Blog

14 instagramových momentek dvouletého prcka

Je to sice ještě malý pívo, ale už má účet na Instagramu. Ve svých dvou letech sotva vidí přes okraj kočárku, a už dokáže být skeptická k nápadům svýho táty. Nebo ironická k máminýmu nadšení. Mrkejte na princeznu.

AddThis
AddThis
6 comments
doomy
doomy

odlaďte si layout, ve Firefoxu se to rozlejzá :)

JanZelman
JanZelman

@doomy Ikdyz se standardu drzis, tak stranky vypadaji jinak, navic renderer nerespektuje nastaveni systemu co se ClearType tyce, a podobne drobne veci... plus, je oproti ostatnim prohlizecum pomalejsi - dokonce i oproti IE 11 (zarazi me, ze na nem pritelkyne trva, ikdyz ma netbook s Brazosem...)

doomy
doomy

@JanZelman Já nevím, od té doby, co začaly moderní mainstreamové prohlížeče akceptovat HTML5 a CSS3 jako standard, neměl jsem problém s tím, že by cokoliv, co jsem napsal bylo interpretováno jinak v prohlížečích na Gecku a na Webkitu, ani v moderních IE (9+). Kromě snad detailů typu vzhledu formulářových prvků, což je ale evidentně záměrně browser-specific věc.

Jinak co se týče Firefoxu, může to být samozřejmě o tom, s čím je člověk zvyklý pracovat, ale zároveň mě žádný jiný prohlížeč zatím nepřesvědčil o tom, že by měl lepší web vývojové prostředí/dostupné pluginy za tímto účelem. Jmenovitě Firebug, jehož náhražky se sice v prohlížečích objevují, ale imho nejde o náhražky plnohodnotné.

JanZelman
JanZelman

@doomy Já osobně používal operu ještě za dob kdy jela na Prestu, které umožnilo docela přijatelný internetový zážitek i na mé tehdejší pentium MMX, něco co firefox ani ie tehdy nedokázaly, jiné alternativy jsem tehdy nezkoušel... i po reworku do Blinku (fork WebKitu) mi přijde docela příjemně svižná... firebug bych nezmiňoval, protože Opera přišla s Dragonfly dřív, jen ho z neznámého důvodu dost schovala v menu... navíc, nevím o tom že by firebug umožňoval v reálném čase upravovat vlastnosti stránky - aspoň co jsem ho zkoušel naposled tak se mi to nepovedlo :) (osobně vlastnosti prvků nastavuju v dragonfly, pak to jen přenesu do css...) každýmu vyhovuje něco jinýho, jen sem si nemohl nerýpnout :)

Podobné články: Blog

Google+