chlupama.

Původní zastaralá verze 26 bobrů se sice smrskla na bezmála na polovinu, o to je ovšem získání trofejí jejich těžší. Kdo si troufne?

Offline bobřík

Sedm dní se nesmíte objevit na žádné sociální síti. Ano, ani na Facebooku, ani na Twitteru, žádné check-iny na Foursquare. Pokud máte potřebu něco sdělovat světu, pište dopisy.

Bobřík pomalého hladu

Týden nevkročíš do žádného fastfoodu, pomalého jídla bobříka získat chceš-li. Žádný postávání u stánku v jednu ráno. Na party si hezky vezmeš z domova sváču.

Bobřík vody

Měsíc bez bublin. A sladidel. Žádný šťávy a splendidní příchutě. Kdo chce bobříka, musí pít čistou, chlorovanou kohoutkovici.  

Bobřík síly

Ve zdravém těle zdravý duch. To platí furt. V každém dopravním prostředku, který má madla, se každý den desetkrát přitáhněte, nebo dejte deset kliků. Jinak choďte pěšky. Nebo běhejte. Měsíc.

Bobřík samoty

Sedm dní žádná hospoda ani klub, sedm dní žádný kámoši. Ze školy rovnou domů. Jestli chcete na vzduch, koukejte z okna. Ale bacha, můžete vidět, ale nebýt viděn.

Bobřík vytrvalosti

Ukaž co v tobě je. Zadrž pět piváků bez pauzičky na toaletku. Velký bobr je sice za deset, na malého bobříka bude stačit těch pět.

Bobřík odvahy

Původně jsme chtěli navrhnout návštěvu temné komory jakéhokoliv gay baru, nicméně to by se nemuselo obejít bez následků. Čiže bude stačit, když vyrazíte na Spartu a zařvete Banik. Nebo naopak. Nebo punk v Brně. Prostě buďte odvážní.

Bobřík paměti

Každý moderní chlapec či dívka musí mít pořádného pamatováka. Nauč se nazpaměť jízdní řády jedné tramvajové linky MHD ve svém městě.

Bobřík věrnosti

Žádná promiskuita, žádné postelový výtoč. Vydrž jeden měsíc s jednou slečnou, případně chlapcem. Podle gusta.

Bobřík hmatu

Poslepu poznej svoje kamarády podle geometrických tvarů. Bobříka obdrží ten s procentuální úspěšností přes 90%.

AddThis
2 comments
pek76
pek76

fpoho, už teď mám nárok minimálně na půlku bobroňů :-)

Podobné články: Blog

Google+