Blog

Tak co teda vlastně máme jíst?

Jídlo dneska nemůžete neřešit. Buď jste vegetarián, vegan nebo aspoň bezlepkář. V hospodě si místo seznamu alko drinků čtete seznam alergenů. Každej ve vašem okolí vám umí poskytnout zaručenej návod na to, CO přesně jíst.
AddThis

Situace okolo jídla se v posledních letech značně zkomplikovala. Krabičkový diety. Jíst se má pětkrát denně po malejch porcích. Zhubla tak Kristelová, takže tak zhubnete taky. Moment, ale teď američtí vědci zjistili, že jíst se má jen, když máte hlad! A snídaně že je nejdůležitější jídlo dne? Oldschool názor.

Jíst máte třikrát denně pořádný porce, říkali to kámoši, co v lednu drželi Whole30. To je totiž paleo dieta, víte? Důležitý je hlavně nejíst lepek. Žádnou mouku ani ty omílaný cereálie, kterých jsou podle reklam plný snad i lahve vodky. Někdo promne v ruce obilnej klas a vyplyne z toho, že Kinder Pinguí je nejzdravější jídlo na světě. Přitom je to plný cukrů.

A víte, že cukry nesmíte vůbec pozřít? Tělo z nich sice bere energii, ale to neva, tu doplníte pojídáním všeho, co obsahuje VÝTAŽKY. Z heřmánku, aloe vera a patnácti druhů tajemných rostlin z afrického pralesa. Qoenzym, wobenzym, multivitaminy a další nezbytné doplňky vám dodají všechno, co nezvládnou kostelecké párky.

Vlastně pardon, chtěla jsem říct biomaso z trhu. Všechno ostatní je napíchaný antibiotikama a steroidama. A věděli jste, že máslo je zdravý? Hlavně nesmíte pít kafe. Vlastně jo, kafe pijte. Ale jen jednou denně. Aha, tak ne, tuhle psali, že můžete pít kafe po litrech.

Hlavně žádný konzervy, nebo umřete na rakovinu. Navíc, když nějakou otevřete, je velmi pravděpodobný, že z ní na vás vykoukne tak 5 výživovejch poradců.

Kdo ještě nezkusil bejt aspoň část života vegan nebo vegetarián, nedržel detox dietu podle Antonie Mačingový a nežral špenát podle Štefana Margity, je v podstatě vyřízenej. Stejně tak ti, co do sebe denně neládujou super potraviny a občas si daj mlíko do kafe. Víme, co jíme, jsme to, co jíme, a důležitý je kupovat si jogurty, abychom neprděli.

Nejvíc na to nakonec vyzrál Jarda Dušek a jeho následovatelé, který se na jídlo vykašlali úplně a živí se pránou. Zřejmě ten vynález převzali od dětí v Africe. Zlatá střední cesta už prostě není in.

AddThis
1 comments
JaroslavKotlaba
JaroslavKotlaba

Bodová dieta je nejlepší  Co vidím, to zbodnu!

Podobné články: Blog

Google+