Blog

Obrňte se, léto přichází

A sociální sítě rupnou ve švech. Kdo nenasdílí fotky toho, že se měl nejlíp ze všech, ten je trapnější než pokusy Agáty Hanychový o pěveckou kariéru.
AddThis

Léto se blíží. Přichází doba fesťáků, dovolenejch, pobytů na zahrádkách do brzkých i pozdních ranních hodin, opalování a hlavně: dokumentování toho všeho a sdílení na Facebook a Instagram.

Nebude to trvat dlouho a vaši zeď zaplaví stomilionů selfies poloožralých lidiček pitvořících se s pivem v kelímku na pozadí obřího pódia festivalu, kde letos exkluzivně vystoupí všichni, který rádia hrajou dokolečka padesátkrát denně. Nechat se za šílený prachy zavřít do areálu, kam si nemůžete donýst ani vlastní pet flašku s vodou, a na povel si zaskákat na ty nejprovařenější cajdáky Chinasek a Mandrage je totiž prča. A co by to bylo za prču bez facebookovýho alba čítajícího 200 fotek na téma I vožralí se fotíme selfie tyčkou. Největší kultaři si samozřejmě ponechají pásky z fesťáků na ruce hnít až do příštího ročníku, to kdyby se náhodou našli lidi, co neviděli jejich 5 alb fotek onlajn a nevěděli, že dotyční vyhodili měsíční výplatu za tři dny na poli.

Další zásadní částí vašich letních FB zdí se stanou fotky od moře. Ať už to bude fotka stehen na deset tisíc způsobů s nenucenými popiskami jako „Takovýto, jak jste u moře“ nebo „A jaká je vaše sobota?“, protože tahle sorta lidí vám chce ukázat, že letět do Itálie s nízkonákladovkou do tříhvězdy je win a fotit si nohy je prostě víc než si vy nuly, co jste zůstaly v ČR, umíte představit. Nesmí chybět ani série fotek v bikinách, které vznikají pouze za účelem toho, aby tradiční parta FB slintalů a obšourníků psala komenty jako „krásná“ nebo „k nakousnutí“.

Nesmíme zapomenout ani na vodáky, kteří tradičně odjíždějí do jižních Čech sjíždět Vltavu, aby se pár dní pařili ve stanu a čůrat chodili na jeden záchod společně s půlkou republiky. Na vodě se nikdy neodehrává nic jinýho než scénář: Vstanem, sbalíme, jedeme na vodě, vožerem se, vožerem se víc, vylodíme, vožerem se totálně a jdeme spát. Ale je třeba to všechno napsat na Facebook, protože druhá půlka republiky je momentálně u moře a na fesťáku, tak aby jim něco neuniklo. 

Samozřejmě, že každej ať se v létě baví po svým. Sdílet svoje zážitky s takovou vehemencí a otravností je ovšem asi tak stejně uhozený jako vodácký Ahooooooj.

AddThis
7 comments
MartinaMuselova
MartinaMuselova

Vodácký Ahoooooj je náhodou supééééér :D :D :D

Jindrich Cerny
Jindrich Cerny

Přijde mi, že autorce tohoto článku asi zakrněl mozek a nebo se jí nepodařilo dostat se na místo učitelky prvního stupně ZŠ.

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@NightNayad @AnickaKulikova @Jindrich Cerny jenže ona tu nadsázku moc nezvládá. není to vtipné, je to jen rejpání, stejně jako většina toho, co tahle slečna napíše. dokonce ani u nadsázky by nemělo být účelem všechno pourážet a shodit. 

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Jindrich Cerny od této autorky mě už nic nepřekvapí. zajímalo by mě, jak tráví léto ona, když způsoby trávení léta všech ostatních jsou tak "out". možná hnije v Práglu a plodí závistivé hlody... 

NightNayad
NightNayad

@AnickaKulikova @Jindrich Cerny Jindřichu a Aničko, říká vám něco slovo nadsázka, neřkuli třeba sarkasmus?:-D Mě to třeba pobavilo....
Jestli máte tendence brát všechny psané texty smrtelně vážně, jste na špatném webu.

A náhodou, je to vystihující až až...

Jindrich Cerny
Jindrich Cerny

@NightNayad @AnickaKulikova @Jindrich Cerny Nadsázka mi říká docela dost a sarkasmus ještě víc, nevím, co bych si bez něj počal. Zbožňuju ironii, černej humor, ale tato produkce neni ani jedno ze jmenovaného. Minimálně na mě to působí, jako dost urážlivé. Nebýt tam ta poslední poznámka o těch vodácích, tak to nekomentuju, ale ta mě utvrdila v tom, že tato autorka evidentně neví, co je to humor.

Podobné články: Blog

Google+