Blog

Strouhaná vodka

Klasické chlastání je vám málo? Smrdí vám z držky a v práci vám šacují batoh na flašky? Pořiďte si naši vodku ke strouhání a strouhněte si panáčka třeba k svačině. A nikdo nic nepozná! Je praktická a má mnoho využití!
AddThis

Namražené panáky, body shot, alkoholové čípky, všechno už tu bylo. Pokud vás láká bořit hranice a objevovat nová teritoria, máme tu pro vás absolutní novinku. Vodka ke strouhání!

Natajňačku do kanclu

Máte nevyhnutelný pocit, že na vás v open spacu všechno padá? Stačí si krapet najemno nastrouhat a pro zpestření rutiny si můžete v kanclu sjet lajničku. To bude konečně za kompem náhul! V případě, že vás vytočil šéf nebo máte bobky před důležitým meetingem, strouhněte si do svého oblíbeného zeleného čaje trochu špiritusu na zklidnění. Hmmmm. Chutná dobře.

Strouhaná vodka

(ZAVÁDĚCÍ CENA: 344KČ)

  • je lehká
  • skladná
  • na přání ji zabalíme jako mýdlo
  • jen ta nejvyšší kvalita z ledovcové vody v artéských studnách a nejpečlivěji vybíraného obilí
  • na kapesním struhadélku si snadno připravíte potřebné množství  

Do jídla

Vodka strouhanka nastupuje tam, kde parmazánu dochází dechu – báječně tak dochutí např. proslavené kaliningradské špagety. Bezvadná je i jako klasika na chleba s máslem k snídani, či jako marináda do mas. Letní grilovačky tak hned naberou grády. Chuťově ale nejvíce ladí s ruským vejcem! Stejně tak je fantastická do ovocných salátů – může se ale stát, že z veganského dýchánku uděláte mávnutím kouzelného příručního struhadélka prostopášné orgie. Pro pečení najde využití jako přísada do polevy (zároveň je to i vkusná ozdoba připomínající kokos), která vám zaručeně pomůže zahanbit dorty vaší babí. Pro flambovací party je tato vychytávka ale zcela nevhodná!

S sebou do přírody

Strouhaná vodka patří do každé kápézetky! Na potlachu s ní trumfnete každého trampíka! Při túrách do přírody se prokáže jako velice praktická dezinfekce – stačí totiž postrouhat na klíště a jenom vyčkat, až se ta sviňucha pořádně nacucá a pustí. A když už se vám nedejbože stane, že zbaštíte lančmít nevalné chuti a točí vás to, ešus zase kliďánko schovejte, vodka strouhanka totiž zastane věrně i roli černého uhlí. Při nedostatku beňa na podpal najde další využití při rozdělávání táboráků. Výtečně funguje jako homeopatikum proti šerosleposti – při noční hlídce si strouhněte do oka, ať pořádně vidíte.

Půl kila vydá za čtyři litry!!! Strouhni chrousta a vyhraj!!!

AddThis
3 comments
Hanka
Hanka

....z veganského dýchánku uděláte mávnutím kouzelného příručního struhadélka prostopášné orgie .....  :-D :-D :-D  .. tak to nemá chybu

liskaelis
liskaelis

Já myslela, že si přečtu něco príma špásovního a ona je to obyčejná reklama.

Podobné články: Blog

Google+