Blog

Skelný pohled

Ten budeme nejspíš vrhat v budoucnosti. Podle tohoto videa se totiž obestavíme super inteligentním sklem, které na nás bude mluvit v koupelně při čištění zubů, ve škole na nás bude pomrkávat místo olckůl sešitů a knížek. Protože je zároveň i měkkounké, srolujete ho do kapsy jako kus novin, v klídečku si ho vezmete i na záchod.
AddThis

Zdá se, že náš nový skleněný život bude krásný, pohodový a průzračný. Otázka je, kdo bude to všechno sklo pulírovat. Zatím to vypadá, že spolu s koupí téhle vychytávky budete rovnou muset najmout aspoň dva leštiče. Skleněný byznys chce rozjet firma Corning, která má tohle futuristické video na svědomí. Minibiják je to ale loňský, takže se nabízí otázka, kde to supersklo vlastně je. Nebo že by Corning při vývoji něco zasklili?

Skleněná krása na každém kroku.

AddThis
1 comments
adampraguegr
adampraguegr

Tak už je to 3 roky a pořád nic. Podle mne do roku 20135 to bude běžné.Jen ne verzi jako na videu.

Jen blbec si může myslet, že je to možné v následujících 20 let. Ale to video je hodně trapné. Něco jako kriminálka Miami z roku 2005 (dneska je to lepší), kde policajt stiskne mezerník a počítač za něj zastaví video, vrátí o pár vteřin zpět, zaměří na odraz ve výloze 500 metrů daleko, zaostří na přesné místo, obrátí obraz, vyskočí jim tabulka s identifikací toho co byl v odrazu a zároveň jeho poloha. Během pár vteřin ho najdou satelity, atd, bla bla bla

Prostě pohádka.

Podobné články: Blog

Google+