Blog

Rychlokurz mačistické frazeologie

Mačo křehkou duši má. Málo se to ví, ale je to tak. Za každou přísnou a hustou hláškou se skrývá nějaké trauma, za každým krknutím noční pláč. Jací jsou pořádní chlapi doopravdy, poznáte právě teď.
AddThis

"Ženský jsou jako tramvaje. Vždycky nakonec přijede další."

Zrovna vás nechala a vy teď, abyste si nenabulel do chlupů na prsou, vymejšlíte absurdní výmluvy o dopravních prostředcích.


"Jó, ta moje stará…"

Miláček, díky kterému jste ještě nezemřel hlady, díky kterému máte čisté prádlo a občas se i na chvilku cejtíte jako chlap.


"Všechny ženský jsou na prachy…"

Ne, jenom prostě vyděláváte strašně málo.


"Ženská může z kuchyně, jenom když mi nese z lednice pivko."

Jak zakrýt fakt, že si nedokážete sám namazat ani chleba s máslem a zůstat přitom chlapem?


"Fotbalu rozumí jenom chlapi."

Jó, takové kopání do míče, to je věda. Zvlášť když tomu většinou nerozumí ani ten nedovtipa rozhodčí, natož komentátoři. Naštěstí jste tu vy a vaše zasvěcené komentáře.


"To je přece ženská práce!"

Těžko říct, jak moc vám váš penis překáží při mytí nádobí a praní špinavého prádla. Ale asi to tak bude, když vám halt „ženská“ práce nevoní.


"Chlap musí smrdět."

Ve skutečnosti nemusí. Ale to by se musel umejt. A nesměl by mít plíseň mezi prstama u nohou. A tři dny starý spoďáry.


"Silnější pes mr*á."

Většinou toho slabšího. Kdo se touhle pravdou ohání, se vždycky cítí jako ten silnější pes. Ale na každého silného psa čeká za rohem pes ještě silnější.


"No co, jeden prd je lepší než tisíc doktorů."

Takže tisíc prdů vydá za celé tuzemské zdravotnictví. To by bylo, abyste se na ty přeplacené felčary a lapiduchy nemoh trochu vytáhnout. A ještě při tom upustit páru. Teda páru… rozumíme si, ne?


"Nojo, ženský nepatřej za volant"

A vůbec, všichni kromě vás říděj blbě. Nebejt toho, že je občas proškolíte, problikáte, protroubíte a probrzdíte, byla by to na našich silnicích opravdu tragédie.


"Ty holky jsou tak voblečený, že si vo to samy řikaj."

Což se o vás rozhodně říct nedá. A jelikož se hezky oblíct neumíte, závidíte pěkně ustrojeným slečnám a přál byste jim to nejhorší. Hanba vám.

AddThis
5 comments
AlexSkribuckij
AlexSkribuckij

To určitě psala nějaká feminacistka co si nechá v redakci říkat Jakub,, aby se tam s ní vůbec někdo bavil.

karboxilas
karboxilas

Ještě bych tam zařadil: "je to takový přiteplený." 

Prostě každej je děsnej chlapák a nedejbože, aby si náhodou někdo o něm myslel, že je snad sám přiteplenej (není překvapující, že to nejčastěji říkají ti, co mají sami potlačené homosexuální sklony ;))

Podobné články: Blog

Google+